Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Frankova metoda punjenja lule

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Frankova metoda punjenja lule Empty
PostajNaslov: Frankova metoda punjenja lule   Frankova metoda punjenja lule Empty19.01.08 18:31

Evo jucer sam prvi put probao Frankovu metodu i mora da sam nekaj zeznul ili mi jednostavno ne pase, ali kao da je prevec zraka u luli.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Frankova metoda punjenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Frankova metoda punjenja lule   Frankova metoda punjenja lule Empty19.01.08 19:06

Meni se taj fenomen "previše zraka" znao pojavljivati u većim lulama, dok mi kod manjih savršeno odgovara.
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Frankova metoda punjenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Frankova metoda punjenja lule   Frankova metoda punjenja lule Empty19.01.08 19:48

Ja sam bas malu lulu zapalil, nekak sam se navikel na metodu kaj Beyro spominje, ali bum probal jos koji put
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Frankova metoda punjenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Frankova metoda punjenja lule   Frankova metoda punjenja lule Empty20.01.08 2:25

Evo večeras i ja probao Frankovu metodu. I ne odgovara mi. A točno slijedio upute sa Youtuba.
Slažem se da ostaje previše zraka i malo prebrzo mi gori duhan. Probat ću sutra ponovo, ali još uvijek mi je najbolja 123 metoda Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Frankova metoda punjenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Frankova metoda punjenja lule   Frankova metoda punjenja lule Empty28.01.08 18:06

Daklem, malo sam se igrao sa ovom metodom. Probajte izbaciti prvi korak punjenja i lulu puniti samo "utiskivanjem" duhana kako je opisano na Jubitu. Kod ove metode ima jedan problem, a to je kad žar dođe do labavije punjenog dijela počne se gasiti i stvara se evfek "previše zraka" u luli. Evo ja sam upravo podimio jednu pipu punjenu ovom modificiranom tehnikom i mogu vam reći da da sam jako zadovoljan rezultatima. Dim je bio hladan, žar se nije gasila i nije bilo efekta "previše zraka" u luli.

Pa eto ako netko ima volje nek proba.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Frankova metoda punjenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Frankova metoda punjenja lule   Frankova metoda punjenja lule Empty28.01.08 20:13

O.K. Krunomire, probati ću još jednom, ali znaš kako kažu "old habits die hard"
[Vrh] Go down
Sponsored content





Frankova metoda punjenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Frankova metoda punjenja lule   Frankova metoda punjenja lule Empty

[Vrh] Go down
 
Frankova metoda punjenja lule
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» prvi dojam nakon punjenja i paljenja moje prve lule
» Lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Tips and Tricks-
Forum(o)Bir: