Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 I ja imam Petersonku!!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty12.07.08 2:50

Konacno i ja imam Petersonku!! Ovih 6 dana u Kolnu sam iskoristio trazeci ducan sa lulama i duhanima i nasao sam ga zadnji dan. Nalazi se u centru i mislim da nikada vise necu vidjeti toliko Dunhillica na jednom mjestu!! Bilo ih je preko 100. Cijene? Od 250 eura pa navise. Puno previsko za mene no izuzetno bogato opremljen ducan. Zao mi je sto nisam imao fotic da ga uslikam. No, dugo sam birao i vagao i izabrao ovu klasiku: Irish Harp sa srebrnim ringom. Prodavac mi je ponudio i jedan njihov duhan, koji mjesaju "kod sebe u kuci" kako on to kaze : Collegiom broj 8, prepun latakije i vrlo slican Early Morning Pipe-u od Dunhilla a cijenom mnogo prihvatljivijim. Donesem ga na probu. Da ne duljim vise evo je:

I ja imam Petersonku!!! 64337621gy8

I ja imam Petersonku!!! 75436746vm1

I ja imam Petersonku!!! 95897233zk3

I ja imam Petersonku!!! 47755026vx3

Sad je gledam i vrtim po rukama i pitam se: s cime je upusiti????? Ajmo drugovi, sta bi vi izabrali: Stonehaven, Nightcap, 965, Frog Morton, Samuel Gawith & Co. Full Virgina Flake, Old Dublin, Kingfisher ili MacBaren Black Ambrosia. Sve to imam doma
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
Gost
Gost
avatar



I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty12.07.08 9:38

Čestitam Damire! Ovo je stvarno prekrasna lula, shape B10 ako se ne varam!
Za upušavanje od ponuđenih duhana ja bih izabrao Mortona, no priznajem da sam strogo subjektivan po tom pitanju.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty12.07.08 10:27

Lula je mrrrrak! Inače je ta serija "Irska harfa" meni jako draga... Daj je večeras donesi na šlahtanje! Ja ne bih želio biti osoban kao Krunek, ali nikako Black Ambrosia, niti Stoneheaven... Ja bih se odlučio za neki od Dunhillovih duhana, ili 965 ili Noćna kapica...
Možda prije 965-ica, jer sam sa njom "slomio" i najtvrđe pipe koje se nikako nisu htjele predati...Dakle, moja je preporuka 965, a osim toga to je latakia, pa ćeš manje one gadosti nove lule i lakova (koje Petersonka ima) kod upušivanja osjetiti, odnosno nećeš ih uopće osjetiti.
Još jednom, čestitam na akviziciji! bayro
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty12.07.08 18:30

Čestitke! Nek pali tako dobro kao pali pogled na nju. SRETNIK!!! cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty13.07.08 12:38

slazem se s tatom.latakia.i ja novu,četvrtu,petersonku upusavam istim,samo kod mene je old dublin.
krasan pipson.imam jednu istog shapea samo aran serije
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty21.07.08 15:55

Bravo Damire,imam dvije Harpice i jako sam njima zadovoljan...sjajne lule.Pogotovo bulldogicom cheers
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty21.07.08 18:12

Da, da....I još ih daješ nekim ženetinama da ju puše! Fučkanje
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty21.07.08 21:50

Mala (se) puši fantastično!!
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty21.07.08 22:43

To se vidjelo već u subotu da je vrhunska! Svaka čast. A i duhan je odličan. Sutra pišem recenziju!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty22.07.08 22:02

Kvalietnu lulu možeš upušiti i kukuruzovinom, a ovo je definitivno dobra lula :_)))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty23.07.08 15:31

Sjajna lula. Čestitam.
[Vrh] Go down
Sponsored content





I ja imam Petersonku!!! Empty
PostajNaslov: Re: I ja imam Petersonku!!!   I ja imam Petersonku!!! Empty

[Vrh] Go down
 
I ja imam Petersonku!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: