Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaKorisničke grupeLoginRegistracija
Share | 

Duhan za "u goste"

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Leo
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1969
Omiljeni duhani : Dunhill Flake, Capstan, Artisans Blend

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   29.11.17 13:05

Mene su par puta zamolili da izađem iz kafića u kojima se puši jer kao lula smrdi i trebao sam pitati prije smijem li zapaliti, toliko o pušačkim kafićima u Zagrebu.
Logika nalaže da ako je u kafiću dozvoljeno pušenje, mogu pušiti od cigareta do cigara, od nargile do lule, od falconice do corncobice što želim.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 653
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   29.11.17 16:38

Leo je napisao/la:
Mene su par puta zamolili da izađem iz kafića u kojima se puši jer kao lula smrdi i trebao sam pitati prije smijem li zapaliti, toliko o pušačkim kafićima u Zagrebu.
Logika nalaže da ako je u kafiću dozvoljeno pušenje, mogu pušiti od cigareta do cigara, od nargile do lule, od falconice do corncobice što želim.

Volio bi da mene "zamole" makar jednom u životu..... Twisted Evil
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 2752
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   29.11.17 16:43

Tomo1978 je napisao/la:

Volio bi da mene "zamole" makar jednom u životu..... Twisted Evil

Da ti kažu "Gospodine" bez da dodaju "radite scenu!"? lol!
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
bayro
Pipe guru
Pipe guru

Broj postova : 10703
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   29.11.17 16:50

Mene su ružno gledali, ja njih također, no na tome je završilo! lol!
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1969
Omiljeni duhani : Dunhill Flake, Capstan, Artisans Blend

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   29.11.17 21:36

Sad dimim Frog Morton on the Town, nije jak ali mogao bi miris proći, i Biritsh woods od iste firme!
[Vrh] Go down
sr_ki
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 469

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   29.11.17 21:55

To je odlican zabac, Mozda najbolji-I moze u drustvo...
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
leonhardy
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 840
Omiljeni duhani : dostupni..

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   30.11.17 21:24

Koliko ljudi toliko ćudi...nekom nes smeta nekom godi..
Eto kako sam neki dan bio malo do susjedne nam BiH u Tesliću..malen gradić veličine cca Pazina evv.Poreča..prozujah samo središtem pa nemogu bas bit mjerodavan...a neda mi se guglat...daklem,garant sam bio jedini u gradu koji je dimio lulu..i svi me pomalo gledase ko nekog vanzemaljca..pogotovo u nekim kaficima..a i jednoj burekdzinici..(u kojoj se moze nakon meze slobodno pušiti..mislim cigarete) a kad sam zadimio lulu prvo me konobarica pita šta je to?!..pa lula,rekoh...zanimljivo kaze,nisam to jos vidjela ovdje.(cura ima svojih 24-26 god.)..a rekoh eto..ima i toga..
A sto se tice pusenja u gostima ili gostiju kod mene..ako domacini ne dime ne dimim ni ja..sto se tice mojih gostiju..do nedavno ni bogu ne bi dao da zapali u kuci..no kako sam zaglibio u hoby,a i vrijeme je prohladno...ponekad zapalim u dnevnom boravku...tu me prati i zena jer je i ona od nedavno pocela trosit na cigarete(...zasto i zbog cega..d/r/uga prica..uglavnom dimimo)..no poslije ide proluftavanje ..vrata i prozori na 10_15 min sirom otvorena...
Eto bas sam sinoc imao punu kucu gostiju...ja i zet podimismo po dvije lule,ostali su bili na cigaretama...ugl.dim se mogo rezat nozem...nakon njihova odlaska sve se razluftalo...i danas ko da nitko nije dimio nema traga.....inace je kisilo pa nismo koristili terasu,u ljeti mi ne pada napamet dimit u kuci..nema vece uzivancije nego rano ujutro ili kasno navecer gledat zvijezede,slusat ptice,puckat lulu,pijackat neko picence ili citat knjigu na terasi....
A sto se duhana tice..u gostima vecinom neka slatkina..a doma puckam sta me volja...
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1114

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   01.12.17 13:44

Leo je napisao/la:

Mozda malo off topic, ali....a kaj je s kaficima u kojima se puse SAMO nargile? Ja sam jednom zapalio lulu u kaficu u kojem se puse nargile (ne u Zagrebu i ne u RH) i zamolili su me da ne pusim lulu. Naravno da sam ih upitao za logiku (kako mogu nargile, a lula ne?), no odgovor nisam dobio (makar jako dobro razumijem, nargile se prodaju, a ja sam svoju lulu i duhan donio sa sobom Smile )
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator

Broj postova : 857
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit, Zvečevo...

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   01.12.17 13:48

Nema veze sa prodajom nargila vec sa samim medijem za pusenje. Nargila je po vrsti pusenja ista stvar kao ovi vaperi na struju. Taj dim je više para i nema veze sa duhanskim dimom. Ja ju imam doma i pušim ju povremeno...

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''

Zadnja promjena: Lakeman; 01.12.17 13:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1114

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   01.12.17 13:49

A mozda je i u tome stvar...nema veze, nebumo vise off topicarili! Smile
[Vrh] Go down
dado
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 627
Omiljeni duhani : aromatizirani, lagano začinjeni latakijom u tragovima! Arango BS

PostajNaslov: Re: Duhan za "u goste"   01.12.17 16:36

E bome bumo! I ja sam par puta probao ali to mi je isto ko i ona cigina: sta se ima cista p.... lizat?! Sama para kak Lakiman rece!
[Vrh] Go down

Duhan za "u goste"
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Clan - najpopularniji duhan na svijetu?
» Kako se sortira duhan?
» Drveni spremnik (posuda) za duhan
» Info novi Dunhill duhan
» Kako nosite duhan sa sobom?