Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.

Share

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Autor/icaPoruka
Branislav
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Branislav

Broj postova : 190

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty10.10.19 17:59

Da, lula ima bas lep grain na koji mozes da se poseces/ubodes xD
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

Broj postova : 2070
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Dunhill Durbar i Nightcap, HU Nashville county

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty10.10.19 19:52

@bayro je napisao/la:
Prekrasan straight grain. Šteta što ju je upropastio.

Prvo sta san promislio
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

Broj postova : 169
Omiljeni duhani : Smoking Thrills - Light Now !

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty10.10.19 23:45

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 55_gross
What a Face
[Vrh] Go down
Marko1980
Peče me jezik
Peče me jezik
Marko1980

Broj postova : 493
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, GLP Quiet Nights, Planta Empire Latakia, GLP JackKnife Plug, Dan Tobacco Salty Dogs, Pfeifen Huber Epikur

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty11.10.19 10:40

Ovo je neka brzopotezna, samo joj još fali okidač koji bi pripalio duhan u njoj. :-)
[Vrh] Go down
http://www.mdclimb.com
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty11.10.19 10:59

ja bi u ovu rupu ugurao neki MP3 plejer...bežične slušalice i da te vidi bog.. gentleman
[Vrh] Go down
Marko1980
Peče me jezik
Peče me jezik
Marko1980

Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, GLP Quiet Nights, Planta Empire Latakia, GLP JackKnife Plug, Dan Tobacco Salty Dogs, Pfeifen Huber Epikur

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty11.10.19 11:06

Može i tako, kad je bal, nek je maskenbal!
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty11.10.19 11:09

ili mali ventilator..da tera dim levo desno..

samo neka vrca od ideja albino
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty21.10.19 12:02

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 S-l300
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty21.10.19 12:03

[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla

Broj postova : 763

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty30.10.19 12:20

Sa postoljem...
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Viking10
VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Viking11
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty07.11.19 11:34

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Il_794xN.1976013362_j7ch
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica

Broj postova : 1094
Omiljeni duhani : Tudji

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty07.11.19 14:30

Opet ono staro pitanje.
Jesi siguran da je ovo lula?
I nagradno:
Jesi siguran da je za pušenje duhana?
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty07.11.19 15:27

@fra_Perica je napisao/la:
Opet ono staro pitanje.
Jesi siguran da je ovo lula?
I nagradno:
Jesi siguran da je za pušenje duhana?

Lula jeste, naravno, a čim je lula iz nje može da se puši šta poželiš

tako da..

[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 8:17

Ja bi ovo ipak stavio u skupinu anal intrudera, a ne lula.
Kad ne bi postojala niti jedna lula osim ove na svijetu ja bih i ovu bacio u smece, prije toga je dobro polomio da nikom ne padne na pamet izvaditi je i vjerojatno bih se dao na vlastitu produkciju.
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Dunhill Durbar i Nightcap, HU Nashville county

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 8:38

To je chilam za pusit gljive, psilocibin, izvrstan lijek za depresiju
[Vrh] Go down
Marko1980
Peče me jezik
Peče me jezik
Marko1980

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 9:12

U sljedećem nastavku lula za pušenje kaktusa. VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 171190064
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 9:28

Mislim da bi trebali prestati stavljati razne gluposti za pušenje ilegalnih supstanci jer ovo je forum za ljubitelje duhanskih lula i pušenja duhana.
Sve ostalo spada u neke druge kategorije od kojih neke nisu ni legalne tako da gospodo nemojte zastranjivati bezveze.
Za sve te gluposti postoje neki drugi forumi.
[Vrh] Go down
Gillette
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Gillette

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 9:44

@fra_Perica je napisao/la:
Mislim da bi trebali prestati stavljati razne gluposti za pušenje ilegalnih supstanci jer ovo je forum za ljubitelje duhanskih lula i pušenja duhana.
Sve ostalo spada u neke druge kategorije od kojih neke nisu ni legalne tako da gospodo nemojte zastranjivati bezveze.
Za sve te gluposti postoje neki drugi forumi.

Kad već pominješ anal intrudere, ja mislim da ti previše analiziraš ono što nije za analiziranje.

Mislim da bi ti trebalo malo da oladiš tako što ćeš da zapališ neki duvan koji voliš i da te opusti, a ne da izigravaš kontrolora leta tamo gde nema aviona, ok?

Sto godina sam na raznim forumima i interesantan fenomen je da svaki forum ima ovakve likove-redare đubretare koji samo vrebaju da li gde ne pripada ili ne. VAljda očekuju da će ih neko potapšati po ramenu šta li..

Kapiram da i kod kuće dobijaju epi napade kada im neko pomeri daljinac od tv-a. Msm, tuga..

Elem, što se lule tiče, meni je hiper neobična i prelepa.

Namenjena je za pušenje razniuh trava, pečurkica i duvana, pa ko šta voli taj i puši.

još malo sličica (nadam se da ovaj anal-batica neće završiti u hitnoj sherlock )

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Il_794xN.2023571089_1sjs

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Il_794xN.1976014126_kedf

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Il_794xN.1976014040_8kwm

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 9:52

@Marko1980 je napisao/la:
U sljedećem nastavku lula za pušenje kaktusa. VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 171190064 VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 171190064

Dobro bi ti dosla jedna lula za pusenje kaktusa, nebi li malo zacepio tu dosadnu labrnju
[Vrh] Go down
Marko1980
Peče me jezik
Peče me jezik
Marko1980

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 9:53

@Gillette je napisao/la:
...

Na ovom forumu se koliko ja znam slobodno iznese svoje mišljenje, što je, ako bolje pročitaš fra_Perica i učinio kao i više nas prije njega, doduše i s humorom i raznim stupnjevima suptilnosti, ali mogao si shvatiti. A ono što se nikako ne smije na ovom forumu je vrijeđati, što je ako bolje pročitaš svoj post... Sad

Zadnja promjena: Marko1980; 08.11.19 9:55; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 9:54

Daj dokurcio si vise
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13767
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 9:56

Perica je u pravu. Ohladi ti malo Gillette, ovo je forum o pušenju duhana, i njegova argumentacija stoji,  već si neko vrijeme  na rubu provokacije svojim postovima, a spuštanje na razinu osobnih uvreda je jednostavno nedozvoljivo i neprihvatljivo.
Ako Perica nije kontrolor, ja jesam, pa ti evo ban od sedam dana da ti malo ohladiš i razmisliš o svom ponašanju na forumu i svojim postupcima.
Ako imaš druge forume gdje se na taj način razgovara - tamo idi. Ukoliko nastaviš sa uvredama i ovakvim ponašanjem, nakon što ti istekne zabrana dobiti ćeš malo dulji ban. Mislim da sam bio dovoljno jasan.

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Zadnja promjena: bayro; 08.11.19 10:09; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Marko1980
Peče me jezik
Peče me jezik
Marko1980

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 10:07

@babaq je napisao/la:
Daj dokurcio si vise

Nadam se da nisi mislio da sam odgovarao tebi samo zbog redoslijeda postov jer kao što vidiš poslani su unutar minute i tvoj o kaktusu se ubacio prije mog o "đubretarenju". Editirao sam post i ubacio quote na vrh, da se zna kome sam odgovarao. A ti slobodno nastavi psovati koliko god ti moderatori dopuste, ja se neću osjećati uvrijeđenim, mada mi je tvoj mentalitet nespojiv s *kulturom* pušenja lule.
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty08.11.19 14:39

Upravo tvoja nekultura pusenja lule i nekontrolirani izboji ega mi smetaju uz jutarnju kafu i lulu, empat san extraordinaire, tebe kad osjetin ocnjaci mi narastu, mentalisto moj
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....   VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli.... - Page 13 Empty

[Vrh] Go down

VRLO VRLO NEOBIČNE LULE na koje ste naišli....
[Vrh] 
Stranica 13 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13