Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Bell's: Three Nuns Tobacco

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Bell's: Three Nuns Tobacco Empty
PostajNaslov: Bell's: Three Nuns Tobacco   Bell's: Three Nuns Tobacco Empty03.02.10 11:51

[You must be registered and logged in to see this link.]

nisam do sada pisao recenzije duvana, pa mi ne zamerite ako nesto nije kako treba, a posto ne znam gde bi ovo svrstao, evo ga ovde...

dakle, juce sam izdimio tek dve lule ovog duvana i ne mogu da odmah ne kazem da mi se jako svidja. doduse, meni je po otvaranju duvan mirisao na nesto sto bi eventualno mogao da opisem kao venac ljutih paprika spakovan u kutiju sa dodatkom bibera Very Happy no kad se duvan zapali nije tako... duvan je u obliku novcica, kao kada bi neku rolanu cigaru naseckali na masini za salamu. naslagao sam ih jedan na drugi bez mrvljenja osim gornjeg radi paljenja. vlazan je taman kolko treba, sibicom se pali iz prve, lako kao stapin. posle svega par dimova pocinje se javljati slatkasta aroma, vrlo lagana i nenametljiva (sto je po meni mana,voleo bi da je bar duplo jaca), nekako na kolace sa lesnicima. kad sam zapalio goreo je do kraja a da nisam ni jednom (i ponavljam ni jednom) upotrebio tamper. ne znam kako ali je tako. miris mu nije napadan, naprotiv, jedva se oseca (tako kaze okolina), a duvan je blag i ne ujeda. medjutim, izgleda da nikotinski ima jacinu. aromu drzi do kraja i ne menja je (ili ja nisam primetio). po zavrsetku pusenja na dnu lule ostaje samo malo finog pepela. nisam nesto iskusan po pitanjima ovakvih duvana,ali ovo definitivno vredi pare. zakacicu sliku sutra-preksutra...
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Bell's: Three Nuns Tobacco Empty
PostajNaslov: Re: Bell's: Three Nuns Tobacco   Bell's: Three Nuns Tobacco Empty17.12.13 12:34

Prvo napomena: pišem o novom izdanju ovog duhana, koji je od 2013. počeo proizvoditi MacBaren otkupivši recept.
Duhan mi je kad sam otvroio limenku tako fino zamirisao da sam ga odmah morao napuniti, iako sam to mislio pustiti za poslije ručka. Miris je to čiste, zlatnožute i zrele virdžinije.
Uzeo sam samo tri šnitice malo ih prožuljao po prstima i stavio u svoju bruyere garantie biljardicu rezerviranu za virdžinije. Upalio sam prvi put, i dobio takav buket aroma da sam skoro opal sa stolca.
Nadalje smirio se taj vrtlog okusa i počeo sam osjećati jednu finu suptilnu aromu na lješnjake ili nešto slično. Ne znam opisati taj okus, ali po njemu ocjenjujem koliko je duhan dobar. To jest ako ja na nepcu osjetim taj okus, duhan je odličan. Ima tu i pikantnosti i najbolje je pušiti staroškolskom tehnikom, festina lente. Duhan ne grize i može ga se pustiti i kroz nos (moja omiljena razbibriga) gdje se dobije jedna zrelija aroma čistog duhana.
Fino i polako gori, ja sam osobno oduševljen ovom mješavinom i uvjeren da sam našao još jedan duhan koji ću rado uvijek pušiti. Rijetko se dogodi da mi neki duhan legne od prve, ali kad legne od prve onda je to u rangu Svetog Grala.
Limenka je kupljena u Minhenu, ove godine, friška pošiljka. Lijepo su posložene unutra šnitice poput čajne kobasice. Duhan je taman vlažan za pušenje.
Edit: Zaboravih spomenuti da se nakon par dimova osjeti jedan vrlo ugodan i opuštajući kick.


Zadnja promjena: Leo; 18.12.13 2:13; ukupno mijenjano 1 put.

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Bell's: Three Nuns Tobacco Empty
PostajNaslov: Re: Bell's: Three Nuns Tobacco   Bell's: Three Nuns Tobacco Empty17.12.13 12:47

Bravo ssekir, svaka cast na izboru.

Duhan je odlican, nedavno sam ispusio limenku toga, kazu da je originalni bio VA/per, a ovaj je VA s kentakijem umjesto Perique-a.

Ne znam kakav je bio originalni, ocito je bio divnog okusa, C. S. Lewis je pusio samo njega, ali i ovaj je odlican. Koliko mi je poznato Claudio Cavicchi isto pusi uglavnom Three Nuns.

Ja sam se nedavno navukao na VApere, u svim raznovidnostima, sa Kentucky-jem, sa cavendish-em (recimo Luxury Bulls eye Flake) sa casing-om, (orlik golden sliced), ali mi svi pasu odlicno.

Ovaj je odlican i za jednu popusenu limenku koliko iskustva imam sa njim, dao bih mu 9 od 10. Od svih vapera ovaj je mozda na drugo mjesto, prvi mi je Escudo Navy.

Mada sam manijak za latakijom, sve vise i vise mi se svidja ovaj tip duhana.



[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Bell's: Three Nuns Tobacco Empty
PostajNaslov: Re: Bell's: Three Nuns Tobacco   Bell's: Three Nuns Tobacco Empty17.12.13 17:44

Leo odlicna recenzija!!!!  piva 
Imas PM...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bell's: Three Nuns Tobacco Empty
PostajNaslov: Re: Bell's: Three Nuns Tobacco   Bell's: Three Nuns Tobacco Empty

[Vrh] Go down
 
Bell's: Three Nuns Tobacco
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Three nuns na pipe-shopu
» HU TOBACCO
» Web shop: Hu Tobacco
» HU tobacco - SUNSET
» HU Tobacco se pozdravlja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: