Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih

Go down 
+11
foksieloy
Davorin
leonhardy
sr_ki
G.S.Patton
dado
milo
Antiša
Rakija
bayro
oliohardi
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty06.05.17 13:41

Gospodine Milo koga da pitam?Gospodine Bayro hvala na korisnoj informaciji.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty06.05.17 13:57

bayro je napisao/la:
Ja ih imam dvije i rado ih koristim. Male su, za kratko pušenje, maksimalno dvadeset minuta, a ni kada su bile nove, nisu imale onaj okus amonijaka, nego su se fino pušile!

Hvala Vam na korisnoj informaciji
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty14.05.17 19:28

bayro je napisao/la:
Ja ih imam dvije i rado ih koristim. Male su, za kratko pušenje, maksimalno dvadeset minuta, a ni kada su bile nove, nisu imale onaj okus amonijaka, nego su se fino pušile!

Bayro,kako se čiste ove lule?Meershaum ne sme alkoholom,koliko sam pročitao,ali usnik i vrat kod ovih od vresa čistim alkoholom pa osušim,s tim što žarnicu zaštitim da ne udje alkohol,pa se posle sve prosuši(to radim jednom nedeljno).A ne znam kako bih ovde zaštitio žarnicu,pošto je umetak.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty14.05.17 19:33

Samo poslije pušenja skineš ostatke duhana i pepela papirnatom maramicom. Barem ja tako radim i nikad nema problema.
Nikakav aklohol, remaeri ili nedaj bože švicarski noževi! Znam jednog genijalca koji je tako upropastio dobru lulu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty14.05.17 20:01

bayro je napisao/la:
Samo poslije pušenja skineš ostatke duhana i pepela papirnatom maramicom. Barem ja tako radim i nikad nema problema.
Nikakav aklohol, remaeri ili nedaj bože švicarski noževi! Znam jednog genijalca koji je tako upropastio dobru lulu!

Žarnicu ok,a vrat lule?
[Vrh] Go down
Vander
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vander


Broj postova : 219
Join date : 23.09.2016
Age : 46
Lokacija : Pisarovina
Omiljeni duhani : Artisan's Blend

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty14.05.17 20:57

Iako nemam nijednu meershaum lulu, mislim da je dovoljno nakon pusenja provući čistač, par puta.. Tako bi ja napravio.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty14.05.17 21:12

Upravo tako. Ostatak lule čistiš kao svaku normalnu lulu!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty14.05.17 21:46

bayro je napisao/la:
Upravo tako. Ostatak lule čistiš kao svaku normalnu lulu!

hvala
[Vrh] Go down
Sponsored content





lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih   lule - lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Iskustva sa Stanwellom
» Engleski aromatici -iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: