Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
Autor/icaPoruka
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

Broj postova : 1888
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Dunhill Durbar i Nightcap, HU Nashville county

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty11.07.19 18:19

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
Solani Silver flake, kafa

Ja naručio preko Paula Bugge Solani Gold, izvrstan duhan, uzeo ga Wranjo, ja ga probao i labilan kakav jesam.... bounce
Sad je na putu....

Sada dimim Empire Latakiju, i slijedeći put kad budem naručivao od Buggea, sigurno ide najmanje 3 x 50 grama! Koja milina od duhana... puffy

Solani gold ili 779: English luxury mix, morat cu ga provat, cak se spominje i sirijska Latakija u mixu

Nightcap, Darjeeling
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13388
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty11.07.19 19:13

Probaj Babaq Plantinu "Empire Latakiu". To je stvarno carski duhan! Cool

A u Solani Goldu ima latakije, nekad je vjerojatno bila sirijska, sada mi se čini da je ciparska (ima malo onaj retrogusto na česminu), ali je isto vrhunski duhan. Ma sve su to vrhunski duhani!

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica

Broj postova : 1066
Omiljeni duhani : Tudji

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty11.07.19 20:40

Plantina Empire Latakia je flake ?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty11.07.19 21:15

Plantina Empire Latakia je flake ?

Da. Ali nešto tanji flake nego ostali flakeovi, tako da se da lijepo usitniti i onda dugo dimiti.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton

Broj postova : 1925

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty12.07.19 16:32

Dunhillov Durbar i ledena voda
[Vrh] Go down
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

Broj postova : 245
Omiljeni duhani : Planta Empire Latakia, HU Old Fredder's Broken Flake, MB HH Bold Kentucky, Peterson Irish Flake

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty12.07.19 18:26

Eto, ne treba post striktno biti kategoriziran u duhane da bismo nešto naučili, hvala što ste podijelili mišljenja. Realno rijetko dođe inspiracija za full recenziju. Inače, meni je ta W Latakia koju spominjete glavna na popisu kod sljedeće narudžbe iz Graza. Možda bi je netko mogao dofurati na druženje za probu...

Ja i jučer i danas na HU Haymakeru. Danas + kava.
[Vrh] Go down
http://www.mdclimb.com
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq

Broj postova : 1888
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Dunhill Durbar i Nightcap, HU Nashville county

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty12.07.19 20:14

MB Scottish mix, Gin-tonik
[Vrh] Go down
wranjo123
Hladan dim
Hladan dim
wranjo123

Broj postova : 870
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, bb1938

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty12.07.19 20:37

Marko, ovo o cemu pricamo je cista latakija koja nije za pusit nego za blendanje. Imam ti ja ako hoces sample da bez veze ne uzimas 100grama ako ti se ne svidja. Inace, imas onaj njihov plavi latakia mixture koji je super.
Pusi se solani gold i pije cola
[Vrh] Go down
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

Omiljeni duhani : Planta Empire Latakia, HU Old Fredder's Broken Flake, MB HH Bold Kentucky, Peterson Irish Flake

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty12.07.19 20:49

Dobro sam shvatio, nisam ni mislio zapaliti ju solo. Thanks.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty12.07.19 21:24

Mogu ti je i ja donijeti na jesen, da si uzmeš koliko ti treba da popapriš malo neku mješavinu koja ti je "flah". Ostaviš tjedan dana i odmah je druga priča! Ta Wellauerova sirijska latakija je čudo!

Inače, ja sam trenutno na "Empire Latakiji" i ne mogu je se nadimiti koliko je dobra! Pun, bogat, mekan okus, ma milina jedna! Laughing
U slijedećoj grupnoj narudžbi od Buggea idu četiri limenke najmanje! Vrhunska medicina!

[Vrh] Go down
Marko1980
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Marko1980

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty13.07.19 23:13

Bayro, preporučam se za probnu količinu do prve sljedeće zajedničke narudžbe, ako sam dobro shvatio da je ima za naručiti. Ili to moram osobno iz Graza?

Je li to jedan od sastojaka Orthodoxa? Ako je, donirao bih za sljedeći batch kad se već Orthodox ne prodaje, pa bi bilo fer nekako podržati daljnju proizvodnju. :-) A kušao sam ga "mladog" i već mi je bio izvrstan, tako da jedva čekam...

E da, danas se dimi HU Old Fredder's Broken Flake vs. STG Escudo Navy DL + hladni Irish Nes.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 Empty14.07.19 0:01

Donijeti ću ti sutra u "Mirage", pa uzmi koliko ti treba.
Donijeti ću i Reinera - Blend 51,  da probamo. Red je.
A "Orthodox" čeka u ćasi Štefanje. Prošle godine je to tragično završilo i prije nego je počelo, tako da su ove godine sve mjere predostrožnosti poduzete!

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 19 EmptyYesterday at 17:00

Reiner - Blend 51, podebljan Wellauerovom Latakiom - sada se već može pušiti, i Earl Grey.

[Vrh] Go down

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 19 / 19.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19