Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Krapinska 8, Zagreb, ''Rusty Bar'', nedjeljom od 15h na dalje...

Web shop: Smokingpipes

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27
Autor/icaPoruka
Marko1980
Hladan dim
Hladan dim
Marko1980

Broj postova : 775
Omiljeni duhani : GLP Spark Plug, B&D Orthodox Mixture, GLP JackKnife Plug, HU Director's Cut, Dan Tobacco Salty Dogs, Pfeifen Huber Epikur

Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty28.02.20 10:48

Ah, sorry, mislio sam da si u toku, toliko ih hvalim u zadnje vrijeme, ma meni najbolja latakija ikad! I pomalo nevjerojatno, ali ostavlja mi baš ugodan room note, to je naravno subjektivno. Ne očekivati isti dojam od nepušača (čitaj: žene). :-) Svima u klubu turim da je probaju, nadam se da ću i u NED imati prilike ponuditi onima koji nisu bili pretprošle NED (kad sam ja zadnji put bio), sad kad sam miran i znam da su još dvije limenke sretno stigle.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Marko1980
Hladan dim
Hladan dim
Marko1980

Omiljeni duhani : GLP Spark Plug, B&D Orthodox Mixture, GLP JackKnife Plug, HU Director's Cut, Dan Tobacco Salty Dogs, Pfeifen Huber Epikur

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty28.02.20 17:57

[You must be registered and logged in to see this link.]

Hm, @wranjo, jesi zainteresiran da podijelimo narudžbu? Wink Po jednu konzervu pa podijelimo svaki pola pola svake? Naravno, podijelili bismo i rizik da ne dođe, ali evo u zadnje vrijeme meni dolaze dvije limenke normalno, pa mislim da nije veliki rizik. Ili Leo možda? Ili možda Bayro, veliki obožavatelj perika? Web shop: Smokingpipes - Page 27 171190064
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 14305
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty28.02.20 19:30

Prepustiti ću tu čast Wranji, ja se najljepše zahvaljujem, ali dok je meni moje transatlantske kume i Dade Nijemca, nema zime za Eskime! bayro

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo

Broj postova : 2734
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty29.02.20 13:46

Nisam baš ljubitelj vapera...
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123

Broj postova : 1044
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, bb1938

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty29.02.20 15:10

Mislim da se punoljetni perique ne propusta tak da moze Smile
[Vrh] Go down
Marko1980
Hladan dim
Hladan dim
Marko1980

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty29.02.20 16:43

Hoho, danas ću onda kad se vratim s izleta. Thanks!
[Vrh] Go down
Marko1980
Hladan dim
Hladan dim
Marko1980

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty08.04.20 0:06

La-bi-lan. A opet, ne otvaram ovo do sljedećeg većeg potresa u Zagrebu, pa kud puklo do puklo, možda dotad i zaradim na njemu. Čini mi se da treba sad iskoristiti ovu gungulu oko korone i da nadam se da naši carinici ni ne diraju pošiljke iz USA (a naročito i Švice kako ovi u zadnje vrijeme šalju), a kamoli da još i čitaju što piše na njima. Zadnje tri prošle su bez problma. Držte palčeve i za ovu, zvuči slasno.

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro

Broj postova : 14305
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, Proper English

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty08.04.20 10:17

Sretno s pošiljkom! Dakle opet ide preko Švicarske?

Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marko1980
Hladan dim
Hladan dim
Marko1980

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty08.04.20 10:21

Ćemo da vidimo. Hvala!
[Vrh] Go down
Marko1980
Hladan dim
Hladan dim
Marko1980

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty25.04.20 16:28

Upravo dok se očekuje Carolina Red Flake /w Perique, dobijem alert od SmogingPipesa da su dobili nešto na što sam se davno "pretplatio". Tražio sam alternativu Escudu koja ne bi koštala koliko i Escudo. Nažalost ni ovaj cijenom nije daleko, pogovo ako se uzme da je pakiran po 275 g, to bi trebalo rezultirati i poštenijim popustom od ovog. Tako da ja preskačem, ali ako tko drugi voli, nek izvoli:

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 27 Empty

[Vrh] Go down

Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 27 / 27.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 25, 26, 27