Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

OVO je kolekcija.........

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75

Broj postova : 2959
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 18:50

vrlo... Sad
[Vrh] Go down
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru

Broj postova : 222
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 19:26

...da zarazno...od kad pratim forum nabavio sam 5 lula, a prosle 2 godine sam bio skroz zadovoljan s dvije debil - a kako stvari stoje uskoro cu imati i DMP...nadam se prvu u nizu...da zarazno?!...
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki

Broj postova : 412

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 20:14

Auf ljudi, meni nije dobro...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75

Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 20:29

verujem ti... ako ti sa tim sto imas tako kazes, sta trebamo mi obicni smrtnici da kazemo... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin

Broj postova : 7378

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 21:39

kada virus uhvati ne pušta.. i odjednom imaš stotinjak lula u kolekciji Very Happy , otkrivaš zalihe duhana koje si odavno spremio ispod kreveta i na drugim neobičnim mjestima... ma užas What a Face i što je nevjerovatno, pritom JAKOOOO uživaš Laughing
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 21:41

Baja je FENOMENALAN lik. Nadam se da baratate francuskim jezikom, ako ne, probajte onaj Google-ov prevodilac, ima takvih interesantnih stvari, ne samo u vezi sa lulama, gustiracu sajt sledecih dana na tenane. Hvala za link.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 21:58

guglov prevodilac je precizan "ko baba s biciklu" Mad pokusavao sam nesto da ga koristim za ruski oko aviona i poludeo, pa lakse mi je bilo da citam na ruskom nego to djubre Shocked francuski znam ko i svahili scratch
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 13402
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 22:00

Vladamo nas nekolicina tim plemenitim galskim jezikom.
A kako ti kažeš - Baja je antropolog a usput se bavi i sudskom medicinom ili kako bi se danas fyno reklo - sudskom forenzikom.
Sviđa mi se lik, a pogotovo lubanje bivših žena i hrpetine knjiga.
Takvu ću sobu jednog dana imati, ne zvao se ja Bayro! (bez lubanja bivših - naravno)!

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 22:05

Ma, sto bi se reklo, moj covek u svakom pogledu, od izbora lula, do fotoaparata, do muzike, samo sam ja jedno minijaturno izdanje toga. Very Happy

Ne znam kako bih jednostavnije i jasnije komentarisao utisak.
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate

Broj postova : 486

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 23:25

Tek sad sam skužio fotiće!! Čovjek stvarno ima ukusa,... i zna!!
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty24.05.10 23:38

I ne grize usnike.. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: OVO je kolekcija.........   OVO je kolekcija......... - Page 2 Empty25.05.10 5:48

@bayro je napisao/la:

Takvu ću sobu jednog dana imati, ne zvao se ja Bayro! (bez lubanja bivših - naravno)!

Ovdje to zovu Man's Cave!
lol!
[Vrh] Go down

OVO je kolekcija.........
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2