Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaKorisničke grupeLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share | 

FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)

Go down 
Autor/icaPoruka
Lakeman
Administrator
Administrator

Broj postova : 1815
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

PostajNaslov: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    23.01.18 21:49

Koje filtere kupujete, gdje ih nabavljate? Dimenzije, materijali?
Ima li razlika u kvaliteti u različitim vrstama filter materijala?

Ovo su moji VAUEN sa ebaya iz Singapura
20kom - 2.5 usd (0.75 centi / komadu)
Koliko ja koristim filtere, bude mi ovo dovoljno za 6 mjeseci.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Molim sve članove koji samo žele trolati sa stavom prema lulašima koji puše s filterom, da lijepo zaobiđu temu. Pokušavamo stvoriti temu koja bi pomogla lulašima koji žele pušiti s filterom.

[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //    [You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 3280
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    23.01.18 22:04

Ja koristim iste, samo ih kupujem u trafici. paket 40 komada cca 40kn.

Inace imam jos sa strane balsu i vauen papirnate filtere 9mm koje sam dobio na jednoj aukciji. Inace, papirnati filter mi je gori nego da pusim bez.

Balzu (kas je imam) koristim za engleze, ugljen za virginie i aromatike.
[Vrh] Go down
Hrv
Prva lula
Prva lula

Broj postova : 86

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    23.01.18 22:17

Pusim lule iskljucivo sa filterima, 9 mm vauen, Havana shop 79 kn i u savinellicama 6 ili 9 mm, savinellijevi filteri balsa sistem , isto ih kupujem u Havana shopu, mislim da su 29 kn.
Meni lula vise pase sa filterom, s obzirom da nikada nisam bio pusac cigareta, pa me prejaki nikotin smeta.
A ovi koji se rugaju pusacima s filterom, kaj komentirati, -- KOMENTAR OBRISAN -- [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator

Broj postova : 7065

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    23.01.18 22:20

Postoje i filteri s meershaumom... nešto što ne bi trebalo mjenjati okus dima nego samo pokupiti višak vlage...

uz put malo bi ipak pripazio na komentare iz prethodnog posta
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Lakeman
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    23.01.18 22:34

[You must be registered and logged in to see this link.] malo samo pripazi na izražavanje, ne opominjemo dva puta na takve komentare.
I nesto ti nije u redu sa slikama, prikazuju se naopačke:

[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //    [You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 753

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    23.01.18 23:03

Koristim 6mm balsu, jer su svi drugi kao npr. White Elephant meer i active charcoal neupotrebljivi... 9mm koristim vecinom meerschaum filtere od White Elephanta, Passatore... Od aktivnog ugljena preporucio bih Big Ben, Stanwell i Blitz iz razloga toga jer su s obje strane keramicke kapice...
[Vrh] Go down
wranjo123
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 676
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, bb1938

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 0:15

Koristim 9mm vauen dr pearl koje kupujem u Budimpešti. Ako se ne varam kutija od 200komada dodje oko 100kn. Za razliku od ostalih 9mm, ovaj mi ne mijenja okus. 6mm koristim savineli balsu koju nabavljam iz Italije za 2 eura 20 komada preko cimericinog decka Smile
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 0:20

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
...preporucio bih Big Ben, Stanwell i Blitz iz razloga toga jer su s obje strane keramicke kapice...

Zašto je to prednost? osim što ne moras tih pola sekunde paziti da okrenes ispravno?

dadost je napisao/la:
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 736
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 7:23

...preporucio bih Big Ben, Stanwell i Blitz iz razloga toga jer su s obje strane keramicke kapice...

Zašto je to prednost? osim što ne moras tih pola sekunde paziti da okrenes ispravno?

Moraš...ali šta je pola sekunde u jednom danu...prava sitnica Wink inače , koristim one koji su dostupni, 9mm. Vauen kod nas a imam i one sa slonom sa ebaya i nije mi neka razlika, sve je to isti ..... peeep.
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1287

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 11:35

[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1710

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 12:45

[You must be registered and logged in to see this link.] : Slika govori vise nego tisucu rijeci! lol!
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 1287

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 16:31

[You must be registered and logged in to see this link.] : Slika govori vise nego tisucu rijeci! lol!

Je 😊 Mada moram priznati da su od Passatore Meerschaum filteri isto odlicni.. sam ih nema bas uvijek

A ovi Stanwellovi su nenadmasni po cijeni 😂😂
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 2421
Omiljeni duhani : Whiteknight, Nutty cut, Presbyterian

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 16:56

Ja volim Vauenove. Bio sam kupio one s meršaumom, sa slonekom gore i znaju mi teško vući i ispuštati bijelu prašinu van. Balsu nisam probao. Rijetko zapalim s filterom samo neke duhane.
Veći mi je problem što ponekad kad hoću staviti ispadne da je rupa prekratka pa mi je čudno da je lula za 9mm filter i onda ne stane.
[Vrh] Go down
dado
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 988
Omiljeni duhani : aromatizirani, lagano začinjeni latakijom u tragovima! Arango BS

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    24.01.18 16:59

Zaprijeti mu! Ima da stane!
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    02.02.18 13:51

Danas naisao na FB na ove fotke. Ovo su filteri za motane cigarete Smile

dadost je napisao/la:
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 3280
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    02.02.18 15:52

Probao na početku lulaške karijere... nije mi se svidilo... Zanimljivo je da im je mjera 6mm, pa bi u 6mm lule išli savršeno.
[Vrh] Go down
dado
Hladan dim
Hladan dim

Broj postova : 988
Omiljeni duhani : aromatizirani, lagano začinjeni latakijom u tragovima! Arango BS

PostajNaslov: Re: FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)    02.02.18 17:32

Ja takve 8mm koristim i ok su!
[Vrh] Go down

FILTERI za lule (vrste, proizvođači, iskustva...)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» iskustva sa bankama
» Polica za lule (moj mali dio svemira)
» Lule iz Turske
» Brylon lule
» Ravne vs. savijene lule