Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Davidoff za pocetak?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Lucky97
Prva lula
Prva lula
Lucky97


Broj postova : 39
Join date : 21.08.2018
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

Davidoff za pocetak? Empty
PostajNaslov: Davidoff za pocetak?   Davidoff za pocetak? Empty31.08.18 11:30

E ovako dobri moji forumasi. Posto sam ja novi u ovom svijetu lula treba mi vase misljenje. Naime spomenuo sam drugu da hocu da predjem sa cigareta na lulu jel mi je vise pun k```` cigareta koje su sve losijeg kvaliteta, a sve skuplje. I tako meni drugar moj odluci da kupi duvan. Poslao mi poruku kaze brate ima neki Davidoff Argentina i Malawi, koji da ti uzmem? I stavim ja njega na cekanje dok prvo sa vama provjerim kakvi su to duvani. Pa eto ako moze kakva mala pomoc i preporuka da li valja za pocetak ili ne. Eto toliko od mene. Veliki pozdrav od vjerovatno najmladjeg clana foruma Davidoff za pocetak? 2235064407
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

Davidoff za pocetak? Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff za pocetak?   Davidoff za pocetak? Empty31.08.18 13:21

Nisan prova Davidoff duhane, a nisan ni cuo da ih hvale. Argentina je cavendish/virgina mix, Malavi je aromatik(Black Cavendish, Burley, Cavendish, Virginia) sa toppingon vanilje, Moja preporuka bi bila Argentina.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davidoff za pocetak? Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff za pocetak?   Davidoff za pocetak? Empty31.08.18 13:33

probali jedno u klubu Davidoff,,, ništa posebno, slažem se s babaqom
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Davidoff za pocetak? Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff za pocetak?   Davidoff za pocetak? Empty31.08.18 13:48

Po meni sve valja za poičetak. Smile Jedino si ''riješi u glavi'' da kakav god bio prvi duhan, da te to neće odvratiti od pušenja lule. Znači, ako si počeo, probaj sve što ti dodje pod ruku, pa ćeš lakše shvatiti s vremenom što te zanima. Teško ti je savjetovati što da sve probaš kada ne znamo kakvo je stanje sa duhanima u BIH. Eventulano bi ti [You must be registered and logged in to see this link.] mogao pomoći. On je iz Sarajeva ako se ne varam...

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Lucky97
Prva lula
Prva lula
Lucky97


Broj postova : 39
Join date : 21.08.2018
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

Davidoff za pocetak? Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff za pocetak?   Davidoff za pocetak? Empty31.08.18 14:02

Stanje u BiH nikakvo sto se duvana tice. Jedino mozda ima u Sarajevu ali to ce mi djevojka otici provjeriti (sve za ljubav heehhehe). Inace kako je skocila cijena duvana nestalo je. Prije se sjecam da je tata pusio neki duvan, mirisalo je na suve sljive onako, po tome mi se taj neki miris lule svidio. Sve u svemu mozda uzmem tu Argentinu da probam, citao sam sad neke recenzije i kazu da u principu nije los.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Davidoff za pocetak? Empty
PostajNaslov: Re: Davidoff za pocetak?   Davidoff za pocetak? Empty

[Vrh] Go down
 
Davidoff za pocetak?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Davidoff: English Mixture
» Pocetak kolekcije
» pocetak kolekcije...nadam se :)
» Pocetak pusenja lule
» Pocetak uzivanja u luli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: