Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Jirsa

Go down 
+16
Vortimejovrh
v.milan
franc251
PerB
Slajs
wranjo123
PurgerVž
savate
Davorin
Antiša
Damir
MOVESHAKER
imnik
ssekir75
milo
bayro
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 803
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty14.03.23 20:27

PerB je napisao/la:
PurgerVž je napisao/la:
wranjo123 je napisao/la:
ok, svatko ima svoj ukus. ali lulu kao i sve drugo možeš očistiti. više ljudi je balavilo po žlicama i vilicama u restoranima, ali sumnjam da nosiš svoj beštek kad jedeš vani puffy
Ok, donekle se slažem sa time što kažeš. Samo sam htio reći da ne vjerujem kupovini polovne robe na daljinu. Nije mi bila namjera uvrijediti nikoga tko to prakticira ali imam loša iskustva pa se time i vodim. Smatram da nije isto da li kupujem lulu npr.od tebe (jer tada ću ipak iz prve ruke znati sve)ili  od nekoga s druge strane planete koji će mi prodat maglu..
Nisu svi prodavači magle. Imaš na ebay dva lika super lule po dobrim cijenama. Ako te zanima reci stavit cu link. I slažem se s ostalima drži se povjerenih brenodva s estate tržišta… da te nebunim dalje… dodao bi samo od talijana Brebbia i Rinaldo a za engleze GBD …
Ma sve ok, otišao sam malo i off topic jer ne mislim samo na lule nego općenito..

PerB likes this post

[Vrh] Go down
franc251
Prva lula
Prva lula
franc251


Broj postova : 16
Join date : 19.02.2023
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty14.03.23 22:05

Pozdrav ljudi.

Žao mi je ako sam partibrejker, al nikako ne razumijem kako netko može kupovat rabljenu lulu od tamo nekog nepoznatog iz svijeta i imati želudac pušiti kroz to. To je isto kao da se od nekog nepoznatog, tamo kupuje rabljena četkica za zube, lagano dezinficira solju i alkoholom pa koristi. Naravno mnogi ne razmišljaju i nemaju spoznaje, ali tokom života i pokojim pehom čovjek stekne neka iskustva i osnove higijene. Istina ta lula koja bi nova koštala 200e ili više korištena košta npr. 20, 30e. Samo zapitajte se, možda postoji razlog za to? Od čega je umro njen prijašnji vlasnik, i možete li bit sigurni u to? Raka, tuberkuloze, KOPBa ili nečeg virusnog?

Zavaravajuće je nadat se da će malo soli i alkohola dezinficirat takvu lulu u koju je prijašnji vlasnik slinio godinama. Možda kad bi se raskuhavala sat, dva i u sterilizatoru pa bi onda drvo otpustilo to.

Uglavnom raširen trend, koji kod mene koji sam vidio neke stvari izaziva zgražanje. Nije mi bila namjera uvrijedit nikoga i žao mi ako se tko osjetio uvrijeđen. Ovo sam napisao isključivo kako bih čitaocima otvorio oči.
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty14.03.23 23:41

Čitajte i učite, "Mahagonij Mesija" otvara vaše oči! pop

Branislav and wranjo123 like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1248
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 5:55

@franc251 sa ovakvim stavom ni kod zubara ne bi trebao ići. Ili bi trebao insistirati da svaki put koristi nova svrdla.

wranjo123, Sokreos, Polerouter and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 717
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 8:28

Hvala bogu pa ženske nisu tog stava.

wranjo123, Pantarei, Sokreos, Igor ZG, Polerouter, v.milan and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
franc251
Prva lula
Prva lula
franc251


Broj postova : 16
Join date : 19.02.2023
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 9:11

v.milan je napisao/la:
@franc251 sa ovakvim stavom ni kod zubara ne bi trebao ići.  Ili bi trebao insistirati da svaki put koristi nova svrdla.

Zubar nakon svakog pacijenta dezinficira svrdla koja je koristio. Ili npr. liječnici nakon svake dane injekcije bacaju iglu koju su koristili. Al kao što je ranije rečeno, sve je stvar osobnih preferencija.

Uglavnom, zato je dobro obratit pažnju i na manje, jeftinije proizvođače lula kao što je Jirsa, ili npr. mr.Brog ili KAF iz Ukraine a koji proizvode lule i od kruškina drveta.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 10:42

@franc251  sve pet, mi smo demokratski forum, no ovdje vlada prosvijećeni apsolutizam, pa tako ne možeš uspoređivati zloglasnog Mr. Broga ili  razne ukrajinske prevarante koji prodaju svašta pod mortu sa Karelom Krškom, Polinskim, Balandisom ili Oldom Jirsom. bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Pantarei, Sokreos, v.milan, Vortimejovrh and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 467
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 11:18

franc251 je napisao/la:
v.milan je napisao/la:
@franc251 sa ovakvim stavom ni kod zubara ne bi trebao ići.  Ili bi trebao insistirati da svaki put koristi nova svrdla.

Zubar nakon svakog pacijenta dezinficira svrdla koja je koristio. Ili npr. liječnici nakon svake dane injekcije bacaju iglu koju su koristili. Al kao što je ranije rečeno, sve je stvar osobnih preferencija.

Uglavnom, zato je dobro obratit pažnju i na manje, jeftinije proizvođače lula kao što je Jirsa, ili npr. mr.Brog ili KAF iz Ukraine a koji proizvode  lule i od kruškina drveta.
NEMAŠ ti pojma, oprosti al tako je kako je

Sokreos likes this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 288
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 17:25

3 od 4 lule koje imam su poklon od dragog druga Vortimejovrh, u koje nisam sumnjao ni na tren, a četvrta je sa Hrelića!! Nema toga što isopropilni alkh.(98.9%) i brusni papir ne čiste. Ako nakon skinutog sloja vulkanita i gotovo čistog alkohola nije čisto, onda se slažem s tobom. No, to ipak nije slučaj...

Shvacam zabrinutost, čak i gadljivost, ali nema smisla ić glavom u zid na prvu pomisao.

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 18:57

Jirsa - Page 3 Screen10

PerB likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 20:17

@Slajs  sve pet, ali pusti čovjeka da radi po svome. Nije trol, nego ima svoju filozofiju, s kojom se možemo ne složiti ili složiti. Ako mu se puše kineske lule ili lule od dr. Broga, njegova volja i njegov novac.
Jednako tako, ako ima visoke higijenske zasade, i to je u redu. Mi smo mu dali preporuku, na njemu je da li će prihvatiti naš savjet ili neće. Nema zle krvi i nema vrijeđanja.
Bilo je likova koji su htjeli da im Papa Štrumf napravi lulu od morte sa srebrnim šišmišem i da nije skuplja od 100 kuna - dakle svega ima. Tvrdi da Bela Lugosi nije umro i pravi je darker/podrazred gothic, što se i vidi iz priloženog.
Dakle svatko prema svom ukusu.
Jirsa - Page 3 Image-11

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Polerouter, v.milan and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
franc251
Prva lula
Prva lula
franc251


Broj postova : 16
Join date : 19.02.2023
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty15.03.23 22:27

Obzirom na broj dislike-va i nekih komentara očito je da sam pogodio srž problema. Makar sam koristio izuzetno birane riječi neki su se uvrijedili. Upozorio sam vas na nedostatak higijene, koji ovdje propagirate i moguće posljedice toga. Nakon korone sam bio kratko na Jordanovcu i vidio tipa u kolicima koji se doslovno osušio uslijed KOPBa i tbc-a. To je dobio bezveze, kaže jednim poljupcem. Istu stvar možete dobiti i Vi pušenjem lula starćeka ili umrlih, a koje kupujete preko neta a samo kako biste se hvalili markicom.
Ako imate para kupujte Nove originale, a ne samo kako biste se hvalili markicom kupovat nešto što je netko godinama slinio i čime možete ozbiljno ugrozit svoje zdravlje. Markica, nakon godina nečijeg slinjenja sigurno i apsolutno neće imat isti okus kao nov original.

Vidim da sam uzrokovo valove mržnje, ali što sad. Samo savjet starijeg čovjeka koji je prošao par stvari u životu i zna o čemu priča. Ako već nemate para za Nove originale, kupujte Nove koje možda i nisu neki razvikani originali, npr. "Jirsa, ili npr. mr.Brog ili KAF iz Ukraine" ili nešto deseto. Dobra alternativa za vas bile bi i "basket pipes". Markice s nekom sitnijom greškicom zbog koje se ne mogu prodvat kao A klasa ali i dalje su nove i markice koje imaju okus kakav i trebaju imat.
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 467
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 0:04

franc251 je napisao/la:
Obzirom na broj dislike-va i nekih komentara očito je da sam pogodio srž problema. Makar sam koristio izuzetno birane riječi neki su se uvrijedili. Upozorio sam vas na nedostatak higijene, koji ovdje propagirate i moguće posljedice toga. Nakon korone sam bio kratko na Jordanovcu i vidio tipa u kolicima koji se doslovno osušio uslijed KOPBa i tbc-a. To je dobio bezveze,  kaže jednim poljupcem. Istu stvar možete dobiti i Vi pušenjem lula starćeka ili umrlih, a koje kupujete preko neta a samo kako biste se hvalili markicom.
Ako imate para kupujte Nove originale, a ne samo kako biste se hvalili markicom kupovat nešto što je netko godinama slinio i čime možete ozbiljno ugrozit svoje zdravlje. Markica, nakon godina nečijeg slinjenja sigurno i apsolutno neće imat isti okus kao nov original.

Vidim da sam uzrokovo valove mržnje, ali što sad. Samo savjet starijeg čovjeka koji je prošao par stvari u životu i zna o čemu priča. Ako već nemate para za Nove originale, kupujte Nove koje  možda i nisu neki razvikani originali, npr.  "Jirsa, ili npr. mr.Brog ili KAF iz Ukraine" ili nešto deseto. Dobra alternativa za vas bile bi i "basket pipes". Markice s nekom sitnijom greškicom zbog koje se ne mogu prodvat kao A klasa ali i dalje su nove i markice koje imaju okus kakav i trebaju imat.
Pa nisi baš nešto star. I čini se da si se malo naljutija. Treće nisan primjetija da se na ovom forumu neko hvali lulama koje posjeduje ili puši ili kako ti više paše. Dalje, neke stvari vezano uz lule očito ne razumiš… ako ti se mr.Broga brogaj… ako te zanima pitaj ima ljudi ovde koji te mogu poučit. Ja ti samo mogu reć šta meni paše… i uživaj na putu kojim se jako rijetko ide lula

bayro, Sokreos, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17167
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 0:06

Nema nikakve mržnje, ovo je, kako sam već napisao demokratski forum. Piši i puši što te volja, miješaj škiju sa aromom za aromom za parilice, stavljaj u usnik cigaret filtere i papirnate maramice - sve pet.
A to što se neki ne slažu sa tvojim stavom pa si dobio "dislike" - i to je dio demokratske rasprave, sa time se moraš pomiriti. Nije se još rodio onaj tko je svima udovoljio.
Nismo svi isti i to ti je valjda jasno s obzirom na godine koje imaš. Tvoj pristup je blago rečeno,  neortodoksan, ali bože moj. Ako sve znaš, onda ti forum i ne treba.
No, sve dok ne pređeš granice elementarne pristojnosti, ovdje si dobrodošao, samo se pomiri da tvoj stav neće uvijek naići na opće odobravanje.
No, svatko zna svoje.

P.S. što se tiče našeg  "propagiranja nedostatka higijene", tu si malko pretjerao, ali OK, kako reče moj prethodnik, vjerojatno si se malo naljutio.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Sokreos, Polerouter, v.milan, Vortimejovrh, PerB and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
franc251
Prva lula
Prva lula
franc251


Broj postova : 16
Join date : 19.02.2023
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 7:14

bayro je napisao/la:
Nema nikakve mržnje, ovo je, kako sam već napisao demokratski forum. Piši i puši što te volja, miješaj škiju sa aromom za aromom za parilice, stavljaj u usnik cigaret filtere i papirnate maramice - sve pet.
A to što se neki ne slažu sa tvojim stavom pa si dobio "dislike" - i to je dio demokratske rasprave, sa time se moraš pomiriti. Nije se još rodio onaj tko je svima udovoljio.
Nismo svi isti i to ti je valjda jasno s obzirom na godine koje imaš. Tvoj pristup je blago rečeno,  neortodoksan, ali bože moj. Ako sve znaš, onda ti forum i ne treba.
No, sve dok ne pređeš granice elementarne pristojnosti, ovdje si dobrodošao, samo se pomiri da tvoj stav neće uvijek naići na opće odobravanje.
No, svatko zna svoje.

P.S. što se tiče našeg  "propagiranja nedostatka higijene", tu si malko pretjerao, ali OK, kako reče moj prethodnik, vjerojatno si se malo naljutio.

Ponekad je izuzetno teško i nezahvalno bit "donosioc loših vijesti". Vjerujem da sam postovima na ovoj temi bar probudio, potaknuo iskru spoznaje u nekima. Vjerujem da će bar dva tri puta razmislit prije slijedeće, par dolara vrijedne kupovine rabljene, korištene markice od tamo nekog nepoznatog s neta.
[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 717
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 8:26

Da je tome tako većina bi nas bila mrtva odavno.

PerB likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 467
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 9:16

franc251 je napisao/la:
bayro je napisao/la:
Nema nikakve mržnje, ovo je, kako sam već napisao demokratski forum. Piši i puši što te volja, miješaj škiju sa aromom za aromom za parilice, stavljaj u usnik cigaret filtere i papirnate maramice - sve pet.
A to što se neki ne slažu sa tvojim stavom pa si dobio "dislike" - i to je dio demokratske rasprave, sa time se moraš pomiriti. Nije se još rodio onaj tko je svima udovoljio.
Nismo svi isti i to ti je valjda jasno s obzirom na godine koje imaš. Tvoj pristup je blago rečeno,  neortodoksan, ali bože moj. Ako sve znaš, onda ti forum i ne treba.
No, sve dok ne pređeš granice elementarne pristojnosti, ovdje si dobrodošao, samo se pomiri da tvoj stav neće uvijek naići na opće odobravanje.
No, svatko zna svoje.

P.S. što se tiče našeg  "propagiranja nedostatka higijene", tu si malko pretjerao, ali OK, kako reče moj prethodnik, vjerojatno si se malo naljutio.

Ponekad je izuzetno teško i nezahvalno bit "donosioc loših vijesti". Vjerujem da sam postovima na ovoj temi bar probudio, potaknuo iskru spoznaje u nekima. Vjerujem da će bar dva tri puta razmislit prije slijedeće, par dolara vrijedne kupovine rabljene, korištene markice od tamo nekog nepoznatog s neta.

Ne vodi me da gledam Spruce Goose,
Čuveni zrakoplov, vlasnik Howard Hughes.
Ja sam, draga moja, isti ko i on,
Ali otkud pare, otkud avion ?

Mada nisam bio avionske struke,
Koji prilazite operite ruke.
Bez straha od munje, razderanog neba,
A nemoćan protiv klica i ameba.

Završit ću i ja kao Howard Hughes,
Mrak četrdesetih, na radiju blues,
Završit ću točno kao Howard Hughes,
Ili po domaću - kao Franjo Kluz.

Zatvoriti srce,
Zatvoriti vrata,
Općiti s životom
Preko, preko advokata.

wranjo123, Pantarei, Sokreos, Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2014
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 9:27

franc251 je napisao/la:
bayro je napisao/la:
Nema nikakve mržnje, ovo je, kako sam već napisao demokratski forum. Piši i puši što te volja, miješaj škiju sa aromom za aromom za parilice, stavljaj u usnik cigaret filtere i papirnate maramice - sve pet.
A to što se neki ne slažu sa tvojim stavom pa si dobio "dislike" - i to je dio demokratske rasprave, sa time se moraš pomiriti. Nije se još rodio onaj tko je svima udovoljio.
Nismo svi isti i to ti je valjda jasno s obzirom na godine koje imaš. Tvoj pristup je blago rečeno,  neortodoksan, ali bože moj. Ako sve znaš, onda ti forum i ne treba.
No, sve dok ne pređeš granice elementarne pristojnosti, ovdje si dobrodošao, samo se pomiri da tvoj stav neće uvijek naići na opće odobravanje.
No, svatko zna svoje.

P.S. što se tiče našeg  "propagiranja nedostatka higijene", tu si malko pretjerao, ali OK, kako reče moj prethodnik, vjerojatno si se malo naljutio.

Ponekad je izuzetno teško i nezahvalno bit "donosioc loših vijesti". Vjerujem da sam postovima na ovoj temi bar probudio, potaknuo iskru spoznaje u nekima. Vjerujem da će bar dva tri puta razmislit prije slijedeće, par dolara vrijedne kupovine rabljene, korištene markice od tamo nekog nepoznatog s neta.
nemaš pojma o lulama jer da išta znaš znao bi da više vrijede polovne lule starih legendarnih majstora od nekih dilera s neta nego i najskuplje nove high end lule.

Vortimejovrh and PerB like this post

[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 861
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 10:06

... ljudi pa vi ne vidite da je Isus ponovo došao... ima zadatak posvijetliti forumaše i izvesti na pravi put, a mi nećemo pa nećemo... još ćemo ga razapeti ponovo...
daj se buraz okani jalova posla i ostavi nas s mirom sa tim temama... kakav si sa glazbom, sportom...

Ne znam zašto si neki ljudi daju toliko na važnosti da pokušavaju nametnuti svoju filozofiju starim mačcima u ovom hobiju, a jučer su nabavili škiju i mahagonij lulu. Kao kad bi ja danas ušao u sokolarstvo i počeo pametovati njima da je to što rade sasvim pogrešno i da se stoljećima radi krivo, evo ja ću vam pokazati kako treba. 🤣🤣🤣🤣

wranjo123, Vortimejovrh, PerB and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
franc251
Prva lula
Prva lula
franc251


Broj postova : 16
Join date : 19.02.2023
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 13:17

Sokreos je napisao/la:
... ljudi pa vi ne vidite da je Isus ponovo došao... ima zadatak posvijetliti forumaše i izvesti na pravi put, a mi nećemo pa nećemo... još ćemo ga razapeti ponovo...
daj se buraz okani jalova posla i ostavi nas s mirom sa tim temama... kakav si sa glazbom, sportom...

Ne znam zašto si neki ljudi daju toliko na važnosti da pokušavaju nametnuti svoju filozofiju starim mačcima u ovom hobiju, a jučer su nabavili škiju i mahagonij lulu. Kao kad bi ja danas ušao u sokolarstvo i počeo pametovati njima da je to što rade sasvim pogrešno i da se stoljećima radi krivo, evo ja ću vam pokazati kako treba. 🤣🤣🤣🤣


Ja vama niti mogu, niti želim nametnuti ništa. Napisao sam svoje mišljenje, kojeg se držim. Što i kako ćete vi to je vaša stvar i vaša odgovornost. Kao što reče bayro, sve je stvar osobnih preferencija. Nekome su draže i rađe puši lulice nekih tamo nepoznatih dedeka a netko se, kao ja uz vrijes zadovoljava i kineskim "mahagony" parketom i nije me sram to reći. Svatko za sebe radi svoje i ako je sretan trebao bi tako i nastavit.
[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 861
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 13:53

Da, ali si sada prešutio da nam pokušavaš otvoriti oči,  citiram te: "da vjeruješ da si uspio probuditi, potaknuti iskru spoznaje u nekima".
Tu si promašio forum, imaš tamo neki forum sa Sai Babinim slijedbenicima ili gdje se okupljaju prodavači životnih osiguranja ili sl. Znam da je off topic, neka me nadležni primjereno kazne, ali moram reći što mislim.  Na poslijetku u tom svemu ti si super i ti nikom ništa ne namećeš, ma daj molim te, pa nismo baš tolika djeca.
[Vrh] Go down
franc251
Prva lula
Prva lula
franc251


Broj postova : 16
Join date : 19.02.2023
Age : 47
Lokacija : Zagreb

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 14:11

Sokreos je napisao/la:
Da, ali si sada prešutio da nam pokušavaš otvoriti oči,  citiram te: "da vjeruješ da si uspio probuditi, potaknuti iskru spoznaje u nekima".
Tu si promašio forum, imaš tamo neki forum sa Sai Babinim slijedbenicima ili gdje se okupljaju prodavači životnih osiguranja ili sl. Znam da je off topic, neka me nadležni primjereno kazne, ali moram reći što mislim.  Na poslijetku u tom svemu ti si super i ti nikom ništa ne namećeš, ma daj molim te, pa nismo baš tolika djeca.

???? Ako sam vam rekao svoje mišljenje i pokušao vam "probudit, potaknuti iskru spoznaje....bla..." to ne znači da vam namećem išta. Ah da, jako off topic. Ne da mi se pregovarat s tobom. Puši ono što želiš i što te čini sretnim. Meni se trenutno ne kupuju markice. Kad ću kopuvat to kupit ću novu a za sad se zadovoljavam ovim low end brendovima tipa (Jirsa, KAF, itd....).
[Vrh] Go down
Sokreos
Hladan dim
Hladan dim
Sokreos


Broj postova : 861
Join date : 03.04.2019
Age : 40
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : Fayyum, Salty Dogs, Louisiana Broken

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 14:13

O.k. i ja tebi želim da popušiš ono što te čini sretnim


Zadnja promjena: Sokreos; 17.03.23 12:23; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 467
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 15:15

franc251 je napisao/la:
Sokreos je napisao/la:
Da, ali si sada prešutio da nam pokušavaš otvoriti oči,  citiram te: "da vjeruješ da si uspio probuditi, potaknuti iskru spoznaje u nekima".
Tu si promašio forum, imaš tamo neki forum sa Sai Babinim slijedbenicima ili gdje se okupljaju prodavači životnih osiguranja ili sl. Znam da je off topic, neka me nadležni primjereno kazne, ali moram reći što mislim.  Na poslijetku u tom svemu ti si super i ti nikom ništa ne namećeš, ma daj molim te, pa nismo baš tolika djeca.

???? Ako sam vam rekao svoje mišljenje i pokušao vam "probudit, potaknuti iskru spoznaje....bla..."   to ne znači da vam namećem išta. Ah da, jako off topic. Ne da mi se pregovarat s tobom.  Puši ono što želiš i što te čini sretnim. Meni se trenutno ne kupuju markice. Kad ću kopuvat to kupit ću novu a za sad se zadovoljavam ovim low end  brendovima tipa (Jirsa, KAF, itd....).
Malo si u osudi, predrasudi i povrh svega jako tvrdoglav. Nisi ni ponizan jer odbijas biti poučen. Već ti rekoh nemože da je cili svit u krivu a samo ti u pravu. Ako oćeš stavi slamu u u pero od kapule pa puši ili uživaj u KAF-u i mr.Brogu ili pak mahagoniju. Možda jednog dana budeš spreman naučit šta valja ili ne. I vjerojatno voziš Warnurga 🤔🤔🤔 Rolling Eyes

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 288
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty16.03.23 15:40

Mislim da je vrijeme da svi sjednemo u svoj kut i pušimo svatko svoju lulu, kakvu god ili od koga god. Ovo postaje malo "too much".

:'D

v.milan likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Jirsa - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Jirsa   Jirsa - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Jirsa
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Jirsa
» Moja prva JIRSA
» Jirsa Olda's Louny Blend

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: