Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Borkum Riff: O Svima Pomalo

Go down 
+17
Rakija
kamarad igorrr
gstaraz
Sunka
LenkoSmrk
mortimer
Brka
Leo
milo
420blackadder
--muki--
imnik
ssekir75
MOVESHAKER
G.S.Patton
Davorin
bayro
21 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty06.07.08 0:05

toga duhana ima na svakom uglu probo sam original ultra light i meni je ok ali ja sam početnik pa neznam molio bih nekoga od vas iskusnijih da napravi recenziju
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty06.07.08 12:29

ja sam pocetnik u pusenju lule i probao sam ga vise mi pase nego viginia No1 ;Davidoff Green Mix ,O.C.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty06.07.08 18:32

meni zasad najvise pase kupio sam modern mixture koji mi se bas ne sviđa , oc on je ok ali borkum riff mi nekako najbolje pase
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty06.07.08 20:03

Ma puši što ti je volja....Nema tu neke filozofije.
Samo po pravilima koja nisu nikakva velika pamet, nego trikovi kako da si olakšaš prve korake. Kasnije ćeš i sam sve skužiti kroz praksu (ako preboliš dječje bolesti)...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty06.07.08 21:23

da upravo tako, pogledaj inače moto lože Pipeson :-))))) a uživaj u onom što imaš, ako se zaraza razvije i postaneš pravi lulaški ovisnik, onda ćeš početi komplicirati.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty30.04.10 22:25

Borkum Riff Original - čisto pristojan duhan, rekao bih Cool
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty30.04.10 22:43

G.S.Patton je napisao/la:
Borkum Riff Original - čisto pristojan duhan, rekao bih Cool

[You must be registered and logged in to see this image.]

duhan sa mrvicom vanilije u sebi, možda malko preslab, po meni čisto pristojna mješavina koja solido gori te može poslužiti kao cjelodnevni duhan
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty30.04.10 23:42

Jedan od prvih "pristojnih" duhana koji sam pušio i upravo mi je ovaj (koji slavi 40 godišnjicu) mi je ostao u lijepom sjećanju.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty04.05.10 2:19

treba ga malo prosusiti, inace oce da ujede. stalno mi je u rotaciji.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty04.05.10 10:15

Da, ujeda ako ga brze vuces.
[Vrh] Go down
--muki--
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
--muki--


Broj postova : 769
Join date : 16.06.2010
Age : 48
Lokacija : osijek, HR

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty16.09.10 9:26

uhhh.. Original me se nije dojmio.. jednostavno mi je preslab.. bez nekog specijalnog karaktera.. lijepo mirisi, room note je dobar ali za pusaca i nije neki dozivljaj... Smile steta.. miris je obecavao...
[Vrh] Go down
http://tnd-pipes.com/
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty09.10.10 16:44

jedan od mojih prvih duvana....meni se svidja, da li zato sto mi je medju prvima ili zato sto je stvarno dobar ne znam... ali da ga treba pusiti s vremena na vrema da...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty25.02.11 21:32

danas sam kupio borkum riff cavendish vanilla i jednu bkesicu orkum riff cavendish whiskey....kakva kombinacija mmmmmmmmm......ucio sam celi dan i evo sad me je oporavio totalno Very Happy:D:D
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty25.02.11 23:38

brzo ces da batalis oba... i ja sam pusio taj viski jedno vreme a sad ne mogu ni da ga pomirisem, odma mi je muka. vanilu nisam imao hrabrosti da probam posle rigoleta od mb vanile...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty26.02.11 9:40

To je meni bio jedan od prvih duhana koje sam još kao klinac nabavljao u Austriji.
Probao sam ga pred nekih godinu dana, nije mi vrag dao mira, nije to loš duhan, ali me više ne baca u ekstazu kao pred tridesetak godina. Uostalom - svatko ima svoj ukus i svaka roba nađe kupca, a Borkum Riff je prošle godine proslavio 40 godišnjicu; dakle očito se prodaje!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty26.02.11 9:42

ma pusim i ja br, ali samo original. i on mora da se osusi da bi valjao (bar meni). a da a se prodaje, svakako se prodaje...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty30.04.11 13:29

A da li je neko pusio borkum riff HONEY AND ORANGE? Mojoj zeni se svideo miris, a ja nikada nisam dosao u kontakt sa njim, pa me zanima misljenje iskusnijih. Zeleo bih da udovoljim zeni, a sam naziv mi je nekako odbojan.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty30.04.11 14:15

I naziv i okus su mu odbojni! Od BR-a vrijedi jedino originalni Bourbon koji je na tržištu preko trideset godina.
I inače treba izbjegavati te sve duhane koji u nazivu imaju narandže, višnje, trešnje, med, čokoladu i slično, sve su to umjetne arome.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty30.04.11 21:38

Tako sam i mislio, zvuci nekako... Ne znam. Ne volim sve te neke ukuse ni u cemu, ni u cipsu, kafi, pivu... E molim vas, pivo sa borovnicom!!! Ili limunom, fuj!!! Tako mi i ovo zvuci, ali posto je mojoj zeni lepo zamirisalo, pomislih da treba proveriti!! Hvala!
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty01.05.11 12:15

bayro je napisao/la:
... Od BR-a vrijedi jedino originalni Bourbon koji je na tržištu preko trideset godina.

Dali se to odnosi na BR Original, ili si mislio baš na Bourbon Whiskey ? Čisto me zanima zbog usporedbe ta dva duhana.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty01.05.11 13:47

Original, naravno, iako je BW došao vrlo brzo nakon toga!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty06.05.11 23:09

meni je u prvo vreme bw bio odlican. sad ne mogu da ga smislim. original sam izbegavao u sirokom luku a sad kukam sto ga vise nema Crying or Very sad
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty07.05.11 9:31

Kupio sam kesu Borkum Riff Black Cavendish(50 grama).
Sa mlinom za kafu sitno narezao Zino dominikansku cigaru (10 grama) i Macanudo maduro (5 grama).
Odvojio Dunhill MM965(5 grama)
Sve sam dobro promešo i navlažio te na tvrdo zamotao kesu od Borkum Riffa.
Ostavio tri tjedna da odleži onda sam pustio preko noči duhan na tanjuru u kupatilo da se osuši.
Moram da kažem da me rezultat presenetio.
Bilo je mnogo sladkog okusa a nije grizlo,bilo okusa po cigari sa priokusom cedre i sve MALO dimljeno sa latakijom.
Ako imate kod kuče BR Black Cavendish i neznate što sa njim kupite cigaru 3€ i dodajte malo latakije moguče če ispasti baš što ste željeli
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty07.05.11 9:35

Eto Milo, tako se postaje blender! Bravo, samo tako!
A po ovome što si opisao, ta tvoja mješavina uopće ne bi trebala biti loša, barem prema postupku kojeg si opisao i sastavu mješavine. Cigare često daju baš onaj potrebni opori "štih", pa još 965....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty09.05.11 9:36

Jedan od prva dva duhana koja sam probao je BR Original. Drugi je od Mac Barena Aromatic Choice. Preporučila mi ih je gđa. u Frankopanskoj.

Drugi mi se puno više svidio.

BR Original mi super miriši iz vrećice, al prilikom pušenja mi nije baš nešto. Niti nakon pušenja ne ostavlja baš neki okus. Al pošto sam stvarno tek početnik možda to tako treba biti.


[Vrh] Go down
Sponsored content





borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff: O Svima Pomalo   borkum riff - Borkum Riff: O Svima Pomalo Empty

[Vrh] Go down
 
Borkum Riff: O Svima Pomalo
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Borkum Riff Original Mixture
» Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla
» bok svima
» Bok svima!
» Bok svima!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: