Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: Mixture Scottish Blend

Go down 
+37
Slajs
Marko1980
wranjo123
DeathSpade
dado
G.S.Patton
bayro
babaq
Leo
Branislav
Sokreos
pipeclubsi
myko79
McMahir67
ssekir75
milo
Karlo
Majka
Rakija
Capt. Horatio MacAllister
Tomo1978
picipl
jaky1
fatjoe
samper
Juan da Nova
kamarad igorrr
fićo
gstaraz
PecaLula™
LenkoSmrk
MOVESHAKER
imnik
savate
Davorin
dean
Antiša
41 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.10.08 19:20

[You must be registered and logged in to see this link.]
A Scottish blend, made from ready rubbed, matured Virginia and golden brown Burleys, to which Cavendish and loose Virginia has been added. A mild and light aromatic blend.

Zemlja porijekla: Danska
Sastav: burley, cavendish, virginija
Jakost: 2/5
Oblik: razlomljeni flake
Pakiranje: vrećica 50g, limenka 100g
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Duhan je kupljen u limenci od 100 grama. Miris duhana u limenci podsjeća na travu, preciznije na sjeno. Što zbog stvarnog doživljaja, što zbog psiholoških učinaka podnaslova (Scottish blend), usput zamišljam škotske planine. Sve u svemu, divan miris.

Vlažnost je primjerena MacBarenu: duhan nije jako vlažan kako im duhani znaju biti, ali bilo bi ga dobro ostaviti da se malo posuši prije pušenja. Oblik duhana je između klasičnih rezanaca i poluflake-a, lijepo sprešan. Ja sam ga istrgao i tako ga držim u limenci da malo izgubi na vlažnosti. Preporučam malo rahlije punjenje, što zbog flake-a, što zbog vlažnosti. Ostavlja lijep okus u ustima, ali ga treba pušiti krajnje oprezno jer grize za jezik ako ga podcijenite. Ipak je to Mac Baren...

Ovo mi je nekako najdraži MacBarenov duhan od njih 6-7 što sam ih probao. Međutim, kao što rekoh, morate mu posvetiti punu pažnju da vas ne uhvati na spavanju.

Ocjena: 3/5


Zadnja promjena: abudimir; 24.05.13 17:47; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Hole
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.10.08 19:51

Prema nekim istraživanjima ovo je najprodavaniji duhan za lulu u svijetu.
A da grize za jezik to je istina.Imam u kvartu jednog starog lulaša koji iskljucivo pusi ovaj blend i unatoc mojim nastojanjima da ga "skinem" s njega pomocu razno raznih krasota od richa,on ne odustaje.Iskljucivo Mixture. banned
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.10.08 20:07

Lijepo sam vam ja besjedio: "Plakati ćete vi za Mac Barenom"! Scottish blend je odličan duhan - imam dvije limenke od 100 grama koje čuvam za neka bolja vremena - da ih otvorim za nekih 15 godina - kad budem išao u mirovinu - isto kao i dvije limenke Navy Flakea.
Ima Mac Baren loših duhana, ali i odličnih - kao ova dva spomenuta, pa legendarni Original Choice, Stockton...Samo smo se mi razbahatili!
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.10.08 22:29

Možda se osjeti i miris meda...? To će tata bayro bolje reći...
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.10.08 22:46

Miris meda se baš nije osjetio. Više jedan nutty miris, ali je to vjerujem od nove Richeve pošiljke (Down by the river)!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty01.11.08 8:44

Scottish blend mi je duže vreme u grupi duvana koji obavezno moram imati u kući. Zanimljiv mi je i zbog toga što tokom pušenja ima čitavu skalu (blago definisanih) ukusa i aroma iz kojih mi najviše iskoči u drugoj polovini neki blagi whisky-taste. Pušim ga kada se zasitim dominantnih ukusa latakija i OCa. Po meni je on karika koja povezuje i u centru je svih podela na ovakve ili onakve duvane. A istina je da mu dim nije baš hladan. Kažu da ga u MB-u miksaju iz četrdesetak komponenata...
Preporuka i “must_have“ Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty01.11.08 9:11

Istina - taj Danish blend se stvarno, kako bi rekli Bosanci, čuje na Bronhi, ili na "Negro" - odžačara grla! Inače su te nazovi danske mješavine meni osobno preslatke i previše umjetno aromatizirane - od onog Holger Danske, pa dalje.
Meni je S.B. odličan! Kako sam napisao, čuvam dvije limenke da ih otvorim i počastim ekipu kad budem išao u mirovinu (ako je doživim affraid ) .
A ako ne doživim - Šokre i Davorin su izvršitelji oporuke u vezi lula i duhana, pa kako oni odluče!
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty27.11.08 19:41

Baš sam ga sinoć dimio vani. Odličan je! Uvjeren sam da mu je pomoglo to što je odstajao dva mjeseca i to što sam ga malo izmrvio iz flake formata pa se malo posušio. Fantastičan okus i uopće ne dosadi za vrijeme pušenja...

Još je malo bolji kada otkako sam ga pomiješao sa škijom koju mi je Krešo dao. Dobio je malo na snazi... Cool


Zadnja promjena: abudimir; 03.05.13 15:15; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty27.11.08 21:49

Meni nikako nije sjeo a inače slovi kao duhan koji ili voliš ili mrziš. Imal sam piksu prije, neznam kaj sam napravil sa njom.

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty27.11.08 23:38

evo napokon nesto sto sam probao od svih silnih duhana koje nabrajate non stop Very Happy

Do sada sam probao cetiri vrste duhana, ali mi ovaj ubjedljivo najvishe lezi. U jutro mi je prvi na spisku uz obavezni caj.
Vec je druga "piksla" ovog duhana otvorena Laughing
Po mom skromnom iskustvu odlicna stvar
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty08.11.09 14:47

vidis,mene ovaj duvan gusi i nikako mi ne odgovara. ne znam sto ali je tako.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty08.11.09 15:06

Ja sam isto uzeo u Mercatoru u Osijeku limenku 100g za 69kn, zanimljivo je da mi se svidio prvih 3-4 lule a posljednje sto mi je ostalo u sjecanju je da je bio jako vruc i poceo grgljati. Vjerojatno sam pogrijesio oblik lule u kojoj sam ga pusio.

Pouka je da svakom duhanu treba dati malo vise prilika da se pokaze, ne treba suditi na osnovi 2-3 lule, IMHO.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty08.11.09 17:59

Dobar je to duhan! To je naš klupski duhan, donio ga Davorin 250 g. i ne prođe niti jedna sjedeljka da se malo ne omastimo sa tim duhanom.
A ima i članova koji samo taj duhan puše (da se razumijemo radi se o osobama sa preko trideset godina staža) i tvrde da im je to duhan koji im je nakon svih eksperimenata u proteklih tri desetljeća najbolji duhan!
Eto - koliko ljudi, toliko ukusa.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty15.01.10 18:52

To je prvi duvan koji sam probao kada sam počeo da pušim lulu. Razočarao sam se. Delovalo mi je kao da sam izmrvio najgoru cigaretu u lulu i zapalio. Moj pojam o luli je bio miris Clan-a ili nekog sličnog aromatika koji te ponese ulicom za onim koji ga puši.

Prošlo je neko vreme, pušilio se aromatika u međuvremenu i na kraju istih zafalilo. Ostalo mi je u tom trenutku nešto Mac Baren Black Ambrosia i Mixture. Tad sam bio u fazonu da mešam duvane jer sam negde podsveno bio nezadovoljan svakim ponaosob.
Ne znam kako mi se tada desilo da napunim lulu čistim Mixture-om, ali svakako nisam pogrešio.

Sada je u fijoci obavezna, pored otvorene, jedna neotvorena vrećica za svaki slučaj.
Aromatici su mi i dalje zabavni za istraživanje ali moram priznati da mi je Mac Baren Mixture pojam severa na kompasu.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty15.01.10 20:40

Dobar je to duhan Relja! Inače se uvijek povodim za svojim nosom i nepcem, ali pogledaj malo recenzije na tobacccoreiws-u

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty15.01.10 20:42

Upravo to što bayro kaže. prvenstveno svoj nos i ukus.... ostalo je nužno zlo odnosno ostala mišljenja i recenzije.... vlastiti nos i okus je jedino pravilo. Zato baš i nisam previše ljubitelj raznih recenzija... to je ipak subjektivno očitovanje, jedino objektivno je kada sam zapališ duhan i kada ti se svidi ili ne....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty24.01.10 11:02

Upravo završavam svojih prvih 50g, Scotish Mixture-a!!

U početku mi je bio grozan. Imam naviku ispuhavati dim kroz nos, a kasnije sam skužio da to i nemože sa svim duhanima, .... jači znaju peči u nosu!!! jer tako osijetim miris dim!!! :-) i ovaj me gušio, nisam osijetio ništa!!!

Ali kako čitam ovdije, uvijek spominjete da duhanu treba dati drugu šansu, i tako nastavih ja sa dimljenjem SM-a (nije SadoMazo :-))!!

Duhan mi je sada odličan, pun okusa mirisa, naprosto svaki dan zdim bar jednu lulu!!

Naravno, da neću pričat o aromama, jer nemam Poooojiiimaaaaa o tome, ali fini je, i za razliku od većine aromatika, on mi nema tu dominantnu slatkastu notu, koja naprosto me počinje zmarati u zadnje vrijeme i sve mi se više sviđaju duhani koji imaju okus po,.... duhanu!!!???

sve u svemu, super!! pogotovo ako se uzme odnos cijene i kavalitete!!!!

:-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty05.02.10 2:21

hm... uzeleo sam se crnog holger danske i jedan mi ga prijatelj posalje. ali posalje i kesicu Scottisha. otvorim juce hd i unutra ga ne mogu pusiti. ko da pusim pomadu za ruke Shocked napolju nije bio los. listam forum i padne meni na pamet malopre da otvorim skota. gusio me je, ranije, poprilicno. sad probam - more bato, dooobrooo! vrag mu babu sta se desava, dal sam ja izucio skolu, ili mi se ukus promenio, ili... sledece nedelje u bg u nabavku... kako sam krenuo, jos cu zavrsiti na latakijama Cool
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty05.02.10 10:55

Je, SBu treba malo vremena da profunkcionira, meni je postao Ok tek pred kraj!!
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.04.10 11:31

Ovo sam kopirao sa tobbacorewies. Odnosi se na Scottish blend Mixture, njihov klasičan i jedan od najstarijih duhana (uveden 1958) ali zapravo na sve Mac Barenove duhane i njihove kritičare. Vrijedi pročitati:

"Godinama, nikada nisam ni pokušao kupiti MB mješavine jer bi me dečki u trafici svaki put obeshrabrili, sugerirajući da će mi spaliti jezik ... Naravno, MB nije toliko egzotičan kao neke druge "ekskluzivne" mješavine.
Kao prvo, trvrdim da kritike MB nisu osnovane! Za mene, MacBarenovi duhani su neki od najboljih mješavina na tržištu a i jeftiniji su od ostalih ! "Mixture"je jedan od najboljih duhana koje se mogu naći!

Trikovi za pušenje Mac Barenovih duhana:
1) dajte novoj mješavini vremena - oko tjedan dana, možda jedne do dvije lule dnevno.

2) Morate lagano pušiti ove duhane ove da biste srekli puni dojam. Ja sam pronašao ovaj - (Mixture) no uglavnom se to odnosi na sve njihove duhane. "Mixture" je jednostavno jedan od mojih "obaveznih" mješavina. Mnogo prikrivenih i finih okusa ima u ovoj mješavini! Ali ne smijete žuriti! . Mješavine kao, Plumcake, Virginia br.1, Golden Extra, Simfonija, Navy Flake ... Sve ove mješavine su izvrsne ako im date priliku, "živite" s njima oko tjedan dana i pustite neka se vaša osjetila prilagode. Bitno je samo da ih sporo pušite.

No, MacBaren je aromatici su druga priča ... ne tako dobra! Otkrio sam da se sve gore navedene MB mješavine osvježavajuće, a mnoge su poput "čokoladnih kolača", što je jednostavno previše za svakodnevno pušenje.
Znam, znam, to je MacBaren ... ali treba mu dati priliku. Vremenom će vam se "Mixture" sve više i više sviđati!"

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.04.10 11:36

Slazem se sa svim recenim na Tobacco Rivjuzima. MacBaren su moji omiljeni duhani (aromatike ne pusim!! Bas!!) a Scotish Blend pusim svakodnevno!! I istina je da mu treba dat vremena. Prvu 50gr vrecicu sam pusio mjesec dana i naikako da mi sjedne. Sad se ne mogu skinut sa SBa!!
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty23.04.10 16:51

Odlican duhan. Ne legne na prvu loptu, ali sto se duze pusi to je prijemciviji. Naravno ako se brzo vuce, pece. Kao i svi MB duhani trazi sporijem pousenje.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty03.01.11 19:24

Fini duhan, njega treba (za razliku od nekih drugih stvari) suho i polako.
Pušim ga u svojoj glinenjači i taman je sladak.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty17.08.11 20:41

pa bogami itekako valja. obrni-okreni, i ja se tu negde "skrasih" Cool
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty18.08.11 13:39

Baš nas je jučer Papa Štrumf dočekao sa zapaljenim Scottom - do sada nisam ni primjećivao kako ima ugodan room-note, a dimim ga često Cool
(normalno, kad dimim samo na otvorenom, a u klubu me naddime i uguše latakijaši Very Happy )
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Mixture Scottish Blend   Mac Baren: Mixture Scottish Blend Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: Mixture Scottish Blend
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Mac Baren: Mixture Modern Danish Blend
» Mac Baren: Mixture Aromatic
» Robert McConnell: Scottish Blend
» Golden Blend's No 2
» Mac Baren: Navy Mixture

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: