Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Peterson lula

Go down 
+14
foksieloy
Majka
sinus
Morf
Matko
savate
Leo
Cinober
MOVESHAKER
imnik
ssekir75
Antiša
Davorin
bayro
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty02.10.08 19:43

Tebi je pisalo Croatia? Ja sam umesto Srbije nasao Yugoslaviu, pa sam im u komentaru napomenuo da preprave to.
Inace, kako vam se cini lula? Mada sam stekao utisak da za Peterson ne treba pitati uopste Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty02.10.08 19:47

kkurilj je napisao/la:
Kad smo već kod te vukojebine Crotie, Šokre jesi li dobio odgovor na mail sa objašnjenjem da nije Crotia?


Jesam......

Jerry Stein
za mene



Odgovor


Sorry about the typo.


Regards,
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty02.10.08 19:50

Dobar odgovor tenkre , znači da ne šalje ni u Croatiu?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty02.10.08 19:59

Ne šalje on ni u Crotiu, niti Serviu, a bogami niti u Yugoslovakiu. Sve su to neka divlja plemena sa kojima je pametnije ne imati posla! affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty14.10.08 16:51

Pa sada kada nisam pukao necu nikada. Posle 12 (i slovima DVANAEST) dana i 5 mailova:
"Sorry we do not ship into Serbia"
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Hacknucu im sajt i silovati kucnog ljubimca! Pa je*em mu mater, mogli su isti dan da mi posalju, a ne k'o debil da cekam! Bio si u pravu Bayro...opet
Sorry drustvo sto galamim po forumu, al' morao sam negde.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty14.10.08 16:56

Dobrodošao u klub. Sorry
Jebiga, svi smo se mi milijon puta izgalamili zbog traljavih amera. Dabog da svi došli tražit posao na dalmatinske otoke i da se boduli s njima sprdali.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty14.10.08 17:02

Pfffff, jos sam besan. Ajde OK, nece da salju ovamo, ali mi drze porudzbinu 12 dana i onda... uh.
Ja ne znam preko koga da narucim. smokingpipes ne isporucuje ovamo ( a ni 10-ak drugih sajtova sto sam nasao). Jedino preko cupojoes-a, mada im je postarina 40$. Mada 7-10 dana za isporuku i salju (nadam se) u YugoslavAKiu. Nemam izbora.
Jel' narucivao ko?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty14.10.08 18:01

Jesam ja preko CupOJoesa već nekoliko puta i super sam zadovoljan. Istina je da im je shipping skoro duplo skuplji nego kod smokingpipesa, ali paket mi je stizao za nekih 7 do 14 dana i što je najbolje imaju opciju "gift" pa možeš proći čak i jeftinije nego preko da kupuješ kod SP-a, jer ušparaš na carini.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty14.10.08 20:32

Na taj gift sam i racunao.... Znaci pozitivna iskustva...
Onda - cupojoes Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty14.10.08 20:45

Jedino što ćeš im morati prilikom prve kupovine poslati fotokopiju kartice faxom ili uslikaj pa im pošalji mailom.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty14.10.08 21:35

Da, to je sranje kod Cupojesa. Nema šanse da im karticu kopiram ili šaljem mailom! Baš me zanima rade li to Englezima ili Kanađanima.
Moja kolegica sa posla je htjela kod njih kupiti "Coronu" za poklon, no odustala je kad je vidjela tu kvaku, a da o poštarini i ne govorimo.
Što bi još trebali? Popušiti direktoru prodaje? Ma neka se i ti majmuni u "Cupojoesu" lijepo jebu!
Na kocu sam upaljač našao kod omrznutog S.P. a i sve je prošlo o.k. Bez carina, a poštarina tri puta manja! Za carinu
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 12:37

Nažalost mi smo svi, za Amere, tamo negdje divlja plemana, blizu Nigerije. Sigurno si u pravu za fotokopiju kartice, samo se od nas traži.... Ma to smo već prošli.... Žalosno je da su Turci bitno poslovniji
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 12:54

Samo jedna opaska - slanje kartice faksom je 100% sigurnije od slanja podataka mailom, a pogotovo preko nezaštićenog weba. Faksom sam bio slao karticu u jedan dućan u Japanu, bez ikakvih problema. Nakon što su primili faks, upisali su moje podatke u komp koji je off-line i nakon toga više nikad me nisu pitali podatke o kartici.
Mislim da im bez problema možeš poslati faks.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 12:57

To sam im već objasnio. Fax je punooo sigurniji.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 12:59

Sorry, ne pratim baš najredovitije. Ali eto, još jedan glas za faks, ako će to nekome rješiti nedoumice o sigurnosti. ;o)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:00

O toj temi razglabate već po koji put?!?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:02

Prvi? ;o))
Pa vidiš da Bayro kaže da nema šanse da im karticu kopira i šalje faksom...
Faks is ok. ;o)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:02

Repetito est mater studiorum. Cool
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:04

Fubi moj! Prvo - avatar ti je zakon! Ludilo čisto! Očito te kesonska bolest pere! Ali to je o.k!

Drugo. Ma da je i sto puta sigurnije, ponižavajuće je, o tome se radi. U tome je problem! To sam i napisao, sigurno to Englezima ili Nijemcima ne rade, nego nama, nekim divljim plemenima koja se kolju uzajamno stoljećima. Det iz d faking problem! Ne šaljem im kopiju kartice iz načela! Ako mi je vjeruju, ne vjeruju niti kartičnoj kući koja mi ju je izdala, pa zašto onda da trgujem sa njima! Nek' se jebu!


Zadnja promjena: bayro; 15.10.08 13:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:04

O Cupojesu je pisano već nekoliko puta i Kruno je svaki put objasnio isto, a ti Fuby izroni malo na suho...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:05

Wathever studiorum is. ;o)))
Poćeo sam zagađivati topic.
Aj bok.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:05

Izroni malo! affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:09

Bayro - avatara poslao Šokre, ja ga samo malo smanjio. Priliči! ;o)
I ne zajebavaj se sa dekompresijskom bolesti, nije to šala... što dalje od mene...

Gle, ova moja priča s Japancima, znam da su tražili sve koji nisu iz Japana da im šalju karticu faksom. Nemam pojma da li je to na CJ samo za nas ili non EU ili kako već.
Pa sad se vi odlučite želite li imati principe, ili jeftinije kupovati. ;o)

Iako, ako kažu da će podatke držati na off-line kompu, meni ta metoda uopće nije loša. Niti se kosi s mojim načelima. ;o)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:13

Nije Fuby dekompresijska, nego Kesonska bolest, a na dekompresiju ćeš ići nakon nje. Pasti ćeš na ispitu!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty15.10.08 13:17

I naj piti prije urona affraid
[Vrh] Go down
Sponsored content





peterson - Peterson lula - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Peterson lula   peterson - Peterson lula - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Peterson lula
[Vrh] 
Stranica 2 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Peterson: 3P
» Je li ovo Peterson ?
» Peterson
» Peterson lule
» Peterson Shamrock

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: