Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Neke moje lule i druge duvanske strasti..

Go down 
+5
imnik
milo
bayro
ssekir75
Nunki
9 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty20.04.10 21:11

Bezuspesno trazeci iole pristojan ducan u Beogradu [ne postoji!] gde bih mogao da se makar povremeno snabdevam duvanom za lulu i neophodnim potrosnim sitnicama, naisao sam na ovaj sajt i rado sam se uclanio.

Prilazem - na brzinu, za ovu priliku snimljen deo lula koje najcesce koristim - nadam se da je dovoljno razgovetno za pocetak eventualnog razgovora, komentara i druzenja povodom zajednicke ljubavi. U kadru su se nasli i pepeljara i makaze za cigare, buduci da i njih pusim.


https://2img.net/r/ihimizer/img220/2103/1010085o.jpg


Zadnja promjena: Nunki; 20.04.10 23:09; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty20.04.10 21:22

auuu affraid pa fine lule. postoje tri lokala sa doduse slabom ponudom ali ipak postoje. potrazi pod gde i kako kupiti, gde kupiti duvan u bg (valjda tu bese scratch )... i ne bilo ti zapovedjeno, otidi u predstavljanje pa napisi koju o sebi...
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty20.04.10 21:46

Hvala za kompliment povodom lula i naravno ukoliko neko zeli, komentarisacu bilo koju na fotki i izneti moje iskustvo druzenja s njom.

Nazalost, u tim beogradskim ducanima nema nista iole ozbiljno pusljivo, zali boze sto uopste to i prodaju, samo ce da odvrate eventualne pocetnike. Mogu sa zaljenjem da se secam vremena pre 20-25 godina kad to u ovom gradu nije bio problem.

Azurirao sam malko profil, dovoljno za pocetak o meni, a vremenom cemo da se detaljnije upoznajemo.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty20.04.10 22:56

to stoji, nema zbora,ali bolje i ta losa amfora i par vestackih aromatika nego nista... na zalost, to i ne zavisi previse od njih, verovatno da i sa ovim dosta rizikuju, znas kakvi su nasi propisi i vlast kad ssu u pitanju pare Shocked mada, i dok je megatabak bio uvoznik macbarena nije bilo bog zna sta ( bar ja nisam vido ni plumcake, ni dark twist, ni stockton...) ovde je lula predmet za sprdnju i iscudjavanje. nazalost.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 1:27

Lijepa kolekcija, nema što! Čestitam i dobrodošao! Nadam se da ćeš kao i mi provesti par stotina sati na forumu! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 11:51

Kaže žena meni jučer kad gledam ja tvoju kolekciju:"Imaš deset lula zašto očeš da kupiš još dvije"
(jednu sa army mountom i još jednu benticu)
Kažem ja njoj "Vidi koliko ima on lula na slici, a piše da to nije sva njegova kolekcija"
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 11:54

devil

a pitaj ti zenu sta ce joj brdo heklarije, kad su joj dva kompleta dovoljna (po meni suvisan i jedan) Shocked ili 15 pari cipela Shocked ko sto mene cale pita sta ce mi 30tak stapova za pecanje, pa sledi kontra-pitanje mozes li loptom za kosarku da igras rukomet devil

meni se army usnik pokazao lose na sistemki Sad
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 13:54

Hehehe, Milo, najvaznije je imati dobar izgovor...ili zenu punu razumevanja ili najbolje - oboje.
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 13:55

Tako kazala moja majka mom ocu za lule onda jih je prestao pušit i bacio se na ribolov .
Kao znaš trebaš čizme za muharenje i štapove pa mašincu i drobni materjal, onda ponovi to sa priborom za krapove i tako sada otac ima pored lula na steni štapove za pecanje a majka stalno govori što če mu toliko štapova za pecanje
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 15:40

a ono za heklariju vazi i za majku Twisted Evil kako sve sto njima treba a realno smeta u kuci je ok dok sve sto je nama ok "smeta"? Shocked i posle se jos bune kad im se kaze da zena seti se kako ti zimi treba maceta da se probijes kroz dzunglu od cveca u kuci devil lule turis u jedno cose i nikom ne smetaju. da su skupe - jesu, ali zar vaze, lampe, ukrasni tanjiri i sl gluposti nisu? a pritom i lomljivo i eto ti Cat fight bolje su lule i stapovi za pecanje Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 16:00

Dečki, treba raditi na tome. Godinama..... Twisted Evil

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 16:51

Doborodošao!!!

LEpa kolekcija. Cool
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 17:49

Nisam kolekcionar, niti svoje lule tako dozivljavam, odnos prema svakoj je individualan i emotivan, od brizljivog izbora - tezak sam pri kupovini, ne u smislu novca, nego mi mnogo treba da mi se lula bas dopadne i pozelim da je posedujem i koristim - do svih onih nama dobro znanih radnji kako bi se iz svake izvukao maksimum zadovoljstva.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 18:06

kako god, lule su ti stvarno super. i JASNO SE VIDI DA SU VRLO PAZENE, sto je za svaku pohvalu. meni se recima jako svidjaju ona na vrhu skroz levo i pogotovo ona sa prstenom ispod nje.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 18:22

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. 1010085o
Da mi to malo bolje vidimo čega tu sve ima!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 18:38

Ta na vrhu je rad Paul Becker-a, a ona ispod nje je Hans “Former” Nielson-ov (takodje rucni) rad.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 19:41

ne znam čiji je rad ali mi se jako svidjaju. i ostale su doduše jako fine i, ponavljam, jako dobro čuvane. i ona kanadjanka sa prstenom deluje zanimljivo bounce
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 20:08

Ta kanadjanka je L. Wood (of London) i idealna je za flake izmedju ostalog.

Evo i one dve iz vece blizine..

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. 293bzol
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 20:27

Ove dolje desno na okruglom stalku su Dunhillice ili Vauenice? Naime obje firme imaju bijelu točku na usniku.
Sekirče, daj mi objasni gdje ti vidiš kanađanku ili lovaticu svejedno? Suspect

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 20:39

Sve sto na sebi ima belu tacku je Dunhill. Smile

Sticem utisak da vam je usled ugla iz kojeg je snimljena, nezasluzeno promakla paznji ova Jacono-va (queen E) lepotica:

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. 1057e55


Zadnja promjena: Nunki; 22.04.10 14:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 20:41

pa zar nije na gornjoj slici bas kod telefonskog prikljucka? ne vidi se najbolje,ali ja bi reko...
[Vrh] Go down
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru


Broj postova : 223
Join date : 03.04.2010
Age : 40
Lokacija : grad na 4 rijeke
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 20:46

impresivno, nema sta...ocite su godine marljiva rada puffy , a ovaj cijeli stol je bogatiji nego 90% ducana s lulama u nas
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 20:50

Nunki je napisao/la:
Sve sto na ima belu tacku je Dunhill. Smile

Sticem utisak da vam je usled ugla iz kojeg je snimljena, nezasluzeno promakla paznji ova Jacono-va (queen E) lepotica:

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. 1057e55

affraid stvarno promakla... brate, stvarno svaka cast, skidam kapu. i kvantitet i kvalitet bounce
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 20:56

Ako bih ikad (nedajboze) bio prinudjen da se u zivotu ogranicim na samo jednu lulu, najverovatnije bi to bila ova Formerova, pruzila mi je i jos ce, boze zdravlja, beskrajno mnogo sati vrhunskog uzitka:

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. 111jkeq
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty21.04.10 21:12

Ništa mi nije promaklo! A Queen E ima jedan od najljepših "vilinskih kosa" ili po naški straight grain koje sam vidio. Očito su tu godine rada i ljubavi uložene!
I btw. na ovom forumu smo svi na "ti" bez obzira na godine, porijeklo i društveni položaj! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty
PostajNaslov: Re: Neke moje lule i druge duvanske strasti..   Neke moje lule i druge duvanske strasti.. Empty

[Vrh] Go down
 
Neke moje lule i druge duvanske strasti..
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Neke nove lule
» Moje lule
» Moje lule :-)
» Moje lule
» Moje lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: