Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Altinok calabash

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty26.11.08 22:40

Je-bome fakat je! Very Happy Nisam još sve stigao prelistati na pipersonu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty26.11.08 22:43

Shocked

Joj joj joj!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty26.11.08 23:28

A ova Petersonka koju si postao je umjetno obojana, nije to dobijeno pušenjem, budući da prvo kod meera tamni vrat a ne glava! Dakle opet smo na početku.
Inače je luličak krasan i rado bih je imao u kolekciji! Very Happy
A i ova druga lula ti je na Pipersonu u Davorinovom članku! Čitaj Grigorije!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty27.11.08 0:37

bayro je napisao/la:
A ova Petersonka koju si postao je umjetno obojana, nije to dobijeno pušenjem, budući da prvo kod meera tamni vrat a ne glava!
Ma to je skroz jasno, al ovo mi se baš sviđa. Ipak bum ubadao skroz bijelu meericu, ovo ziher košta mašala ak uopće ima za kupiti. Ja bum si ubo neku bijelu meericu bez face, ono standard oblik. Jedino pitanje je dal bu to bila apple, cherrywood, neka turska kerefeka ili neka druga divota. Poznavajući svoje opsesije ne bih se začudio da iduće godine završim u turskoj i vratim se sa desetak klasičnih meerica rađenih po narudžbi za smiješne pare. A ovo umjetno bojanje garantiram da nije preteško za sam napraviti. Zamisli šokretovu pogrebnu maticu u meer izvedbi Shocked uopće mi ne zvuči nemoguće. bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty27.11.08 3:38

Kaj je to zgarište na luli i kaj je to pogrebna matica?? Koji su to jezici? What a Face
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty27.11.08 7:57

Šokre ti ne razumiješ mlađe generacije! Čitao mladac Aralicu, pa mu se malo pomiješala "Ognjišta" i zgarišta...A što ćeš, ako ne paziš ognjište, može nastati zgarište - to ti je to stari moj. A pogrebna matica, to već spada u Krunekovu domenu. Lula za sprovode i karmine! To su ti tzv. novojezici koje mi više ne pratimo.... What a Face
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty27.11.08 7:59

To ti je više gothic style. seljo
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty27.11.08 8:02

E to! Bravo Krunek! Gotički stil! Dakle Šokre puši gotičku zgarišno-matičnu lulu. Kad to pročita, biti će na rubu suza od radosti!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty27.11.08 8:57

Mukini je napisao/la:
Koji su to jezici? What a Face

Još neotvrdnuli tongue Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Altinok calabash - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Altinok calabash   Altinok calabash - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Altinok calabash
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Calabash
» Altinok pipe
» Reverse calabash
» Aldo Velani Calabash
» Altinok

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: