Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
Autor/icaPoruka
dejan68ks
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
dejan68ks


Broj postova : 192
Join date : 07.11.2015
Age : 55
Lokacija : Kruševac

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty14.03.18 22:14

Ma svako zadovoljstvo košta, ali je najsladji muftakis bio aromatik ili ne ...
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty15.03.18 17:32

ssekir75 je napisao/la:
zmajeviću, najbolje bi bilo kod nikole ići sa nekim kog on već poznaje. meni nikada nije pravio problem, jer uopšte ne izgledam kao neki sumnjiv tip (sumnjiv u smislu poreznika ili inspekcije). gotovo uvek sam dolazio u bajkerskom prsluku, nosim dugu kosu, kao i svaki nišlija govorim dosta brzo i glasno, mašem rukama i tako to. i uto vreme sam bio sa bivšom koja je bila na studijama u bg, tako da je i ona počesto išla kod njega u nabavku. suprotno od mene, sadašnji belocrkvanski sveštenik, u to vreme student teologije, uvek je imao muku s njim. uvek uredan, sa aktovkom ili onom torbom o ramenu, mantil, smiren, izazivao je podozrenje, i nikola mu nikad nije govorio šta ima ispod tezge. na pokojnom TT forumu dušu sam mu vadio nazivajući ga poreznikom. jednom prilikom smo imali "zasedanje" gde drugde nego u gavranu, i tom prilikom sam ušao sa njim i rekao nikoli, nije poreznik iako liči na njega. čovek se samo nasmejao, i rekao, pa šta da mu ja radim kad liči. znate i sami kakva je to roba. posle toga nije više bilo problema.


Hehe... Ja prvi put kod Nikole ušao pre bezmalo mesec dana. Pre toga Imnik mi reče da je pod tezgom znalo da se nađe koji duvan bez akcize koji samim time i nije u redovnoj ponudi. Iako, rekoh da po preporuci mnogih dolazim u radnju, ali zid je bio među nama iako sam pokupovao svašta nešto od duvana do lulaške galanterije... Sekira, moramo jednom kad baneš do Beograda da odemo zajedno da vidi čoe'k da sam bezopasan;))))
Inače, tu radnjicu sam spazio još pre tuce godina dok je "Vrući gavran" još radio. Bila je to lepa kfanica la bleju i uživanje, pored onog nezgodnog gazda Miška;))) kolo
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty16.03.18 19:55

gavran više ne radi?!? Sad e da ga... greota. ja sam, kažem, jaaaako davno bio u bg, a natamo kad se olepša vreme možda se i nakanim da dođem.

bayro , to svešteno lice je dobilo vrlo lepu "dobrodošlicu" kad je prvi put ušlo u školu. lol! naime, znali smo da naš pop mladen odlazi iz grada i da dolazi neki dečko iz vršca. i jednog dana dođe novi sveštenik u školu, seo ko beg i nešto drži slovo u zbornici. mene nešto đaci iznervirali, ulazim onako ko gestapo, ređam sve po spisku, a gospon popa me gleda i smeje se. kaže, ja ovog gospodina znam, ovaj gospodin puši lulu. pogledam ja i naravno u sekundi se setim ko je, i onako najiskrenije moguće ispalim, stefane da ideš u pm! svi stali, zbunjeni, tek došo čovek, ovaj, popa, a ja tako... lol! čekaj bre, kako ti to novog popa u pm? tako lepo! u pm! a on zna što sam ga oterao u pm! nabio popa glavu u zemlju i mrmlja, dobro, dobro, znam... Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 171190064 a razlog je što je dozvolio da pokojni TT forum umre. namerno. i to mu vala neću oprostiti dok sam živ.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty16.03.18 20:02

Nikola je specifican lik.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty16.03.18 20:07

ma čovek je samo dobar trgovac koji mora da se pazi.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty16.03.18 22:08

A zna li tko za onu radnju prekoputa Predsednistva ? Ima li što?
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty17.03.18 19:38

Zmajevic je napisao/la:
A zna li tko za onu radnju prekoputa Predsednistva ? Ima li što?
Uglavnom isto sto i kod Nikole.A sto se SP-a tice,ako ne narucis preko 8 oz u bulku verovatno ce proci bez carine-meni u 90% slucajeva,ako ti i naplate carinu opet je jeftinije nego sto ces moci kupiti u Beogradu-carina+PDV ti je negde oko 60% vrednosti posiljke,bez postarine.Sr-ki im nesto nije simpatican pa ga cesce carine.
[Vrh] Go down
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty17.03.18 19:59

Da ironija bude veća, Srki je 17 god bio carinik (ali onaj dobri...) 😃
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty18.03.18 9:38

sr_ki je napisao/la:
Da ironija bude veća,  Srki je 17 god bio carinik (ali onaj dobri...)  😃

Zato te i caste bivse kolege...
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty18.03.18 13:36

A,sad mi je sve jasno,ko ce koga nego svoj svoga.I meni ceo zivot lome vrat oni kojima sam najvise ucinio.
[Vrh] Go down
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty18.03.18 13:53

Ta je služba izgubila svaki smisao, i ono malo što je stara garda održavala...
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty18.03.18 14:00

Eh, ća nije na ovom brdovitom Balkanu izgubilo smisao... No, koje su inače cene u tim radnjama ? Zanima me konretno koliko bi bili amphora ili navy flake npr ?
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty18.03.18 21:55

Amphora ti je mislim 900,00 dinara kesa od 50g,nisam skoro kupovao a navy neces naci.Ako i nadjes ne racunaj ispod 1100,00 dinara.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty19.03.18 10:15

Pa dobro... Sa obzirom da je Stanwell 700 nije to toliko strašno da budemo iskreni.
[Vrh] Go down
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki


Broj postova : 747
Join date : 22.02.2016
Age : 62
Lokacija : cacak, srbija

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty19.03.18 10:28

Na tom Stanvelu i Larsenu sam počeo lulašenje, i bili su mi skroz ok, a pogotovo okolini... Da sam tada imao ove latakijske kombinacije, bilo bi mi zabranjeno i pre nego sam počeo.. 😟
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty19.03.18 10:40

Pa dobro Stanwell i Larsen imaju neki šmek u vidu mirisa, ali ipak nije to baš baš aromatik po mom okusu. Mnogo više ističu okus dodataka (vanila,čokolada itd) nego okus duvana.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty19.03.18 20:36

Pa zbog hemije,nema tu mnogo duvana.Kad dodjem jednom u Beograd donecu ti raznih vrsta pa probaj.Al ove parfeme nemam.
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty19.03.18 20:46

Sjajno ! Ja sam sada naručia sa SPa neke finije duvane pa se nadam biće uskoro...
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty10.04.18 17:54

Ako vas zanima, kupia sam Dunhill EMP za 18€ u Duty Free-u u Beogradu što i nije tako loše sa obzirom da je bila poslednja !

Rale likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty10.04.18 18:24

50 grama?

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty10.04.18 18:31

50g, nije najeftinija varijanta ali EMP je EMP...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty10.04.18 19:03

Nije definitivno, tim više što je duty free. U Austriji je oko 12,50 €. Sa porezom.
A na SP-u, 8 unci u rinfuzi, što 99 % prolazi ispod radara:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty10.04.18 19:42

Zmajevic je napisao/la:
Ako vas zanima, kupia sam Dunhill EMP za 18€ u Duty Free-u u Beogradu što i nije tako loše sa obzirom da je bila poslednja !


Gde se nalazi Free Shop u Beogradu?
Aerodrom?
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty10.04.18 19:45

Reka mi je kolega da je u Podgorici My Mixture 965 samo 10€ platio, a ja se sećam da sam 3 Amfore platia 23 CHF u Zurichu, mada nije u DFu već neka radnja, nepredvidivi su putevi DFovi

Jes Horla, čim prodješ pasošku, udješ pa sa deane strane skroz do kraja je stajao u vitrini
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty10.04.18 19:47

Imaću u vidu, Zmajevicu, za ubuduće. Sledeći utorak ponovo pravimo okupljanje, ali ovoga puta na otvorenom. Bio bi red da svratiš da se upoznamo i da degustiramo duhane. Obavestiću te blagovremeno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Scottish - Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 14 / 16.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: