Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Sa moje tačke gledišta..

Go down 
+20
Lakeman
oliohardi
fićo
T.McR.
kamarad igorrr
foksieloy
Rob590
Matko
Capt. Horatio MacAllister
Antiša
Leo
420blackadder
--muki--
amaru
milo
Davorin
bayro
ssekir75
imnik
Nunki
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 19:28

16 sati dnevno su osvetljene. Di ces vise? Cvetaju ko lude, jos 6 semenki Habanero i 6 Thai sam usadio...Kad stignem put Zagreba, imacu 'ponude': ljute papricice s Dorcola, dobar duvan i jos mi samo narucite kajmak i sir, da skoknem do Bajlonija gumna.. What a Face
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 19:33

Nunki je napisao/la:
16 sati dnevno su osvetljene. Di ces vise? Cvetaju ko lude, jos 6 semenki Habanero i 6 Thai sam usadio...Kad stignem put Zagreba, imacu 'ponude': ljute papricice s Dorcola, dobar duvan i jos mi samo narucite kajmak i sir, da skoknem do Bajlonija gumna.. What a Face
Pa to i nije tako loša ideja; baš bi mogao skočiti malo do Dorćola na pijacu i to je to! Cool
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 19:38

Ma da. Ponesem dobrog srbijanskog sira i kajmaka, chillice, vi obezbedite onog finog slavonskog kulena i ostalih slastica i mastica i opalimo chilli party [ovo sam se bezocno sam pozvao u the Klub] alien
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 19:40

Nemaš se ti što sam pozivati! Pozivnica za klub ti već odavno stoji, pa to se ne mora uopće naglašavati!
Samo se najavi da te lijepo dočekamo, kao valja i dolikuje! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 19:44

Ma znam, salim se. Boze zdravlja, moze da se desi do Bozica po Gregorijanskom kalendaru.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 19:49

To bi bilo jako dobro!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 21:07

Nunki je napisao/la:
16 sati dnevno su osvetljene. Di ces vise? Cvetaju ko lude, jos 6 semenki Habanero i 6 Thai sam usadio...Kad stignem put Zagreba, imacu 'ponude': ljute papricice s Dorcola, dobar duvan i jos mi samo narucite kajmak i sir, da skoknem do Bajlonija gumna.. What a Face

Habanero? Red Savina, Chocolate, Orange, koji? Habanerosa ima puno vrsta.
Jel mi vjerujes da su mi prodavaci dvije godine zaredom podvalili Orange sjemenke pod Red Savina, poludio sam!
Smile
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 21:22

Orange, stigao iz Berlina od gay drugara, kao znak zahvalnosti sto sam im naravno pruzio utociste u domu, kad je nemacki partner slavio rodjendan zatekavsi se u Beogradu, da ipak ne skandalizuju balkansku majku.


Salim se malo, dobri drugari, mi smo ovde jedna medjunarodno organizovana banda uzgajivaca chilli papricica, a ja sam izgleda spontano preuzeo primat, posto sam kanda najgori od sve dece.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 21:36

Orange su isto momacki ljute, Red Savina je uvjerljivo najljuca ali i ostale su odlicne.
Bas me zanima tko bi iz kluba bio u stanju pojesti cijelu papricicu!
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 21:43

Celu? Nema sansi. 200-300 000 Skovila.

BTW imam i dve biljke tepina, jos nisu cvetale, digao sam ih iz semena krajem marta..
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 21:47

Nunki je napisao/la:
Celu? Nema sansi. 200-300 000 Skovila.

BTW imam i dve biljke tepina, jos nisu cvetale, digao sam ih iz semena krajem marta..

Ja mogu, i jesam, nekoliko puta.
Red Savina prelazi 500000, Nagu Morich sam probao, to je prebolesno, preko 1000000 ciste ljutine, bez ikakve arome.
Habanerose volim radi njihove karakteristicne vocne arome, stvarno su super.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 22:08

Davno sam prosao tu fazu dovodjenja do ivice otkazivanja cuke, kad drmne u mozak i/ili u pluca. Sasvim sam zadovoljan dijapazonom ovog sto mi trenutno raste.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 22:11

Trebas probati Jalapenose, umjereno ljuto, puno deblje meso od Habanerosa a "prsti" u ustima, prekrasno nesto.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty15.11.10 22:20

Imam bre, eno upravo dozreva nova tura.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty14.02.11 20:24

Sta dodati na ovaj topic sem da mi je neizmerno drago da sam (za sad samo virtualno) u drustvu ovako finih, obrazovanih i mudrih ljudi od kojih se stosta moze nauciti ...
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty21.08.11 20:16

Hvala.
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty22.08.11 10:28

O Nunki se vratio.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty22.08.11 10:46

Je, je! I to u velikom stilu! Sad će opet napraviti pauzu od godinu dana, ali nema veze - mi smo otvoreni forum! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty22.08.11 13:15

bayro je napisao/la:
Je, je! I to u velikom stilu! Sad će opet napraviti pauzu od godinu dana, ali nema veze - mi smo otvoreni forum! Laughing

Da nema i on dresuru zena doma ... umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty22.08.11 17:47

Ma jok, moja supruga je Net addict sa stazom, a i cita ovaj forum sa uzivanjem.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty22.08.11 21:04

Nunki je napisao/la:
Ma jok, moja supruga je Net addict sa stazom, a i cita ovaj forum sa uzivanjem.
E to mi je drago čuti! I moja ga ponekad čita i smije se našim mudroserinama! bounce
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty22.08.11 21:34

ma nek se smeje, bar ces u kuci imati dobro raspolozenje Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty23.08.11 2:17

bayro je napisao/la:

E to mi je drago čuti! I moja ga ponekad čita i smije se našim mudroserinama! bounce

Misljenja sam da jedino ja tu malo podizem rejting ovog foruma u njihovim ocima, medju vama perverznjacima!
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty23.08.11 9:01

Ma ti si glavna zvijezda programa! cheers
Oko toga nema zbora! Renesansni čovjek, osoba koja radi vrhunski fiš, sam peče 'leba, puši cammomile duhane, u stanju je u sebe usuti bačvu različitih alkohola bez (vidljivih) posljedica, čovjek sa najviše nadimaka na forumu, lik koji ne zna kako pripaliti vatru, ma milina od čovjeka, svaka majka bi te za zeta poželjela! umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty23.08.11 9:36

bayro je napisao/la:
Ma ti si glavna zvijezda programa! cheers
Oko toga nema zbora! Renesansni čovjek, osoba koja radi vrhunski fiš, sam peče 'leba, puši cammomile duhane, u stanju je u sebe usuti bačvu različitih alkohola bez (vidljivih) posljedica, čovjek sa najviše nadimaka na forumu, lik koji ne zna kako pripaliti vatru, ma milina od čovjeka, svaka majka bi te za zeta poželjela! umrijet od smjeha

Znao sam!
tenkre
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sa moje tačke gledišta..   Sa moje tačke gledišta.. - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Sa moje tačke gledišta..
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Moje lule
» Moje amaterke :)
» Moje lule
» Moje lule :-)
» Moje lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: