Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Vaša iskustva pri negodovanju okoline?

Go down 
+3
Rakija
foksieloy
leonhardy
7 posters
Autor/icaPoruka
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty31.07.18 6:05

Od kako sam u ovom "sportu" prvi put mi se desilo da netko negoduje u mojoj blizini zbog dima iz moje lule...
Naime,prije par dana otišao sam do grada nekim poslom..a bio sam u stisci s vremenom..no odlazak u grad podrazumijeva i popit kavu u mom omiljenom kafiću tj.terasi istog...dakle,po običaju sjednem na rub otvorene,natkrivene terase koja je namjenjena uglavnom pušačima...bio je doduse prazan samo taj stol za ostalima su vec sjedili drugi gosti..naručih kavu i vodu..te krenem s ritualom (...na zračni đep!) Smile punit lulu te pripalim...pored mene sjedio je jedan srednjovječni par te ćaskahu...nakon par dimova obrati mi se dotični:

-Oprostite,možete li taj dim usmjerit nekamo drugdje..nama baš smeta!(?)
...a rekoh:
- gledajte,došao sam popit kavu ko i vi,terasa je namjenjena pušačima..a dim... dim,ide u zrak ko i od pusaca cigareta...stoga dok ne popijem strpite se..uostalom ovo je čisti duhan,za razliku od cigareta..

-da ,al nama bas smeta..kaze lik

-Neznam...rekoh samo...i nastavim pućkati daVinci...
Vidio sam da im nije svejedno sto ih ignoriram.no sta da se radi,?

Obzirom da sam baš bio u vremenskoj stisci..imali su sreću te sam ubrzo otišao..al sam bio između 10-15 minuta...toliko su me trpili.
(moram priznat da sam i ja prije ovog sporta tako gledao na pušače..jer sam i sam /bio/nepušač..a sad eto,lulaš)

Eto,to je jedna mala..ajmo reć neugodnost,inače ljudima bas bude cool vidjeti nekoga sa lulom..pogotovo u manjim sredinama kao sto je moja...pa me stoga zanima..imate li i Vi sličnih iskustava?
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty31.07.18 8:38

Ima pušački dio i nepušački. Ak su u pušačkom i seru, nek onda i oni puše... milojka.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty31.07.18 9:03

foksieloy je napisao/la:
Ima pušački dio i nepušački. Ak su u pušačkom i seru, nek onda i oni puše... milojka.

I to Rakijinog! umrijet od smjeha

Ja za sad nisam imao takvih problema. Međutim, tip sam koji bi čak i odložio lulu ako bi me netko zamolio, ali na prvu stvar koja bi meni smetala kod istih, počeo bih sa protunapadom. "Možete li malo tiše govoriti, znate, baš mi smeta... A uz put, baš mi nekako zaklanjate pogled, možete li se pomaknuti? samo malo. ne treba daleko - eto tamo terasa drugog kafića. Hvala baš ste zlatni. Ljubi vas deda u radeljak!"
Ali nedoimbog da vidim cigarete na stolu ili još bolje one električne pizdarije... auuuuuu... tek tada vadim artiljeriju, po mogućnosti latakijsku.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty31.07.18 11:02

ispravno,druze Rakija
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty31.07.18 12:35

Slažem se, ako je pušački dio nemaju se šta buniti. I meni smrdi ono smeće od duhana što oni puše u cigaretama pa šutim.
[Vrh] Go down
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty31.07.18 13:16

Dok sam pocinjao lulasku pricu, u igri su bili uglavnom aromatici, Stanwell i Larsen, i to je publici bilo intersantno...a sa prelasom na english varijante, uzivam sve manje sipatija, narocito od moje rodjene zene...zao mi je, ali ne odustajem, mada mi je krivo sto ih maltretiram, pa onda mora i da se propusti neka prilka kad bi zeleo...
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty31.07.18 14:09

Uopće ne razmišljam o tome. Nikada ne bih zapalio negdje gdje to nije dozvoljeno. Ako je dozvoljeno, onda:''Smeta te? Makni se''.
I nije to ništa u usporedbi kada zapalim kubanku. hehehe da onda vidiš slaganje faca Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva pri negodovanju okoline?   Vaša iskustva pri negodovanju okoline? Empty

[Vrh] Go down
 
Vaša iskustva pri negodovanju okoline?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Iskustva sa Stanwellom
» lule od vresa sa uloskom od meershauma-iskustva iskusnijih

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: