Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 1:57

A cuj, za 100 godina bumo u europi Smile
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 2:02

ako nas vodi hdz mozda i prije(99)
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 2:03

hehe, mozda Smile
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 2:08

lol! Pušimo dalje ! ! lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 2:11

ali mi pusimo malo vecu lulu od onoga idiota na You tube jocolor
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 8:12

No vidiš Kruno, što sam ti preksinoć prorekao, to ti se i dogodilo. Kako reče stari general Kutuzov u "Ratu i miru", sve je stvar strpljenja i vremena, a strpljiv čovjek će ostvariti svoj cilj..." Vjeruj mi, i mene je život naučio da stvari inače ne treba silovati, sve nekako dođe samo od sebe, i sve se posloži.
No kad se očekuje sretan događaj, kad će mala Slavonka ili Slavonac ugledati svjetlo dana? Navijam da bude cura. cheers
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 8:29

Ma cura, ....kak bu ona lulu pusila kad bu velka Smile
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 8:32

Ja se isto nadam da će biti mala Slavonka, a sretni događaj se očekuje u rujnu. :-)

Ako bude Slavonac odmah dobije onu najmanju lulu iz moje kolekcije :-)
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 8:34

To bi bilo guba , " E mali reci cu te tati da pušiš !" a na to če mali lega " ma zajebi to mi tata dao! " Smile
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 8:36

lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 8:52

I od mene mali Slavonac dobija minijaturnu lulicu (umjesto dude), a ako bude curica, neka tata brine za štafirung, nikad nije prerano. bounce
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 9:00

Uuuuu mislim da će mi se budući zet preznojavati na prvom upoznavanju. Već se vidim, smrtno ozbiljna faca, dimim lulu i kao jako ozbiljan a u sebi umirem od smijeha. jocolor
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 9:24

Ha, ha, za tebe je to daleka budućnost, a moja kćer ima 23 godine, samo čekam da upoznam budućeg zeta. Krvi ću mu se napiti, po ovom tvom scenariju. Još nabaciš opaku facu, iza tebe XXXL raspelo, neka od onih zastrašujućih luletina sa Jubitoa u zubima, pa će se mali opako preznojavati... Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 9:39

Hehe ovako nesto?

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 9:49

Ak bum ja ikad imal kcer fakat bu mi žal moga zeta Very Happy
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty23.01.08 18:10

Ma to se sve lako sredi Wink samo moraš prije saznati gdje piknuti punca i na što trza lol!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty24.01.08 8:19

No, ovo je nešto pregrozno, ali za plašiti budućeg zeta - savršeno.
Samo, meni je uvijek žao dobrog vrijesa za ove užase. Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty24.01.08 8:29

Ma katastrofa! Ne bih takvu nikada kupio. Ok možda za dvadesetak godina kad mi zet pokuca na vrata.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty01.02.08 9:30

Hm! Izgleda da ipak ništa od još jednog lulaša u Osijeku. Na početku ovog topica sam u jednom od postova pisao da jedan moj kolega s kojim sam studirao kreće u svijet lula, ja mu sve ukratko objasnio, rekao mu da obavezno dođe na forum,.... I tako prođe par dana, ne javlja se. Zvrcnem ga jučer a on prešao na motanje škije. Kao nije odustao od lule ali trenutno je na škiji! pale
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty01.02.08 9:42

i ja motam škiju i dimim lulu...i nakon svake lule cigareta mi je sve bljutavija.Vjerujem da ću,kad potošim sve zalihe škije,ostati samo na luli.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty01.02.08 9:44

Ma problem je tome što je sa lule prešao na škiju a ne obrnuto.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty01.02.08 9:46

to me čudi...ići sa konja na magarca???
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty01.02.08 9:50

Ukusi su različiti. Nadam se da će ipak na kraju završiti na luli.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty01.02.08 9:51

Krešo, ovo što se tebi događa je normalan proces. I ja ponekad, kad ne stignem zapaliti lulu ili sam prenapregnutih živaca (Krleža bi rekao uberspannt) zapalim cigaretu, ali mi poslije dva dima doista smrdi, pa je onda histerično gasim.
Ma lula ja zakon - čisti Zen, kako je ono rekao G. B. Shaw: "Tko šuti kad nije u pravu je mudrac. Tko šuti iako je u pravu - ili je oženjen ili je pušač lule".
Predložiti ću Deanu da to stavi na naš forum kao motto - naravno, nakon provedene demokratske procedure. Fučkanje
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty01.02.08 9:59

Osim one glavne,nikotinske ovisnosti motajući škiju zaradio sam i ovisnost o motanju.."zaposlene ruke".Ali ovaj GUŠT...lijepa lula i pune ruke posla...hvatovi,pripaljivanja...mmmmmm!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj   (Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
(Ne)kultura pušenja lula u Hrvatskoj
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Prodaja duhana za lule u Hrvatskoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: