Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Zagrebu

Go down 
+30
GrⒶna
Borut
Vortimejovrh
PurgerVž
Slajs
v.milan
Saymoran
Nikša
Lodir
Lakeman
bayro
Marko1980
paludamentum
ibublic
G.S.Patton
babaq
fra_Perica
wranjo123
Zmajevic
Skiper
Joci
TheDude
Majka
Rakija
leonhardy
Leo
foksieloy
dado
Antiša
Sarmageddon
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1025
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 12:09

[You must be registered and logged in to see this link.]

Prijespomenuta trafika na Jarunskoj pjaci. Ništa se značajno nije promjenilo osim što je sad bila ljubazna cura ne taj neki načmor, post stavljam jer je netko spominjao da voli Amphora Virginia i to imaju, 11,70€. Aj....zaboravio sam pitati za čistače 🥺
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Polerouter, v.milan, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 803
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 12:38

[quote="Nikša"][You must be registered and logged in to see this link.]

Da, da...netko je spominjao.. Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 2235064407

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 15:18

U AM trenutno samo original choice, neki zbunjeni decec radi pa ne znam jel ima kaj u sobi do

Nikša and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 19:55

Saymoran je napisao/la:
U AM trenutno samo original choice, neki zbunjeni decec radi pa ne znam jel ima kaj u sobi do

Oni ti duhane za lulu drže u humidoru, tako da trebaš tražiti ulazak da pogledaš ponudu. Prošli put kad sma gledao, imali su solidan izbor, definitivno veći od Havane.

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 19:58

I mene je jedna gospodična uvela unutra ali ovaj momak je bio u panic modeu, plus jos tri babe iza mene pa mi se nije dalo natezati.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 20:00

…. Mislim, ima i golden blend, i thomas radford i GOLD RUSH 🤣🤣 ali od ovog sto necemu valja nista osim original choicea.
I nema cistaca. Navodno.

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 21:30

U humidoru znaju imati dosta od McConnella iz linije Heritage, a vidio sam i Black Mallory. Doduše, pitanje je kakvo je trenutačno stanje, ali uopće me više niti ne zanima, tako da baš i ne gledam što imaju kad sam u AM-u. Nažalost, prodavači su redom semidebilni... Shocked

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty06.12.23 22:08

Jest, tamo redovno uzimam black mallorry, i RMC Original Oriental, te baby bottom heritage, alii danas sam saznao kako se osjecao njemački vojnik za vrijeme okupacije Pariza

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17169
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty07.12.23 8:52

Saymoran je napisao/la:
U AM trenutno samo original choice, neki zbunjeni decec radi pa ne znam jel ima kaj u sobi do

AM? Prosvijetlite me, ubogog provincijalca.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 803
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty07.12.23 8:56

bayro je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
U AM trenutno samo original choice, neki zbunjeni decec radi pa ne znam jel ima kaj u sobi do

AM? Prosvijetlite me, ubogog provincijalca.
Avenue Mall na Sigetu.. 😉

bayro and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty07.12.23 10:00

Avenue mall i u njemu Churchill shop. Prodavaci kako koji, simpaticna gospodja koju nikako da ulovim me sama uvela kroz desna vrata u drugu prostoriju (humidor kak veli slajs) i tamo (u rujnu) Consummate gentleman, Black mallory, RMC Scotish blend, glen piper, red virginia, The original oriental i tri -cetiri razlicita RMC Heritagea, od kojih uvijek uzmem baby’s bottom, kod rmca se zove latakia mixture 1848, plus jos dva ashtona koja nitko ne voli.

Drugi puta necu ni uci ako nije ona. Ovaj mladac i druga jedna mladja macka ne vole pitanja oko duhana a meni ne gori pod nogama.

bayro, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
heritage964
Prva lula
Prva lula
heritage964


Broj postova : 19
Join date : 22.09.2015
Age : 59
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 12:02

Lijepi pozdrav,
Evo, ljubazni gospodin iz Pogon Kooltura mi je sve lijepo pojasnio Smile
Uglavnom, sve iz donjeg popisa stiže 20.12. a do tada ima nešto po Daily News kioscima, u Avenue Mallu gotovo pa ništa.

Poštovani gospodine ,



Hvala na podacima te slijedi:



Svi navedeni duhani su naručeno 3.1.2023. prema zadnjoj informaciji od dobavljača je da će nam isporuka biti 20.12.2023. godine.

Razlog ovolikog kašnjenja je malo tržište a i priprema duhana koji ima svoje posebnosti koje i sami znate.



Stoga sam sa svojim timom povećao količine, pridodavši inicijalnoj narudžbi, upravo stoga što je period isporuke gotovo 1 punu godinu od narudžbe.



Dolaze slijedeći duhani:



Ashton Pipe Tobacco Artisan's Blend 50

Ashton Pipe Tobacco Consummate Gentleman 50

Ashton Pipe Tobacco Gold Rush 50

Ashton Pipe Tobacco Smooth Sailing 50

Rattray's - British Collection Black Mallory 50

Rattray's - Aromatic Collection London Eye 50 100/50

Rattray's - Aromatic Collection Tower Bridge 50

Rattray's - Aromatic Collection Westminster Abbey 50

McConnell Boutique Blend 50

McConnell Flake 50

McConnell Paddington 50

McConnell Piccadilly Circus 50

McConnell Black & Gold 50

McConnell Glen Piper 50

McConnell Maduro 50

McConnell Red Virginia 50

McConnell Scottish Blend 50

McConnell Oriental 50

McConnell Latakia Flake 50

Savinelli Armonia (weiss - white) 50

Savinelli Aroma (blau - blue) 50

Savinelli Black Cavendish (rot - red) 50

Savinelli Cavendish (braun - brown) 50

Savinelli English Mixture (grün - green) 50

Savinelli Leonardo 100

Savinelli The Balkans (gelb - yellow) 50



Sa tvrtkom Camelot, Humidor a I prodajnim mjestom u A.Mallu ćemo svakako već po dolasku isporučiti duhane u tom tjednu do petka te dalje nastavljamo i u period tri radna dana iza Božića do NGodine.



Narudžbe postoje od ovih partnera I svakako ćemo ih odmah isporučiti.

Odgovornost ne leži na njima jer nas I oni sami u nebrojeno navrata kontaktiraju upravo I za Vas I ostale vjerne uživaoce ovih proizvoda.

Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1025
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 12:21

heritage964 je napisao/la:
Lijepi pozdrav,
Evo, ljubazni gospodin iz Pogon Kooltura mi je sve lijepo pojasnio Smile
Uglavnom, sve iz donjeg popisa stiže 20.12. a do tada ima nešto po Daily News kioscima, u Avenue Mallu gotovo pa ništa.

Poštovani gospodine ,



Hvala na podacima te slijedi:



Svi navedeni duhani su naručeno 3.1.2023. prema zadnjoj informaciji od dobavljača je da će nam isporuka biti 20.12.2023. godine.

Razlog ovolikog kašnjenja je malo tržište a i priprema duhana koji ima svoje posebnosti koje i sami znate.



Stoga sam sa svojim timom povećao količine, pridodavši inicijalnoj narudžbi, upravo stoga što je period isporuke gotovo 1 punu godinu od narudžbe.



Dolaze slijedeći duhani:



Ashton Pipe Tobacco Artisan's Blend 50

Ashton Pipe Tobacco Consummate Gentleman 50

Ashton Pipe Tobacco Gold Rush 50

Ashton Pipe Tobacco Smooth Sailing 50

Rattray's - British Collection Black Mallory 50

Rattray's - Aromatic Collection London Eye 50 100/50

Rattray's - Aromatic Collection Tower Bridge 50

Rattray's - Aromatic Collection Westminster Abbey 50

McConnell Boutique Blend 50

McConnell Flake 50

McConnell Paddington 50

McConnell Piccadilly Circus 50

McConnell Black & Gold 50

McConnell Glen Piper 50

McConnell Maduro 50

McConnell Red Virginia 50

McConnell Scottish Blend 50

McConnell Oriental 50

McConnell Latakia Flake 50

Savinelli Armonia (weiss - white) 50

Savinelli Aroma (blau - blue) 50

Savinelli Black Cavendish (rot - red) 50

Savinelli Cavendish (braun - brown) 50

Savinelli English Mixture (grün - green) 50

Savinelli Leonardo 100

Savinelli The Balkans (gelb - yellow) 50



Sa tvrtkom Camelot, Humidor a I prodajnim mjestom u A.Mallu ćemo svakako već po dolasku isporučiti duhane u tom tjednu do petka te dalje nastavljamo i u period tri radna dana iza Božića do NGodine.



Narudžbe postoje od ovih partnera I svakako ćemo ih odmah isporučiti.

Odgovornost ne leži na njima jer nas I oni sami u nebrojeno navrata kontaktiraju upravo I za Vas I ostale vjerne uživaoce ovih proizvoda.


Zahvaljujem na trudu. 👍👍👍
Fasciniran sam i time da je covjek bio ljubazan, u današnje ne baš ljubazno doba.😳

Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 719
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 12:30

Sad bi trebalo isti mail poslati na Legenda promet...

v.milan and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 12:36

Opa pa svasta tu ima

Edit: pa u stvari za mene 3-4 u vrh glave. Al ok, bolje da ljulja nego da žulja.


Zadnja promjena: Saymoran; 12.12.23 12:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
heritage964
Prva lula
Prva lula
heritage964


Broj postova : 19
Join date : 22.09.2015
Age : 59
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 12:45

Saymoran je napisao/la:
Opa pa svasta tu ima
Ima ima Smile gospodin tvrdi da je dodatno pojačao količine inicijalne narudžbe.
Nadam se da ćemo biti mirni barem do ljeta, a nakon toga..... Tko prvi do Graza skuplja narudžbe [You must be registered and logged in to see this image.]

Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1025
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 12:51

heritage964 je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Opa pa svasta tu ima
Ima ima Smile gospodin tvrdi da je dodatno pojačao količine inicijalne narudžbe.
Nadam se da ćemo biti mirni barem do ljeta, a nakon toga..... Tko prvi do Graza skuplja narudžbe [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


To bi bio ja 😁
Idem najvjerojatnije 16.12 na Advent.
Pa ako što treba ?????

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
heritage964
Prva lula
Prva lula
heritage964


Broj postova : 19
Join date : 22.09.2015
Age : 59
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 12:59

Nikša je napisao/la:
heritage964 je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Opa pa svasta tu ima
Ima ima Smile gospodin tvrdi da je dodatno pojačao količine inicijalne narudžbe.
Nadam se da ćemo biti mirni barem do ljeta, a nakon toga..... Tko prvi do Graza skuplja narudžbe [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


To bi bio ja 😁
Idem najvjerojatnije 16.12 na Advent.
Pa ako što treba ?????

Hvala najljepša [You must be registered and logged in to see this link.] , do 20. sam skoro pa miran, no bilježim se za ljeto
Lijepo se provedi na Adventu, bio prije par godina, doživljaj za pamćenje.

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1025
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty12.12.23 13:03

heritage964 je napisao/la:
Nikša je napisao/la:
heritage964 je napisao/la:
Saymoran je napisao/la:
Opa pa svasta tu ima
Ima ima Smile gospodin tvrdi da je dodatno pojačao količine inicijalne narudžbe.
Nadam se da ćemo biti mirni barem do ljeta, a nakon toga..... Tko prvi do Graza skuplja narudžbe [You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]


To bi bio ja 😁
Idem najvjerojatnije 16.12 na Advent.
Pa ako što treba ?????

Hvala najljepša  [You must be registered and logged in to see this link.] , do 20. sam skoro pa miran, no bilježim se za ljeto
Lijepo se provedi na Adventu, bio prije par godina, doživljaj za pamćenje.


Hvala, hoćemo, bili smo prije nekih 5 godina i bilo je stvarno super.
Za ljeto se čujemo. Objavim na forumu kad idemo.
Lp

GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
heritage964
Prva lula
Prva lula
heritage964


Broj postova : 19
Join date : 22.09.2015
Age : 59
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty08.01.24 10:00

Budući da je odavno prošao rok isporuke nove pošiljke duhana kao što sam vam prenio, dolje je mail uvoznika nakon mog pitanja u čemu je problem.
Ispričavam se ako sam nekome poremetio planove nabavke duhana, no eto i sam dimim neke zamjene. Trebao sam prihvatiti ljubazu NIkšinu ponudu Sad
U svakom slučaju, izgleda da će duhan doći iza 20-og ovog mjeseca (nadam se)
Gospodo, želim vam svako dobro u Novoj godini.

Poštovani gospodine,

Svako dobro Vam želim u ovoj, Novoj godini, prvenstveno puno osobnog zadovoljstva, zdravlja i uspjeha.

Prihvaćam pokudu a u nastavku maila (nakon naše zadnje korespodencije) šaljem info od našeg dobavljača u nastavku:

..........

Dear Zoran,



Thank you very much for your e-mail.



I expect that it could be possible for us to send out the goods on 15th January 2024.

The order should then be delivered at your place at the end of the week (19th January 2024)



I am sorry for the negative turnover you have to deal with… Further orders will be better planned as we recently launches a new production machine and everything will be faster in the upcoming months.



Best regards and have a wonderful Christmas time

Joshua Holdorf

……….



Za količinu, ne tako maleno, mi smo već platili I ne tako malu trošarinu I ostala davanja jer su obaveze Carini bile u dospjeću 18.12.2023. stoga smo I ušli u negativan slijed poslovanja sa ovim artiklima.



Čim krenemo sa isporukama I čim dobijemo robu ja ću Vam svakako javiti.



Lijepi pozdrav i hvala Vam na razumijevanju,



Zoran Kovačević, ing.

Nikša, Vortimejovrh, GrⒶna and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1025
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty08.01.24 10:37

[You must be registered and logged in to see this link.] hvala za borbu s vjetrenjačama za sve nas.
Nisu ni Nijemci što su nekad bili 😭
Znam, jer radim za njih 😆
Žao mi je što nisi mi dao neku naruđbu, ali brod mi je odgođen za kraj Veljače, možda odem opet i možda bude prije ove njihove isporuke, ako bude opet kasnila?
😂😂😂

heritage964, Vortimejovrh and Gredičar like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17169
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty08.01.24 10:37

Sve pet. Nitko od "regularnih" nije bez zalihe od par kila, tako da nema brige! bounce bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

heritage964, Nikša, Vortimejovrh, Saymoran, Gredičar and Borut like this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty17.01.24 19:53

Jel se netko prosetao nekuda, jel stiglo štogod u ovu pustoš?
[Vrh] Go down
Nikša
Oblak dima
Oblak dima
Nikša


Broj postova : 1025
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty17.01.24 20:18

Fizički nisam bio nigdje ali na netu Frankopanska je isto stanje ko i prije, jadno.

Ali kako su ovi obećavali trebalo bi nešto doći 19.01???
[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 828
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty17.01.24 20:32

Ah, krivo sam vidio, 15.1. sam mislio da stize

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zagrebu   Gdje kupiti u Zagrebu - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Zagrebu
[Vrh] 
Stranica 7 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Vancouveru?
» Gdje kupiti u Pozegi
» Gdje kupiti u Parizu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: