Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Smrtne naljepnice na limenkama

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75

Broj postova : 2959
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty19.01.10 23:19

bas tako! "aj da vidim koj ce mi zabrani Shocked " no da ne pocinjemo opet,zna daleko da ode devil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13525
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty20.01.10 0:26

Da. To bi nas opet moglo daleko odvesti! A da su naljepnice nepotrebne, blesave i na koncu uništavaju nečiji dizajnerski i grafički trud, to i Bog vidi.
No, i tome se može lako doskočiti! Ja recimo imam stare limenke duhana bez svih tih gadosti i lijepo preselim duhan u staru limenku! I svi sretni i veseli!
Ili vrećica za duhan, što bi vi Srbi rekli - duvankesa. Ima ih u Zagrebu, kožnatih, istinabog nisu baš jeftine ali su od prave kože i problem riješen!
A da me natpisi nerviraju - nerviraju me! prdac

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75

Broj postova : 2959
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty20.01.10 10:22

duvankesa? uzmes platno od starog kisobrana, namestis uzicu... devil ni sa kozom nije teze Twisted Evil
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate

Broj postova : 486

PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty08.04.10 8:18

Evo jednba prigodna reklamica, koju bi mogli iskoristiti u Ministarstvu zdravstva, da ne troše pare poreznih obveznika na produkciju novih reklama!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik

Broj postova : 2825

PostajNaslov: Re: Smrtne naljepnice na limenkama   Smrtne naljepnice na limenkama - Page 2 Empty08.04.10 18:26

Imali su oni raznih ovakvih sranja. Pokušavali, pokušavali ali ništa nisu uradili (na našu sreću)
[Vrh] Go down

Smrtne naljepnice na limenkama
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2