Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Smrtne naljepnice na limenkama

Go down 
+2
ssekir75
Davorin
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty19.01.10 23:19

bas tako! "aj da vidim koj ce mi zabrani Shocked " no da ne pocinjemo opet,zna daleko da ode devil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty20.01.10 0:26

Da. To bi nas opet moglo daleko odvesti! A da su naljepnice nepotrebne, blesave i na koncu uništavaju nečiji dizajnerski i grafički trud, to i Bog vidi.
No, i tome se može lako doskočiti! Ja recimo imam stare limenke duhana bez svih tih gadosti i lijepo preselim duhan u staru limenku! I svi sretni i veseli!
Ili vrećica za duhan, što bi vi Srbi rekli - duvankesa. Ima ih u Zagrebu, kožnatih, istinabog nisu baš jeftine ali su od prave kože i problem riješen!
A da me natpisi nerviraju - nerviraju me! prdac

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty20.01.10 10:22

duvankesa? uzmes platno od starog kisobrana, namestis uzicu... devil ni sa kozom nije teze Twisted Evil
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty08.04.10 8:18

Evo jednba prigodna reklamica, koju bi mogli iskoristiti u Ministarstvu zdravstva, da ne troše pare poreznih obveznika na produkciju novih reklama!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty08.04.10 18:26

Imali su oni raznih ovakvih sranja. Pokušavali, pokušavali ali ništa nisu uradili (na našu sreću)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Smrtne naljepnice na limenkama
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: