Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty16.07.08 16:30

Posto nemam mnogo iskustva sa lulama hteo bi da vas pitam koje su cene dobrih lula za pocetnike, koje su marke o.k. i koji duvan, a sve to da se nalazi u beogradu u napred hvala na thompsona
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty16.07.08 17:24

A za lulu ti NE PREPORUČUJEMO [You must be registered and logged in to see this link.] Nije šala! Možeš gledati, ali ne kupuj od tih luzera.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty16.07.08 17:38

Kruno i Fubar su skroz u pravu Very Happy
U Beogradu postoje tri zvanične radnje, koje sada rade, a za koje ja znam.

Jedna je u pasažu kod Knez Mihailove prema Čika Ljubinoj (mladi bi rekli kod “Crnog gavrana“). Najstarija. Drži je simpatičan gospodin, spreman da pomogne i sa lepim Peterson lulama, ali i vrlo lepe cene. Druga je na prvom spratu City Pasaža, zgodan izbor i zgodne cene.Treća je u pasažu, reći ću Maršala Tita - ili Srpskih Vladara (ko šta voli Very Happy ) i tu je izbor lula simpatičan. Tu radnju drži supruga onog iz City pasaža, ali se ne preklapaju u izboru. Desi se da šta kod jednog ima - kod drugog nema. Oni su inače ranije imali onu radnju u prizemlju Beograđanke (iz Masarikove).

Postoje još dva mesta koja trenutno nisu aktuelna (a valjda će biti) - to je novi Mercator, štand sa cigaretama i duvanima i jedna mix radnjica na ulazu u Merkur na Bežanijskoj kosi.

Duvana u Beogradu NEMA!
Osim nešto zaostalog iz poslednjeg uvoza Megatabaka - dve ili tri vrste firme Altadis, nema ni jednog pristojnog duvana. Megatabak je nekom_dužan_nešto i blokiran je račun i blablabla- nema ovoza do septembra, a i to je pitanje... Povremeno se u nekim radnjicama pojave manje količine nečega što neko donese u torbici Wink

Što se lula tiče, kakvu da nabaviš - ukapiraćeš iz starih postova na forumu. Najbolje je da ti neko donese iz inostranstva. Ima super lula od 40-80 ojra.. A dok ne stigne, slobodno kupi neku od turskih koje ćeš prepoznati po tome što samo piše “real briar“ i imaju belu zvezdicu na usniku. cena od 2200 do 3000 dindži. U datom izboru, sa datim cenama - super su! Kineske izbegavaj - prepoznaćeš ih po malo drugačijem vrhu usnika (fishtail-u)

Neka mi svi oproste na dugačkom postu, ali gnev je progovorio iz mene sadomazo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty16.07.08 18:08

Zaboravih i kiosk na parkingu ispred republičke skupštine, a preko puta skupštine grada. Za njega mi je rekao DickOverfrick. Nažalost, imaju samo dva Altadisa i dve-tri lule koje mi sumnjivo stoje u izlogu, ali vredi ih uzeti u ruku i pogledati. Dve su Peterson ili Vauen (nisam poneo naočare ) Wink

Sve u svemu - tuga...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 8:21

Eto što je dobar iscrpan i detaljan post...Beluga prijatelju, svaka čast!
Dodao bih samo, što se tiče duhana - Rich i četiri noge, a lule - kad se ide u inozemstvo!
A taj Altadis - to je očaj jedan - probao sam njihov "Blue note" - koma!
Te "real briar" uopće nisu loše za početnika. I za one koji baš i nisu takvi početnici. Ima je naš Damir i slasno puši iz nje, tvrdi da toj luli ništa ne fali! lula
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 10:52

Hvala! svima sada cu da se odmorim pa da se bacim u podragu kroz Beogradske ulice sa mojim drugarima dva pijana
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 11:45

Beluga, vidim da si u materiju upućen. Koliko koštaju Petersonke kod tog čičice u pasažu kod Knez Mihajlove prema Čika Ljubinoj?
Napiši u dinarima, eurima, kunama, kako te volja, baš me zanima da usporedim "naše" i "vaše" cijene.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 12:28

da zbilja Beluga.napisi i koja je serija ako slucajno znas.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 14:52

Naše cene su sramota!

A kako tržište, ponuda i potražnja to reguliše, nemam prava da se bunim...

Petersonke koje mi je pokazivao trebalo bi da budu iz serije Sherlock Holms, a cene oko 200-250 ojra. Fakat, to bude tu negde, ali kako mi oblici nisu zapali za oko, nisam ih zagledao, a na ovim prostorima ne bi bilo neobično da se jeftinija roba iz neke druge serije prodaje po višoj ceni...

Najjeftinije Petersonke u radnji, neki od peskiranih modela, kostale su oko 5500 din (oko 70 ojra). Kad pročitam da se u Zagrebu mogu naći za 250 kuna, dođe mi da doletim i kažem prodavačici:
“dajte prosim, jedan metar onih braon sa police... “ na thompsona Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 15:41

skomi je napisao/la:
Valjda ce nas pustiti Smile A znas li mozda sta od lula imaju? Nisam zvao odavno...

Svrati da vidiš... Ima jedna simpatična, klasična meerschaum za oko 70 eura, ali procitaj Davorinov tekst

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nisam siguran kakvog je kvaliteta... Mada, otprilike toliko koštaju i u Turskoj

Imaju i neke Adsorba, koje opet nisu nešto, ali u našim (beogradskim) uslovima za oko 30 evra, bolje se ne može naći...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 15:54

Hmm...merschaum...nisam dovoljno pazljiv za to. Razbio bih je za dva dana Smile Mozda jednog dana, ali ne sada.

A ove Petersonke sto pominjes u predhodnom postu, do 130e, sta moze da se nadje? Mislim da cu do toliko moci da skupim kada budem kupovao neku kvalitetniju lulu...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty17.07.08 16:11

Ja sam nekada ovako postavio stvari - do dvanaeste lule, nijedna ne sme da mi bude skuplja od 80 evra... Sad sam stigao do sedme... To je ok cena ako poručiš negde u EU, pa još imaš nekog da ti donese - super...

Trnaesta i dalje - videćemo... Ako se baš desi negde, neka ljubav na prvi pogled kroz izlog - ne garantujem... bounce

A posle, kad porastem - biću kao Bayro... sa tri police prepune lula... lula
za svaki dan u godini po jedna....
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty19.07.08 19:03

Saznao sam da cu za kupovimu lule imat 50-60 evra, rekla mi je baba da mogu da joj toliko maznem od penzije( koja sreca).Posto sam cuo da prva lulu nebi trebalo da bude kupljena preko neta vec uzivo. Sta mozete da mi preporucite (posto mi je budzet stvarno mali a ja umirem da je kupim). Na kraju to bi trealo da bude u Beogradu.Hvala study
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty19.07.08 19:31

e da jos nesto zasto nevalja pusiti lulu vise puta na dan sutra necu biti na netu jel iden na Medvednik planinu voleo i koliko kosta "dodatna oprema" za lulu jel cu za nju valjda imati drugi novac ne onih 50-60 evra , evra kako se kaze sve jedno..............
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty20.07.08 1:11

Pribor za lule, dakle metalni čistač nije skup, kao niti pamučni čistači. To je stvarno sitna para (u bilo kojoj valuti). Metalni tamper (češki) moraš imati, a cijena je recimo red veličine 1 dolar, a niti ostalo nije skuplje. Za paljenje - i šibice će biti sasvim dobre!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty20.07.08 15:52

Da se nadovežem na post starijeg poštovanog člana... bayro

Dakle, uvaženi kolega, na žalost u Beogradu trenutno NEMA cenjenih čeških tampera...

[You must be registered and logged in to see this image.]

postoje vrlo slični koje radi Denicotea

[You must be registered and logged in to see this image.]

ali sa kojima se, opet na žalost, NE može izvršiti operacija češkanja uha sa kašikastim delom (osim za retke sa većim ušnim kanalom...)
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty20.07.08 16:56

Beluga, genijalac si. Svi to rade s češkima ali mudro šute :-))))))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty20.07.08 17:37

Glavno da ih ima...
I ja se služim upravo ovakvim Denicoteinim. A navodno su češki odlični i za ilegalne abortuse izvoditi. To me jedan prijatelj zezao kad sam "Čehom" po luli prčkao, a inače se i sa Denicoteinim mogu blaga u nosu pronalaziti i čačkati uši i ostale tjelesne šupljine, ako je baš velika frka! seljo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty20.07.08 17:40

Mali nedostatak Denicotineovih je sto se lako savijaju, nemaj cesku cvrstinu.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty20.07.08 17:46

Meni su odlični...Našao ih u ladici (škafetinu, fijoci - kako vam drago) pred par mjeseci jedno dva komada i "navukao se" na njih. Ma sve je stvar navike.
Imam i ona skupa čuda od drveta i nerđajućeg čelika, pa još neke svemirske (pojma nemam odakle mi uopće) ali su mu ova dva modela koja je Beluga postavio najdraži!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty21.07.08 6:17

Eh, ta sentimentalna reminiscencija i češka Bohemia... Wink
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty21.07.08 7:58

Da, da...Što smo stariji to smo nostalgičniji i nekako mekši - sentimentalniji. Pa radilo se i o tamperima (potiskivačima, tunkalicama - kako te volja)!
Mekši smo (u nekim regijama) i ovako.... Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty22.07.08 17:43

Ali Bayro, ti si tvrd na Coronu kao kremen-kamen alien
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty22.07.08 17:47

Jesam. Neće me tvoj susjed navući...Bar do jeseni!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty22.07.08 18:09

Jesen stižeeeee...... Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 16.Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: