Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Novi član članstva saveza xD

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
marin_2411
Prva lula
Prva lula
marin_2411

Broj postova : 10
Omiljeni duhani : Mješavina lista trnine, lista omana i lista brekinje

Novi član članstva saveza xD Empty
PostajNaslov: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 19:19

Pozdrav svima koji pućkate lule! Very Happy

Ja sam nov ovdje, ali i relativno nov u svijetu lule. Iz Slavonije sam, točnije Slavonskog Broda. Sada ćete reći da radim svetogrđe no evo kako sam počeo, s čime i kada. Krenimo od početka, slučajno sam nabasao na lulu pošto sam istraživao indijanska plemena i našao zaštitni znak jednoga plemena- zamislite lula, uz to sam radio sa gospodinom koji ima lule. Sav tako za okupiran lulom, otišao sam u tobacco i ondje se razočarao. Peterson 170 kn... Ništa  vratim se kući, youtube naš stari, dobri... Kad tamo imam što vidjeti, primitivna tehnika, lula besplatna, sat vremena i evo je. Dakle experiment se isplatio, za sat vremena od komada drveta i grane sam dobio uporabljivu lulu. S obzirom da sam čitao kako se preporučuju lule i nzm što već, pokušao sam i uspio... ubaciti ću pokoju sliku nadam se da će htjeti... E sad duhan.. Pa recimo da sam i tu napravio malo svetogrđe... Naravno kao korisnik cigareta, većinom različitih uzeo sam Rothmans (bivši Benston). Pokidao par cigareta, stavio u lulu i zapalio... Iskreno taj dan na poslu sam radio s jednim gospodinom koji posjeduje nekoliko lula i aktivno ih koristi. Njegovi komentari na lulu, duhan i cjelokupni dojam bili su više no fantastični. Toliko o meni i mojim lulama... Trenutno posjedujem 6 ravnih, a uskoro će projekt biti nešto drugačiji, pomalo čudniji i drugačiji no do sada.  lula  Cool

Novi član članstva saveza xD Img_2018
Novi član članstva saveza xD Img_2019
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi

Broj postova : 1556
Omiljeni duhani : Pirate kake,Byzanthium,Dunhill My Mixture 965,Nightcup,Balkan Sasieni

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 19:31

Davorine stigla konkurencija,potisnuce te ovi mladji.Savremen dizajn i povoljna cena.
[Vrh] Go down
marin_2411
Prva lula
Prva lula
marin_2411

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 19:53

Ovo je samo bilo isprobavanje, no vidim da je efikasno i ljudi su zadovoljni.. No kada sam već tu, da li ima netko tko sam izrađuje? Zanima me nekoliko stvarčica u izradi
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

Broj postova : 1875
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Dunhill Durbar i Nightcap, HU Nashville county

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 20:01

Pozdrav, ne bi bilo lose da malo proucis dio foruma pod nazivom Tips & Tricks
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13334
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 20:32

Pozdrav.

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija

Broj postova : 3280
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 20:40

Di ima petersonki za 170kn!? Wink

Zivio I dobro nam dosao! Obavezno provjeri tablicu toksicnih drva da ne bi kasnije kukali. Wink
[Vrh] Go down
marin_2411
Prva lula
Prva lula
marin_2411

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 20:41

Hvala na dobrodošlici... pa iskreno nisam siguran no žena mi kaže 170-600 kn je peterson... i bilo je po 180 kojekakvih Smile
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus

Broj postova : 1565
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 20:47

Pozdrav!

Mani se pušenja lula od bilo kakvog drveta Shocked Evil or Very Mad .Kupi tu Petersonku za 170!
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka

Broj postova : 775

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 20:48

Živio! Petersonke za te pare? Di je to da odem Tamićem? puffy
[Vrh] Go down
marin_2411
Prva lula
Prva lula
marin_2411

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 20:49

Provjerim još jednom i uslikam sve.. Tamo ponedjeljak ili utorak sve objavim i adresu... mislim da je rekla da ima tak jeftino
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton

Broj postova : 1914

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 21:20

Dobro ti nama došao! A moji prethodnici su sve rekli...vrijes, maslina, morta...i to bi bilo to od drva. Kojekakve kruške, višnje, trešnje, ruže...hvala, ne hvala!

A kaj se tiče petersonki za 170 kuna... idem i ja s kamionom po njih! lol!
[Vrh] Go down
marin_2411
Prva lula
Prva lula
marin_2411

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 21:22

Ah čujte, za početak se ne mogu požaliti, a što se petersonki tiče ko zna za te 170 što je to
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija

Broj postova : 3280
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 21:31

@marin_2411 je napisao/la:
Ah čujte, za početak se ne mogu požaliti, a što se petersonki tiče ko zna za te 170 što je to

Mislim da ce to biti Lorenzo ili adsorba (oboje solidni izbor za pocetak). Ove 600+ ce biti petersoni.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy

Broj postova : 1112
Omiljeni duhani : dostupni..

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 21:40

Dobro došao!
(...uzmi si vremena i prozuji malo uzduž i poprijeko foruma....temu po temu ,na tanane...)
..a što drug Rakija reče...bit će Adsorba il Lorenzo...i ja ih imam,za početak vise nego ok
...uživaj Very Happy
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 22:12

Sada je forum sređen i organiziran tematski, stare, "lanjski snijeg"  i nepotrebne teme su zaključane, neke arhivirane, ali dostupne,  zahvaljujući golemom Lakijevom trudu, pa to ne bi trebao biti problem!

I drži se ti Marine provjerenih materijala, drvo znade biti veoma toksično i nije se s tim za igrati!

[Vrh] Go down
marin_2411
Prva lula
Prva lula
marin_2411

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 22:13

Tražim od kad sam stavio post, no našao sam kako ću to srediti.. imam nekoliko ideja i nadam se da ću ih uspjeti realiziratu i onda napraviti nešto novo
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 22:15

Samo naprijed! Nije ni Rim sagrađen u jednom danu! A bogami ni Futog!

[Vrh] Go down
marin_2411
Prva lula
Prva lula
marin_2411

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 22:18

Naravno, no moje lude ideje su plod mašte kroz sat ili dva... i onda dorada po pola godine xD
Da li netko ovdje radi usnike?
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978

Broj postova : 736
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty07.10.17 23:57

Pozdrav! Mislim da sam ubrao danas neku gljivu ali nije vrganj....bit ce bukovaca...sorry, razmisljam naglas...dobro nam dosao prijatelju!!!
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi

Broj postova : 1556
Omiljeni duhani : Pirate kake,Byzanthium,Dunhill My Mixture 965,Nightcup,Balkan Sasieni

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty08.10.17 0:18

@Majka je napisao/la:
Živio! Petersonke za te pare? Di je to da odem Tamićem? puffy
Natovari i meni par kilograma tih Petersonki.Platicu ti po 200kn komad.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy

Broj postova : 3252
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty08.10.17 6:18

Dobro došao!

Za usnike prouči malo forum, naručiš si online štange akrila ili vulkanita i onda režeš, brusiš i svijaš. Smile

A što se tiče drva, treba puno pripreme da bi bilo sigurno za lulu! Vrijes se npr prvo kuha i kuha pa suši i suši... to traje. Bez toga računaj da je toksično i naj fumat!
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
SašaZg
Hladan dim
Hladan dim
SašaZg

Broj postova : 838

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty08.10.17 10:48

Zdravo.
Pušenje duhana za cigarete u homemade lulama od bilo kakvog drveta ti nije lulaštvo. Rađe uđi u taj svijet onak kak se spada. Dobronamjeran savjet.
[Vrh] Go down
http://www.hersak.hr
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo

Broj postova : 1413
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty08.10.17 10:51

pozdrav
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria

Broj postova : 1242
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty08.10.17 11:16

Dobro došao, poslušaj tih par dobronamjernih savjeta i onda ćeš imati zagarantirano uživanje u pušenju lule. puffy
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado

Broj postova : 1003
Omiljeni duhani : Arango BS

PostajNaslov: Re: Novi član članstva saveza xD   Novi član članstva saveza xD Empty08.10.17 12:33

Dobrodosao moj Slavonac! Samo ti sipu nek se dimi i s nase strane Save :grinning:
[Vrh] Go down

Novi član članstva saveza xD
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next