Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Širina žarnice

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Širina žarnice Empty
PostajNaslov: Re: Širina žarnice   Širina žarnice Empty08.11.09 18:07

grga, ne možeš baš pogriješiti u obliku lule... a točno je da svakom duhanu moraš dati više prilika, jednostavno nekoma neki duhani bolje sjednu drugima ne. Isto tako mjenja se i okus ( i želja) zavisno o vremenu, godišnjem dobu i sl. Recimo meni za velikih vručina pašu samo jake latakije... zašto je to tako... pojma nemam.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Širina žarnice Empty
PostajNaslov: Re: Širina žarnice   Širina žarnice Empty08.11.09 19:23

Meni su oba Sillema puno bolja u billardicama nego u benticama, da li je placebo ili ne nemam pojma, ali tako je. Isto tako, zarnica Savinellice koju mi je poklonio Tajo je uvjerljivo najveceg promjera (mozda i ukupnog kapaciteta iako mislim da tu prednjaci tvoja morta) od svih lula koje imam. Dodju meni dosta puta u glavu Kekine rijeci, da vise voli uze a vise zarnice radi ravnomjernije sagorijevanja duhana, ima to smisla...

Oblik lule sam spomenuo i iz razloga sto sam, citajuci reviewe, vidio da dosta ljudi pise kako je npr. neki duhan dobro pusiti u ovakvoj, neki drugi u onakvoj, blablabla.

Da ne duljim vise, razumijete svi sto sam zapravo htio reci.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Širina žarnice Empty
PostajNaslov: Re: Širina žarnice   Širina žarnice Empty08.11.09 20:02

Ima nešto u bilijardicama, dugi ravni dio je idealan za hlađenje dima, ali vjerujem da su to sve finese... ma uživaj, kako ti odgovora... mislim da ovdje nemam onu svoju ikonicu, onu o kapelici naravno Rolling Eyes Inače promjer i dubina žarnice stvarno imaju neki efekt, ali i to je stvar navike. Majstor Ivo Oblijan je uvijek preferirao 19 mm
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Širina žarnice Empty
PostajNaslov: Re: Širina žarnice   Širina žarnice Empty08.11.09 20:44

19 do 20 mm meni najviše odgovara, a široke lule (22 mm) definitivno izbjegavam.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Širina žarnice Empty
PostajNaslov: Re: Širina žarnice   Širina žarnice Empty08.11.09 22:56

e,moze i to da bude. ja sam primetio da mi isti duvan ne gori isto u svim lulama. sta ga zznam, mozzda kad sam ga dimio jos nisam bio dovoljno "porastao", a sad ga nema pa ne mogu da probam. tad me je definitivno gusio,mozda zbog lule a mozda zbog neceg drugog...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Širina žarnice Empty
PostajNaslov: Re: Širina žarnice   Širina žarnice Empty

[Vrh] Go down
 
Širina žarnice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: