Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty04.03.18 13:01

nisam imao davidoff lule, ali znam da ih radi neko mnogo poznatije ime i da im je realna cena 60ak jevrova. nažalost, znate i sami da sam bio ispao iz ove priče neko duže vreme pa sam zaboravio koja firma tačno beše. što se tiče duvana, probao sam, i apsolutno se slažem sa bayro . cigarete su im triput bolje od duvana za lulu.

imnik, šta ima trenutno kod nikole i po kojim cenama? nisam bio tamo bar 4 godine...
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty04.03.18 14:53

Uff cigatete, ja sam malo lulelitista (mjesavina rijeci lula i elititista) pa ne konzumiram cigarete, nikada ni nisam, mada, često biva da neko pokušava da napravi od lule cigaretu, clan naprimer je jedino dopadljiv pušačima jeftinih cigareta
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty04.03.18 21:04

Iskreno nisam svračao kod njega od leta. Tada je pore standardne ponude državnih uvoznika bila Amphora i Cap.Black.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty06.03.18 1:43

Nije imao nista do jesenas.Ako volis skotish whiskey ima odmah ispod Slavije u Nemanjinoj na trafici.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty06.03.18 21:41

A gde je tacno ta trafika u Nemanjinoj ? I kojni tacno duvan mislis pod Scottish Whisky ?
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty06.03.18 21:48

Borkum Rif,trafika kada krenes prema zeleznickoj stanici,na 100 m od Slavije nizbrdo
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty06.03.18 22:01

Lipo, mozda imaju jos ca za ponuditi !
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty07.03.18 17:29

na borkum rifa ima na svakom ćošku. mene zanima macbaren scottish.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty07.03.18 22:13

Bio sam, nema cak ni borkum tamo, mada to je kako rece prodavac privremeno. Nazao nema nigde MB Scottisha ! Mada mislim da su i ovu u legalnoj ponudi bolji od Borkuma
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty10.03.18 19:47

A znate li što se nudi u duty free shoppu na aerodromu ?
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty11.03.18 2:00

Proslog meseca nisu imali nista.
Ranije se mogao naci Dunhill EMP, Nightcap i MM965. Ocito ne dobijaju redovno.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty12.03.18 11:32

rasprava o Clanu prebačena u temo u Clanu

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty12.03.18 21:42

Radnja toga gospar Nikole, da li je to u onoj novijoj zgradi izmedju filozofakoga fakulteta i Knez Mihailove ulice, ili...?

Edit: Pronašao sam na google mapsu
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty13.03.18 0:03

Zmajevic je napisao/la:
Radnja toga gospar Nikole, da li je to u onoj novijoj zgradi izmedju filozofakoga fakulteta i Knez Mihailove ulice, ili...?

Edit: Pronašao sam na google mapsu

pa daj link Smile

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty13.03.18 20:08

[You must be registered and logged in to see this link.] evo Linka ! U pitanju je jedna divna zgrada ustvari sa unutarnjim dvoristem, postoji i ulaz iz Knez Mihajlove ulice, prekoputa trznog centra Milenium, a pored je i kultna knjizara Geca Kon.

E sad sto se tice duvana, malo je bio zatvoren i rekao "Nista,nista samo regularna ponuda" mada video sam da je jednu kesu Amphore pomerio, verovatno je bio sumnjicav posto sam samo usao. mada, tko zna
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 16:31

Pa sve sto mozes naci kod njega naci ces i na Smokingpipesu jeftinije/.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 20:14

zmajeviću, najbolje bi bilo kod nikole ići sa nekim kog on već poznaje. meni nikada nije pravio problem, jer uopšte ne izgledam kao neki sumnjiv tip (sumnjiv u smislu poreznika ili inspekcije). gotovo uvek sam dolazio u bajkerskom prsluku, nosim dugu kosu, kao i svaki nišlija govorim dosta brzo i glasno, mašem rukama i tako to. i uto vreme sam bio sa bivšom koja je bila na studijama u bg, tako da je i ona počesto išla kod njega u nabavku. suprotno od mene, sadašnji belocrkvanski sveštenik, u to vreme student teologije, uvek je imao muku s njim. uvek uredan, sa aktovkom ili onom torbom o ramenu, mantil, smiren, izazivao je podozrenje, i nikola mu nikad nije govorio šta ima ispod tezge. na pokojnom TT forumu dušu sam mu vadio nazivajući ga poreznikom. jednom prilikom smo imali "zasedanje" gde drugde nego u gavranu, i tom prilikom sam ušao sa njim i rekao nikoli, nije poreznik iako liči na njega. čovek se samo nasmejao, i rekao, pa šta da mu ja radim kad liči. znate i sami kakva je to roba. posle toga nije više bilo problema.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:01

...tako ti o sveštenom licu! Srami se Sekirče! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:03

Hehe, simpatičan čovek mada ja sam mu možda višeo ličia na nekog italijansoga mafijaša.
A kakva je situacija sa porezom preko smokingpipesa ?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:04

APP - ako prođe- prođe!  Pitaj Srkija, njega svaki put oderu, ali se definitvno isplati, pa taman i carinu platio!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:05

Što, hoćeš da platiš porez Srbiji, kao pravi patriota? 😃
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:07

Pa ća znam, ne bih da me uhapse ! A tkoliko budu ti porezi ? Ako je 100g recimo 10ak $/€ ili ća već koriste, ne bih volia da platim 80€ porez
[Vrh] Go down
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:09

Tako je moj Bajro, lulaši dobro znaju da svako zadovoljstvo košta, jbg
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:10

Tako je moj Bajro, lulaši dobro znaju da svako zadovoljstvo košta, jbg
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty14.03.18 21:12

Ode dvaput... Sorry
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
Sponsored content





kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   kupiti - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 13 / 16.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: