Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...

Go down 
+12
PurgerVž
Vortimejovrh
Gabrijel
ginkgob
Slajs
wranjo123
Branislav
Majka
milo
Leo
foksieloy
Lakeman
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty08.02.18 0:34

Dragi članovi, ovdje smo predvidjeli da u jednoj temi možete staviti fotografiju lule koju ste kupili, ili planirate kupiti, a niste pronašli tražene detaljnije informacije online ili u živo u užem krugu lulaša. Npr dosta se može toga saznati pretragom PIPEPHIL baze podataka ako imate jasno vidljiv logo na luli.
Možda je jasno vidljiv proizvođač ali jednostavno niste sigurni koji je oblik lula? Npr mala je razlika između oblika Lumberman i Lovat. Pa ako niste sigurni, postavite pitanje ovdje.
Veliki broj proizvođača je tijekom godina proizvodnje radilo pod drugim imenima ili za druge tvrtke pa nije na prvu jasno tko je pravi proizvođač konkretne lule.
Za ovu temu je jako bitno postaviti što bolje fotografije same lule i točno prepisati žig / oznaku.
Uglavnom, sve nedoumice oko konkretne lule postavite ovdje u jednu temu. Ima nas dosta i ukupno znanje je veliko a nije sramota pitati. Zato imamo forum. A i imamo članova koji jednostavno vole istraživati porijeklo lula.

(u ovoj temi će svaki offtopic biti odmah obrisan. Offtopicom se smatraju i kada neki član ne nudi pomoć oko teme već ostavi samo jedan komentar tipa:''Ma nije važno ko je proizvođač, glavno da se tebi sviđa lula.''. Naravno da je to tako, ali ovo nije tema za takvu raspravu.)

_________________
PRAVILA FORUMA   //   DIY ORMARIĆ ZA LULE     //   Lakeman Outdoors & Moto

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...


Zadnja promjena: Lakeman; 08.02.18 15:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty08.02.18 11:25

Što se tiče tog sajta, zna netko kako (ili može li netko) kontaktirati autore?
http://www.pipephil.eu/logos/en/logo-d5.html#denovic

Za Davorina piše
Citat :
No grading, no date marking.
no njegovi special edition imaju grading mark - zvjezdicu. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty08.02.18 11:52

foksieloy je napisao/la:
Što se tiče tog sajta, zna netko kako (ili može li netko) kontaktirati autore?

email: pipephil-67@yahoo.fr

_________________
PRAVILA FORUMA   //   DIY ORMARIĆ ZA LULE     //   Lakeman Outdoors & Moto

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty08.02.18 17:05

Evo prvi slučaj u novoj rubrici.

Zadnjih par dana sam kupio dvije različite lule. Obje rabljene i bez puno ''opisa'' o luli.

LULA BR 1
Prva lula je imala žig POLO - LONDON MADE . Nisam nikada čuo za te lule, pa sam googlao i našao na pipediji: '' Started as a brand of Civic, then to Cadogan, also a brand of Savinelli'' . LINK: https://pipedia.org/wiki/British_Pipe_Brands_%26_Makers_M_-_Q
Na usniku je imala zanimljivu oznaku koja izgleda kao zastava. Zaključak je bio da je lula neki podbrend Savinellija. (puši se vrhunski)

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Polo_611
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Polo_511

Na netu sam pronašao ovu donju fotku ''identične'' lule ali na žigu stoji samo POLO i nema zastave na usniku:
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... 004-0010


LULA BR 2
Kako je teško upisati oznaku u Google jer bi ju trebalo nekako opisati a nemam pojma kako, tek danas kada mi je stigla druga lula poštom (od drugog prodavatelja), sam uvidio da ova lula ima žig PRINCE OF WALES i da ima identičnu oznaku zastave na usniku. Googlanjem brenda sam skuzio da je ta zastava ustvari službena oznaka lula Prince of Wales i da predstavlja škotsku zastavu.
Na pipediji se spominje da je nekada GBD koristio oznaku Prince of Wales.. LINK: https://pipedia.org/wiki/GBD
I još se spominje:
''Quotation: "In the spirit of the Bing's Favorite Pipe, Savinelli expands it's line of pipes favored by famous pipesmokers. Prince of Wales Favorite series features a new mosaic designed mouthpiece which gives it a unique look like no other series. This pipe can be used with or without Savinelli balsa inserts (20pk included)."'' LINK: https://pipedia.org/wiki/Prince_Of_Wales
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Pow_011
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Pow_411
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Pow_511

Jedino što bih za sada mogao zaključiti je da je na prvoj lulu ne-originalni usnik (ali paše savršeno i izgleda savršeno) jer online pretraga ne izbacuje rezultate kada tražiš ''prince of wales'' + ''polo'' + ''london'' iz očitih razloga povezanosti britanske monarhije i igranja pola. Smile

_________________
PRAVILA FORUMA   //   DIY ORMARIĆ ZA LULE     //   Lakeman Outdoors & Moto

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...

GoranMisic and zoran22zoran like this post

[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty08.02.18 17:11

EDIT:
Googlanjem pojmova GBD + Prince of Wales, dobiva se trag u drugom smjeru...
''There were several different pipe brands named "Prince of Wales". First of all it was an independent brand, or better to say - not owned by any big manufactory. It was a British brand marked for some reasons with the Scottish flag on a stem. Some serious sources claim the brand was produced by G.M. Frame in Scotland. In such a case this appearance of the flag is quite transparent.

During last years gentlemen from Savinelly have been offering offer own version of this brand. As for us, the pipes are very ordinary but the stems with an elaborate mosaic could be of an interest.
''
LINK: http://www.vkpipes.com/pipeline/gbd-prince-of-wales

_________________
PRAVILA FORUMA   //   DIY ORMARIĆ ZA LULE     //   Lakeman Outdoors & Moto

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty09.02.18 0:19

Lakeman je napisao/la:

(u ovoj temi će svaki offtopic biti odmah obrisan.

oliohardi je napisao/la:

ma to je zavera medjunarodne polo teroristicke organizacije,sa kojom su upoznati samo veliki majstori pola.

nevjerovatno je koliko su neki ljudi nedokazani....

_________________
PRAVILA FORUMA   //   DIY ORMARIĆ ZA LULE     //   Lakeman Outdoors & Moto

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...


Zadnja promjena: Lakeman; 16.02.18 16:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty09.02.18 15:07

Oliohardy post je obrisan jer je offtopic.
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Paradajz    POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 15:55

Svida mi se ovaj oblik. Pa sam tražio na netu ali našao samo peterson. Slobodno napišite koje znamke rade ovakve lule tamo do 100 euraPOMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Petersonkinsalerustickit
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 16:24

To je sve što sam našao
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... 002969
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... 0774-019
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... 0240-12
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 16:52

prebačeno u pravu temu

_________________
PRAVILA FORUMA   //   DIY ORMARIĆ ZA LULE     //   Lakeman Outdoors & Moto

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 17:09

Hvala ti
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 19:03

@Milo Ova druga je Rattray.
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 20:04

znam obje su Rattray poslednja je stefano santabrogio.
ja vas molim da mi kažete koje još lule su slične ovima i da dođu do 100 eura
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 20:08

Savinelli 641KS možda?

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... 002-033-35110
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty16.02.18 20:20

samo tako naprijed
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty06.02.21 15:26

Treba mi pomoć oko lule, kupio sam je samo zato što je lepo parče vresa i zato što je u katastrofalnom stanju pa mi predstavlja challenge da je vratim u život.

Dakle, ono što sam ja uspeo da pročitam jeste "Special ------ London England" i to se jedva vidi, nema nikakvih žigova, oznaka i td, solidno stara lula.
Možda neko od vas prepozna proizvođača na osnovu fonta?Svaka pomoć je dobro došla.

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Img_2171
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Img_2172
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Img_2174
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Img_2173

Marko1980, ilustrišimuš Batorić, Slajs, Polerouter, Vortimejovrh and GoranMisic like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty06.02.21 17:23

Font je slican dunhilu,mozda je neki njihov second

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1205
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty06.02.21 18:33

Fakat je zbombana lula, ko da je u ratu bila! Haha! Vjerujem da ćeš si je fino urediti! puffy

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty07.02.21 19:32

Imam ja jednu s istim natpisom i fantastično se puši. A odakle i kad... tko zna.

Branislav likes this post

[Vrh] Go down
ginkgob
Prva lula
Prva lula
ginkgob


Broj postova : 3
Join date : 26.10.2021
Age : 61
Lokacija : Pitomača

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty31.10.21 12:50

Ovu lulu (sa dva usnika) dobio sam od vjenčanog kuma za Božić 1997. u Baselu. Rekao je da je to od nekakvog domaćeg majstora. Na njoj nema nikakvih oznaka. Odlična je za pušenje. Nije velika, pa ne stane mnogo duhana. Uglavnom tu i pušim. Ma super lula. Zna li tko kakva je to lula?
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... 20211010
[Vrh] Go down
Gabrijel
Prva lula
Prva lula
Gabrijel


Broj postova : 15
Join date : 11.03.2021
Age : 48
Lokacija : Slavonski Brod
Omiljeni duhani : MacBaren Mixture Scottish Blend, Peterson Sherlock Holmes, Peterson Irish Oak

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty23.05.23 18:57

Dobar dan! Kupio sam ovu lulu u Novom Sadu. Znate li nešto više o njoj? Ispričavam se zbog loših fotki.


 

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty24.05.23 0:41

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša and Gabrijel like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 741
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty24.05.23 20:26

Szábo, mađarske lule su se donedavno mogle naći u jednom kiosku unutar varaždinskog Kauflanda. Imali su ja mislim 4 lule, dvije ravne i dvije bent billiardice po cijeni od nekih 40ak eura. Izvana nisu izgledale loše iako su meni neprivlačne bile. Žarnice su bile dosta manjih kapaciteta. Ženska u lokalu naravno da nema pojma o ničemu. Kroz neka dva tjedna su ih prodali, a onda su izložili 4 Vauenice po 67€ mislim i te su planule za nekih par dana.
Uglavnom, ako nekoga zanima ili traži lule po "pristupačnim cijenama" u Varaždinu, Čakovcu i širem sjeveru, u Daily Press kiosku u sklopu varaždinskog Kauflanda znaju se naći i Vauenice u vitrini.

v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Gabrijel like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty25.05.23 8:45

Taj Szabo, kako nas je ljubazno izvolio obavijestiti naš umetnik i pesnik @Vortimejovrh i drži zastupstvo Vauena u Madžarskoj, valjda i one dolaze preko te "Hungarian connection" jerbo nisu skupe za Vauen.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

v.milan, Nikša, Vortimejovrh, Gabrijel and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty25.05.23 10:23

Molim lepo

bayro and v.milan like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty
PostajNaslov: Re: POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...   POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule... Empty

[Vrh] Go down
 
POMOĆ pri određivanju proizvođača, stila, oblika lule...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: