Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Web shop: Smokingpipes

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13388
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

Web shop: Smokingpipes - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 24 Empty12.07.19 21:26

Ivek, mi se još definivno vidimo početkom kolovoza, a može nam se pridružiti i ekipa koja je u Zagrebu. Tom je tu sigurno, to znam.
Staviti ću objavu, pa ćemo vidjeti! puffy

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13388
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 24 Empty13.07.19 17:41

Naručio u četvrtak, danas stiglo od Buggea.  cheers
Uzeo sam tri limenke Solani Gold 779, koji je odličan i dvije limenke Reiner - Blend 51, koji me nije baš oduševio, no bitno je da je stiglo za dva dana bez ikakvih drama, carina, cirkusa, načekivanja,gubljenja živaca, lijepo mi poštar danas donio u 11,30.
Dakle, kako reče Ivek - arrivederci USA, ima i Evropi odličnih duhana!
I lijepo preko trackinga pratiš gdje je pošiljka, u svakom času znaš gdje je, zapravo se najviše zadržala u HP expresu, jer je već jučer u 6,35 ujutro bila u distributivnom centru u Zagrebu, dakle duže je putovala od Branimirove do Draškovićeve, nego od Nüremerga do Zagreba!

I ta me šala koštala 65 eura, s tim da je poštarina bila 15 eura, dakle, kada ćemo kolektivno naručivati, ta je stavka zanemariva
[You must be registered and logged in to see this link.]

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica

Broj postova : 1066
Omiljeni duhani : Tudji

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 24 EmptyYesterday at 23:31

U nedjelju narucio, u cetvrtak bila isporuka u San Franciscu, danas stiglo u Zagreb.

[You must be registered and logged in to see this image.]

18 oz - 66 $ od cega 19 postarina jer je moralo doci u cetvrtak na adresu.

Peter Stokkebye: PS52 Proper English -  2oz - poznati englez i cini mi se kao da ga ima malo vise nego ostalih Smile
Sutliff: 526 - Old Professor - 2oz - tu nisam namirisao latakiju, ceka se probanje
Cornell & Diehl: Star of the East - 2oz - ovo mi je postao standard ove godine, stigao je dosta suhlji od drugih
Cornell & Diehl: Chocolate Cavendish - 2oz - u stalnoj  potrazi za cokoladnim duhanom, no ovaj mi je sumnjiv mi je po mirisu, nisam jos probao ...
Cornell & Diehl: Constellation - 2oz - nisam probao, po mirisu mi je OK, ne sjecam se da sam ga vidio u klubu
Grand Croupier: Boneyard - 4oz - ovo je vec lagano standard ako hoces dobar duhan za malo para
Arango: Balkan Supreme - 2oz - ovo je znalo naici i u klubu
Kramer's: Father Dempsey - 2oz - ovo nisam jos pusio, miris me podsjeca na Dunhillovu 965-icu.
[Vrh] Go down
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

Broj postova : 246
Omiljeni duhani : Planta Empire Latakia, HU Old Fredder's Broken Flake, MB HH Bold Kentucky, Peterson Irish Flake

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 24 EmptyToday at 8:42

Baš me zanima je li se Boneyard vratio na dobar glas jer zadnje recenzije su ga pokopale da više nije isti, da su ga pretvorili u aromatik. Javi kako ti se čini. Ugodno dimljenje!
[Vrh] Go down
http://www.mdclimb.com
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

Broj postova : 246
Omiljeni duhani : Planta Empire Latakia, HU Old Fredder's Broken Flake, MB HH Bold Kentucky, Peterson Irish Flake

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 24 EmptyToday at 12:09

BTW, ja se okušao s pošiljkom 2 x 50 g na adresu u Varaždinu. Na 200 kn vrijednosti robe s poštarinom došlo je još 430 kn za doplatiti. Ovaj put carinska stopa ne samo da je opet bila visoka, nekih 75 %, nego ima i tajanstveni dodatak. Pod carinska stopa piše "25 + 75 %". Nije baš 75 %, tu negdje je, nije okrugla cifra nego ima decimalu pa nisam zapamtio. Ali poanta je u ovom "25 +" dodatku kojeg nikad prije nije bilo. Što će sljedeće izmisliti... Uglavnom, naručio sam i preuzeo jer sam imao alert na jedan duhan, za koji sam kasnije saznao da ima i u Švaba, a drugi GL Pease ni ne znam gdje bih drugdje naručio.
[Vrh] Go down
http://www.mdclimb.com

Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 24 / 24.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24