Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaKorisničke grupeLoginRegistracija
Share | 

lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
oliohardi
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 461
Omiljeni duhani : Pirate kake,Byzanthium,Dunhill My Mixture 965,Nightcup,Balkan Sasieni

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   06.05.17 13:41

Gospodine Milo koga da pitam?Gospodine Bayro hvala na korisnoj informaciji.
[Vrh] Go down
oliohardi
Peče me jezik
Peče me jezik

Omiljeni duhani : Pirate kake,Byzanthium,Dunhill My Mixture 965,Nightcup,Balkan Sasieni

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   06.05.17 13:57

bayro je napisao/la:
Ja ih imam dvije i rado ih koristim. Male su, za kratko pušenje, maksimalno dvadeset minuta, a ni kada su bile nove, nisu imale onaj okus amonijaka, nego su se fino pušile!

Hvala Vam na korisnoj informaciji
[Vrh] Go down
oliohardi
Peče me jezik
Peče me jezik

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   14.05.17 19:28

bayro je napisao/la:
Ja ih imam dvije i rado ih koristim. Male su, za kratko pušenje, maksimalno dvadeset minuta, a ni kada su bile nove, nisu imale onaj okus amonijaka, nego su se fino pušile!

Bayro,kako se čiste ove lule?Meershaum ne sme alkoholom,koliko sam pročitao,ali usnik i vrat kod ovih od vresa čistim alkoholom pa osušim,s tim što žarnicu zaštitim da ne udje alkohol,pa se posle sve prosuši(to radim jednom nedeljno).A ne znam kako bih ovde zaštitio žarnicu,pošto je umetak.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru
Pipe guru

Broj postova : 10564
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   14.05.17 19:33

Samo poslije pušenja skineš ostatke duhana i pepela papirnatom maramicom. Barem ja tako radim i nikad nema problema.
Nikakav aklohol, remaeri ili nedaj bože švicarski noževi! Znam jednog genijalca koji je tako upropastio dobru lulu!
[Vrh] Go down
oliohardi
Peče me jezik
Peče me jezik

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   14.05.17 20:01

bayro je napisao/la:
Samo poslije pušenja skineš ostatke duhana i pepela papirnatom maramicom. Barem ja tako radim i nikad nema problema.
Nikakav aklohol, remaeri ili nedaj bože švicarski noževi! Znam jednog genijalca koji je tako upropastio dobru lulu!

Žarnicu ok,a vrat lule?
[Vrh] Go down
Vander
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula

Broj postova : 189

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   14.05.17 20:57

Iako nemam nijednu meershaum lulu, mislim da je dovoljno nakon pusenja provući čistač, par puta.. Tako bi ja napravio.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru
Pipe guru

Broj postova : 10564
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   14.05.17 21:12

Upravo tako. Ostatak lule čistiš kao svaku normalnu lulu!
[Vrh] Go down
oliohardi
Peče me jezik
Peče me jezik

PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   14.05.17 21:46

bayro je napisao/la:
Upravo tako. Ostatak lule čistiš kao svaku normalnu lulu!

hvala
[Vrh] Go down

lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih
» iskustva sa bankama
» Potpomognuta oplodnja-iskustva i savjeti
» Hipotireoza - ima li tko iskustva s tim?
» U KOJOJ BOLNICI SU SE NAŠI BEBAČI RODILI I ISKUSTVA