Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Duhan za "u goste"

Go down 
+12
G.S.Patton
leonhardy
foksieloy
sr_ki
Lakeman
Tomo1978
TheDude
bayro
Suspiria
Majka
Leo
Zupnik
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3082
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty29.11.17 13:05

Mene su par puta zamolili da izađem iz kafića u kojima se puši jer kao lula smrdi i trebao sam pitati prije smijem li zapaliti, toliko o pušačkim kafićima u Zagrebu.
Logika nalaže da ako je u kafiću dozvoljeno pušenje, mogu pušiti od cigareta do cigara, od nargile do lule, od falconice do corncobice što želim.

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty29.11.17 16:38

Leo je napisao/la:
Mene su par puta zamolili da izađem iz kafića u kojima se puši jer kao lula smrdi i trebao sam pitati prije smijem li zapaliti, toliko o pušačkim kafićima u Zagrebu.
Logika nalaže da ako je u kafiću dozvoljeno pušenje, mogu pušiti od cigareta do cigara, od nargile do lule, od falconice do corncobice što želim.

Volio bi da mene "zamole" makar jednom u životu..... Twisted Evil
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty29.11.17 16:43

Tomo1978 je napisao/la:

Volio bi da mene "zamole" makar jednom u životu..... Twisted Evil

Da ti kažu "Gospodine" bez da dodaju "radite scenu!"? lol!

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17045
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty29.11.17 16:50

Mene su ružno gledali, ja njih također, no na tome je završilo! lol!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980 and Sokreos like this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3082
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty29.11.17 21:36

Sad dimim Frog Morton on the Town, nije jak ali mogao bi miris proći, i Biritsh woods od iste firme!
[Vrh] Go down
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty29.11.17 21:55

To je odlican zabac, Mozda najbolji-I moze u drustvo...
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty30.11.17 21:24

Koliko ljudi toliko ćudi...nekom nes smeta nekom godi..
Eto kako sam neki dan bio malo do susjedne nam BiH u Tesliću..malen gradić veličine cca Pazina evv.Poreča..prozujah samo središtem pa nemogu bas bit mjerodavan...a neda mi se guglat...daklem,garant sam bio jedini u gradu koji je dimio lulu..i svi me pomalo gledase ko nekog vanzemaljca..pogotovo u nekim kaficima..a i jednoj burekdzinici..(u kojoj se moze nakon meze slobodno pušiti..mislim cigarete) a kad sam zadimio lulu prvo me konobarica pita šta je to?!..pa lula,rekoh...zanimljivo kaze,nisam to jos vidjela ovdje.(cura ima svojih 24-26 god.)..a rekoh eto..ima i toga..
A sto se tice pusenja u gostima ili gostiju kod mene..ako domacini ne dime ne dimim ni ja..sto se tice mojih gostiju..do nedavno ni bogu ne bi dao da zapali u kuci..no kako sam zaglibio u hoby,a i vrijeme je prohladno...ponekad zapalim u dnevnom boravku...tu me prati i zena jer je i ona od nedavno pocela trosit na cigarete(...zasto i zbog cega..d/r/uga prica..uglavnom dimimo)..no poslije ide proluftavanje ..vrata i prozori na 10_15 min sirom otvorena...
Eto bas sam sinoc imao punu kucu gostiju...ja i zet podimismo po dvije lule,ostali su bili na cigaretama...ugl.dim se mogo rezat nozem...nakon njihova odlaska sve se razluftalo...i danas ko da nitko nije dimio nema traga.....inace je kisilo pa nismo koristili terasu,u ljeti mi ne pada napamet dimit u kuci..nema vece uzivancije nego rano ujutro ili kasno navecer gledat zvijezede,slusat ptice,puckat lulu,pijackat neko picence ili citat knjigu na terasi....
A sto se duhana tice..u gostima vecinom neka slatkina..a doma puckam sta me volja...
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty01.12.17 13:44

Leo je napisao/la:
Mene su par puta zamolili da izađem iz kafića u kojima se puši jer kao lula smrdi i trebao sam pitati prije smijem li zapaliti, toliko o pušačkim kafićima u Zagrebu.
Logika nalaže da ako je u kafiću dozvoljeno pušenje, mogu pušiti od cigareta do cigara, od nargile do lule, od falconice do corncobice što želim.

Mozda malo off topic, ali....a kaj je s kaficima u kojima se puse SAMO nargile? Ja sam jednom zapalio lulu u kaficu u kojem se puse nargile (ne u Zagrebu i ne u RH) i zamolili su me da ne pusim lulu. Naravno da sam ih upitao za logiku (kako mogu nargile, a lula ne?), no odgovor nisam dobio (makar jako dobro razumijem, nargile se prodaju, a ja sam svoju lulu i duhan donio sa sobom Smile )

bayro likes this post

[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2205
Join date : 31.01.2017
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty01.12.17 13:48

Nema veze sa prodajom nargila vec sa samim medijem za pusenje. Nargila je po vrsti pusenja ista stvar kao ovi vaperi na struju. Taj dim je više para i nema veze sa duhanskim dimom. Ja ju imam doma i pušim ju povremeno...

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...


Zadnja promjena: Lakeman; 01.12.17 13:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty01.12.17 13:49

A mozda je i u tome stvar...nema veze, nebumo vise off topicarili! Smile
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty01.12.17 16:36

E bome bumo! I ja sam par puta probao ali to mi je isto ko i ona cigina: sta se ima cista p.... lizat?! Sama para kak Lakiman rece!
[Vrh] Go down
GoranMisic
Prva lula
Prva lula
GoranMisic


Broj postova : 8
Join date : 18.03.2021
Age : 52
Lokacija : Surdulica

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty09.04.21 23:43

A kakvo mišljenje imate o Holger Danske sa okusom Burbona?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17045
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty10.04.21 9:10

S njim možeš slobodno u goste. Reci domaćinima: "Eto. došli vam Holger i ja u posjetu"! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Marko1980, Rale, v.milan, Vortimejovrh and GoranMisic like this post

[Vrh] Go down
Rale
Prva lula
Prva lula
Rale


Broj postova : 63
Join date : 28.08.2020
Age : 57
Lokacija : Kragujevac, Srbija
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty12.04.21 8:54

GoranMisic je napisao/la:
A kakvo mišljenje imate o Holger Danske sa okusom Burbona?
Uzeo sam ga ja U Popaju, i meni je ok. Inace to je aromatik koji je dosta ostajao kod njega i poprilicno je suv, tako da mu treba malo vlazenja i moze da prodje ako bas nemas sta drugo pusiti inace nije neki duvan.
[Vrh] Go down
https://www.kragujevac.rs/
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty12.04.21 9:57

Skoro sam kupio kesicu i zapalio jednu lulu i bacio Very Happy

Inace volim po neki aromatik da pripalim ali mi taj nije legao.

Rale likes this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3082
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty13.04.21 20:25

Holger Danske je ok, meni jedan od prvih duhana. Jedino je jako jako jako aromatiziran.

bayro and Branislav like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhan za "u goste" - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   Duhan za "u goste" - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Duhan za "u goste"
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Duhan za zvakanje
» Preporuka za duhan
» Prvi duhan
» duhan iz Indonezije
» Staklenke za duhan "best buy"

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: