Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Koliko lula pušite dnevno?

Go down 
+7
ssekir75
savate
milo
Davorin
Antiša
dean
bayro
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty04.05.10 22:29

Bio nego šta pa kad je zapeo ko sivonj da šmrka
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty04.05.10 22:33

u svakom slucaju, jos mi se tu negde muva kutijica sa burmutom, ali stvarno posle lule nemam zelju da bilo sta vise eksperimentisem.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty04.05.10 22:37

Slažem se u potpunosti od kad sam počeo da čurim lulu ne privlače me viče ni cigarilosi ni cigare a cigarete sam i onako davno bacio
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty04.05.10 23:30

moram i ja lulu nabaljati Crying or Very sad

a ne mogu naći evo u cg niđe
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 0:17

kolko smo culi ranije neces je ni naci. ima u bg, ali nije neki izbor a jesu cene, nego ako ides napolje...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 0:28

koliko me posla čeka i obaveza na fakultetu... prvi moj sledeći izlazak preko grane je 2017 Crying or Very sad
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 0:28

Đetiću - nema ti druge nego do Splita. To ti je najbliža destinacija gdje možeš kupiti pristojnu lulu i duhane.
Imaš na forumu pod topicom "gdje i kako kupiti", a bio je i Šejker neki dan, on ima najsvježije informacije! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 0:32

a ima li neki način online trgovine, uplatim na neki žiro račun pa mi dođe ili....?

jer ovako pušit ću piiiiiiiiip još pola godine Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 13:06

Otidji na sajt cetveronogo Richa i tamo ces naci i dobrih duhana i dobrih lula.
Adresa je: [You must be registered and logged in to see this link.]

Ne znam kako je sa carinom u Podgorici, ovde su poceli da deru, no i to je bolje no nista. LIcno imam dobro iskustvo sa Richovim duhanima. Uvek je bilo sto sam narucio i stizalo kako treba. Sa carinom u Beogradu imam i dbora i losa iskustva. Poslednji put su me odrali, no i to je prihvatljivo u nasim uslovima kada se uzelis neke dobre delicije.
Sto se lula tice Peterson, Stanwell, Savinelli, Winslow su dobre stvarcice koje kod Richa nisu preskupe, te se ako carinici ne deru isplate.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 13:52

Samo nikako ne lule i duhane u istoj pošiljci!
Onda nastaje kaos! Oderati će te sve carine od Vardara pa do Triglava (uključujući i Lovćen!). gayparty

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 14:17

Da na to sam zaboravio u predhodnom postu. To je pricao i Beluga prilikom jednog naseg susreta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 14:43

sad jedno pitanje opet:

ako odaberem neki petterson od recimo 60€ i preko ovog sajta mi pošalju u CG, poštarina i carina nadam se nebi trebali da budu više od još 60€ ili griješim???
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 14:46

Ne bi smjelo biti više od 20 €, a možeš proći i da ne platiš ništa.
Samo nikako ne naručuj duhan i lule u istoj pošiljci. Ili ako već naručuješ, traži Richa da ti ih šalje odvojeno, samo će te onda oderati poštarina!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 14:50

pa to i nije skupo...

a koji je način što mi treba neka kartica ili kako im uplaćujem novce da bi mi poslali (znam da sam dosadan ali moram pitati)

dakle sama poštarina bez carine oko 10€-15€ samo košta?
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 14:59

Najsigurniji nacin je karticom. Moja preporuka nikako kreditna, najbolje je neka prepaid ili virtuon debitna kartica predvidjena samo ya internet, ili klasicna visa ali sa npr SMS potrvrdjivanjem knjizenja (cisto radi sigurnosti). Postoji mogucnost placanja (ili je barem postojala) preko pay palla, no nikada nisam isprobao.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 15:19

Može i kreditnom bez problema. Rich ima dobru 32-bitnu zaštitu, šalje u cijeli svijet i nije mu do blamaže sa krađom identiteta. Dosta sam naručivao od njega Amexom i nikad nikakvih problema.
Iako ni Pay-pal nije loša opcija.
Uostalom, što je danas uopće sigurno?

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 19:51

Prijatelju u CG imate Maslinu, imate i Vres ili ti briar
Pa nož u ruke i načini je sam
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty05.05.10 21:08

de ti, djeticu, malo uspori. ti si vec deljao druge stvari pa ti nije problem, a pusti coveka da malo nauci da pusi pa ce onda da delja kad zna sta da delja. uz to, treba dosta vremena da se drvo pripremi za izradu lule, mislim da je Papa Štrumf vec negde pisao o tome. zato forgo naruci sebi lule dje ti mislis da je pametno, a pocni da trazis materijal koji ces za par godina da obradjujes kao sto ti ovaj drugi djetic kaze Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty23.09.10 11:30

2-3 obavezno a kad se ide van, ne brojim, samo osjetim kad je previše Smile
Za sad duhana imam podosta Laughing

I nije istina da imam bijele zube Very Happy:D


Zadnja promjena: Debason; 23.09.10 11:31; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : update)
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty11.12.10 13:06

Uh, ja dobrano potegnem lula dnevno. Ne sjetim se brojati punjenja uopće. Al bude 5-6 komada. Cigarete sam ostavio prije više od 2 tjedna i ne pada mi na pamet ih više uopće pušiti. Samo lula.
I primjetio sam da od kad pušim lulu da ljudima ne smeta dim, da čak uživaju u aromama.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty11.12.10 13:45

ma begaj, sinoc sam bio na nekom rodjendanu i usred dimne zavese od cigareta zapalim stanwell melange. u roku od par minuta par zadrtih cigareticara je otislo jer nisam hteo da ugasim "to sto smrdi" ( Shocked ) a ostali su pogasili cigarete i naterali me da zapalim jos jednu da oni puse Twisted Evil cini mi se da cu imati konkurenciju na buvljaku Twisted Evil
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty11.12.10 18:42

Nemoj tako, možda neko stvarno baci to đubre od cigareta i shvati koliki užitak može pružiti duhan kada se puši na pravi način, tj kada se konzumira putem lule.
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty11.12.10 19:14

Popušim dvije lule dnevno.Naime -samo dvije i imam.
Ali poslije nadolazečih blagdana možda tri dnevno...
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty11.12.10 19:16

sinus, napravi si sušilo za lule pa ćeš moći i više lula popušiti dnevno.
Very Happy
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty11.12.10 21:53

imnik je napisao/la:
Nemoj tako, možda neko stvarno baci to đubre od cigareta i shvati koliki užitak može pružiti duhan kada se puši na pravi način, tj kada se konzumira putem lule.

ma salim se, ima i vise nego dovoljno lula, a i sluyi me sreca po tem pitanju. nek i drugi nabavi jeftino, nemam ja nista protiv (ko pre devojci - njegovo dete...)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koliko lula pušite dnevno?   Koliko lula pušite dnevno? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Koliko lula pušite dnevno?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Koliko pipa i duhana dnevno "rjesite"?
» Koliko ste lula kupili otkad ste na forumu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: