Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Cornel & Diehl: Afterhours

Go down 
Autor/icaPoruka
Hole
Gost
avatar



Cornel & Diehl: Afterhours Empty
PostajNaslov: Cornel & Diehl: Afterhours   Cornel & Diehl: Afterhours Empty24.10.08 19:10

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ova je mješavina došla na tržište na Chicago pipe showu u petom mjesecu `08.
Cornel & Diehl,bračni par koji je kupio tvrtku 1990 i s njom sva prava na originalne recepture
od 1880 godine,još do nedavno sve su poslove oko blendiranja radili u prostoru od dvije garaže koje su naslonjene na kuću sadašnjeg direktora tvrtke.Danas rade na 5500 kvadratnih
metara prostora i miješaju duhane za sebe i mnoge druge,primjerice G.L.Pease.
Duhan ne dolazi kao klasičan flake uredno poredan po listićima,već je nakidan na pločice u okrugloj limenci.Pošto mu je dodan rum njegov me miris podsjeća na Kraševe Griote.Do mene je došao ready to smoke,idealan.Izmrvljen u lulu lako se pali, lijepo gori i iza sebe ostavlja fini pepeo.Nije to klasični aromatik snažne arome.Osjeća se slatkoća virginije,ne pretjerana,koja potpomognuta rumom ima ugodnu kremastu aromu.Rum se nazire "između redova".Kada se dim odpuhne na jeziku ostaje resko paprenkast okus vjerojatno od dodanog periquea ali ne traje dugo.Negdje oko polovine lule taj okus nestaje a virginija kao da se stopila sa rumom koji se više ne prepoznaje.Lagano se puši sve do dna lule.U prostoru ostavlja ugodnu mirisnu notu pa je okolini prihvatljiv ili čak ugodan.
Ugodan,srednje jači do jači cijelodnevni duhan.Ocjena 4/5

A night out wasn´t complete without a trip to the "private club"
for a Cuba Libre or two.
Round out your evening,or any time of day,with this Virginia flake
sweetened with the elixir of the islands,dark,spiced rum."


Zadnja promjena: hole; 24.10.08 22:55; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Cornel & Diehl: Afterhours Empty
PostajNaslov: Re: Cornel & Diehl: Afterhours   Cornel & Diehl: Afterhours Empty24.10.08 22:34

Odličan duhan! Pušio sam ga prošle nedjelje. Osjeća se ta aroma ruma u početku, kasnije nestaje i ostaje okus virginije. ali je po mom skromnom mišljenju to jak duhan, a ne "duhan srednje jakosti", naravno ne u smislu "Banatske ruže" i ujedanja za jezik nego arome i "nikotinske bombe" no sve ostalo što je Holimir napisao stoji! Odličan večernji duhan da nas malo razbudi. Izvrsna recenzija! Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Cornel & Diehl: Afterhours Empty
PostajNaslov: Re: Cornel & Diehl: Afterhours   Cornel & Diehl: Afterhours Empty24.10.08 22:54

Isprika.Htio sam napisati srednje do jače jakosti ali mi se formulacija nije svidjela.Prilikom ispravljanja sam zeznuo rečenicu a to našem chifu nije promaklo.Hvala Bayro.
Ocjena je 4/5 jer odlikaši su ipak odlikaši,gral.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Cornel & Diehl: Afterhours Empty
PostajNaslov: Re: Cornel & Diehl: Afterhours   Cornel & Diehl: Afterhours Empty24.10.08 23:02

Nisam ga pusio,ali svidja mi se etiketa.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Cornel & Diehl: Afterhours Empty
PostajNaslov: Re: Cornel & Diehl: Afterhours   Cornel & Diehl: Afterhours Empty25.10.08 12:00

Što se tiće etiketa C&D su vrlo maštoviti.Limenke iz tzv vintage serije se otvaraju kao riblje konzerve,na potez, i imaju plastični poklopac koji odlično dihta i čuva duhan od sušenja.Odlično rješenje kao kod Mortona.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cornel & Diehl: Afterhours Empty
PostajNaslov: Re: Cornel & Diehl: Afterhours   Cornel & Diehl: Afterhours Empty

[Vrh] Go down
 
Cornel & Diehl: Afterhours
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Cornel & Diehl: Autumn Evening
» Cornell & Diehl: Old Joe Krantz
» Cornell & Diehl: Engine 99
» Cornell & Diehl: Epiphany
» Cornell & Diehl: Mississippi Mud

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: