Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty
PostajNaslov: Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!   Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty17.11.09 11:00

http://www.smokingpipes.com/pipes/new/ser-jacopo/index.cfm

Prilicno slomljene cijene, pogledajte.

Ajoj, da se ima lovurine kako bi ova ljepotica bila fino udomljena...

Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! 002-171-1121
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!   Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty17.11.09 11:17

Nisu to Grga nikakve rasprodaje...To su te cijene, a "sale" je čista kozmetika, tzv. navlakuša Laughing
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik

Broj postova : 2833

PostajNaslov: Re: Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!   Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty17.11.09 11:23

Krasne lule, ali i krasna cijena, nema sta
Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!   Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty17.11.09 11:27

Gledaj, meni je otprilike jasan princip trgovanja, daleko od toga da nije.

Primjer, ona lula gore, u mom inicijalnom postu, prije 2 tjedna je IPAK bila skuplja i tko god da ju je eventualno kupio platio bi je vise nego recimo danas.

Ja imam "svog" pipemakera i na njegove proizvode definitivno necu morati placati carinu i porez.
Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!   Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty17.11.09 11:50

Ako te interesira Jacopo svakako ga prati na eBayu...Zna biti lijepih komada po popularnim cijenama. Smokingpipes je zadnjih mjeseci poprilično podigao cijene...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13653
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!   Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty17.11.09 12:18

Šokre je u pravu! Na eBayu koji je tebi toliko ljubak i mio, imaš ih za stvarno pristojnu cijenu! Ono što je Šokre uzeo preko eBaya su odlične lule po nikakvoj cijeni! Shocked

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!   Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu! Empty17.11.09 14:54

Svi su meni prodavaci ljupki i mili ali trenutno nisu mom tekucem racunu, prema tome, sve je on hold do daljnjega a najvise radi jednog koji mi je najmiliji.
Very Happy
[Vrh] Go down

Rasprodaja Ser Jacopo lula na smokingpipesu!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.