Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Nešto za stare nostalgičare

Go down 
+2
Antiša
bayro
6 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 10:11

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo sam našao na strani našeg Opatijca - Ksez-a, pa me podsjetilo na neke davne dane....Taj je duhan pušio neki postolar u mojoj zgradi - gospodin Rudan. Uživao je u tom duhanu i mljackao dok je udarao potplate kao da puši najbolju englesku mješavinu...Znam da su babe iz kuće tračale da sa tim duhanom ubija žohare...Eto kako su lulaši demokratski nastrojeni...
Davno ga nisam vidio, nisam ga niti pušio, samo vjerujem da je "Banatska ruža" bila božanska ambrozija prema njemu!
Samo ga se ja sjećam pod nazivom "Ekstra lulaš"!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 10:40

[You must be registered and logged in to see this link.]

I "ovo" sam pušio u nekim davnim danima...Limenka me bedačinu privukla, lijepa crvena, ali je duhan bio previše sitno rezan, pa su mi uši otpadale, a o jeziku da ne govorim...Sve sam herojski popušio, ali ga nisam nikad više kupio! upecao
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 10:42

Ameri ga i dan danas dime ko ludi. Na stranim forumima malo malo naiđem na neki topic o njemu. Preporučuju ga početnicima, kao mi OC.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 10:48

Čudni su zapravo ti Ameri, uz sve delicije koje su im na raspolaganju po za njihove prilike smiješnim cijenama, oni se oduševljavaju npr. MacBarenom od kojih jedino što valja su eventualno dva duhana. Valjda sve što ima Europsko porijeklo je njima Svet Gral.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 10:52

[You must be registered and logged in to see this link.]

A kada bi mi iz Italije moj susjed gospodin Carnelutti donio ovo - to je bila pučka svečanost! To se pušilo i štedilo mjesec dana - do slijedećeg poklona!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:00

Ako je taj nesretni Albert duhan za početnike - onda je to valjda nešto u vezi njihove atipušačke histerije....To stvarno mogu pušiti samo najhrabriji i oni sa najjačom voljom...To niti ima neku aromu, jezik ti otpada - ma očaj jedan... To je valjda njihov štos da se nekom ogadi pušenje...
A svi lupate po tom "Mac Barenu" kao Maksim po diviziji - M.B. uopće nema loše duhane. O.C. je sasvim o.k. i ja ga volim ponekad ujutro popušiti - kako bi Beluga rekao - kao slatko i voda, Navy Flake isto tako, "Plumcake" odličan za iskusnije, inače im niti jedan flake duhan nije loš...Samo smo se profinili, pa nam M.B. sada uz Richa ne vallja...
Pazite što vam tata kaže - "Plakati ćete vi za Mac Barenom!" bayro
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:10

Navy Flake i OC su mi ok, ali ostalo grrrrr!
Pogotovo je grozan Mixture modern.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:12

Ponavljam: "Plakati ćete vi za Mac Barenom!" bayro
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:15

[You must be registered and logged in to see this link.]

A ovaj mi je ostao u posebno dobrom sjećanju! Ovaj duhan smo dr. Gumbas i ja pušili dok sam čekao vijesti iz rodilišta! A i inače je odličan duhan. Rado bih ga opet probao!
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:15

Slušajte tatu.... bayro Da se ne bi dogodilo da pušite trešnjine lule i orahovo lišće....pa će biti kukulele.... Twisted Evil
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:20

Eto Antiša - jedino me ti slušaš! To se sve profinilo....Bijesno je to od obilja...
Što ti kažeš, grebati će se za hrastovo lišće! affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:21

A nema nam druge nego napraviti zalihe delicija. Ja intenzivno radim na tome. Malo po malo, ali nakupi se s vremenom. Kad budem imao jedno 15 kila rezerve onda ću se malo primiriti. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:22

Ili ću ići na 30 kila. Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:27

I to se istopi... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:29

Imaš pravo, a onda nam nema druge nego nepcem za duhanom i pravac Amerika.
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:33

Evo nešto za stare nostalgičare... umrijet od smjeha
Ja ga nisam pušio, ali oni koji ga se sjećaju - voljeli bi da ga se ne sjećaju umrijet od smjeha
umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:38

E da, moj prvi dim prije nevjerojatnih 18 godina. Da, imao sam samo 10 godina! Imam negdje i sliku gdje mi je kum dao lulu da probam. Sjećam se da sam povukao par dimova, nakon čega mi je pozlilo. Onda sam jedno deset godina apstinirao od lule. affraid
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 11:44

Da. Ovo je uz Alberta vrhunac užasa! affraid
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 12:14

Gledajući po netu, ljudima je Clan dobar... Dapače, na jednoj stranici (http://www.jjfox.co.uk/static/Reference%20Pages/tobacco.htm) sam naletio na tekst izvučen iz neke knjige koji kaže da su "aromatici pretežito popularni u USA, premda su se zahvaljujući Clan-u, Amphori, Borkum Riff-u i Troost-u naveliko popularizirali u Europi i UK-u..."

Nije mi jasno. Ljudima očito valja kad ga tako masovno dime... Question
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 12:19

I kod nas je on među najprodavanijim duhanima.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 12:47

Upravo tako, kod moga posjeta skladištu Satelita, kao vrhunac izbora mi je ponuđen Clan, najprodavaniji duhan :-))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 12:48

Ma ima Bayro pravo, svi ste se pogospodili, samo bi pušili BS, ili u najgorem slučaju Stanislawa :-)))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 12:49

Je, ali nitko se baš ne otima da uživa u čarima Clana. Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 12:53

He he, ajmo jedan dan svi kupiti Clan i organizirati natjecanje tko će najduže izdržati. Pobjedniku naručimo kilu neke delicije od Richa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty01.09.08 16:01

Evo, da stavim i ovde... Vredi da ga bude na dva mesta, a i spada u “nostalgiju“.... Wink

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nešto za stare nostalgičare Empty
PostajNaslov: Re: Nešto za stare nostalgičare   Nešto za stare nostalgičare Empty

[Vrh] Go down
 
Nešto za stare nostalgičare
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» nove - stare
» Stare reklame
» stare lule
» Moje lule
» Nove stare lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: