Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

  Captain Earle's - Ten Russians

Go down 
+5
G.S.Patton
Davorin
wranjo123
Horla
Beki
9 posters
Autor/icaPoruka
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 10:41

Hermit Tobacco Works Co. - Captain Earle's - Ten Russians
[You must be registered and logged in to see this link.]

Capt. Earle's Ten Russians is a true delight for lovers of latakia. Rich and full bodied, Ten Russians is pressed to deliver a perfectly balanced blend to the true aficionado of full English tobaccos.



Captain Earle's: Ten Russians
Zemlja poriekla: Sjedinjene Americke Drzave
Blender: Cornell & Diehl
Sastav: Cavendish, Latakia, Oriental/Turkish, Virginia
Jakost: 4/5
Oblik: Krumble Kake
Pakiranje: 2 oz limenka i 8 oz limenka
Mesto kupovine: Smokingpipes.com


Kada otvorite limenku ten russians-a necete osetiti neki karakteristican niti prejak miris. Prijatna mesavina latakije i virdzinije se oseti kada nos priblizite limenci iz koje vas gleda mali kejk sa trakicama duvana raznih boja od svetlo zute do crne, ne gusce stisnut od bale sena, a ne ni puno drugacijeg oblika. Moze se seci nozem sto se pokazalo malo tezim zbog rastresite strukture, ali prava car i miris se lepse oseti kad se odlomi parce kejka prstima sto ja praktikujem. Duvan se lako pali a tesko se gasi, nema potrebe za susenjem ili hidriranjem vec pravac u lulu. Latakija je vise nego prisutna to je skoro jedini miris i ukus koji cete osetiti, a Virdzinija svojim nikotinom po meni savrseno dopunjuje ceo ovaj blend. U pusenju nema promene ukusa, kakav je prvi dim takav ce biti do kraja, latakijski jak, nikotinski ozbiljan ali slabiji od npr nightcap-a. Necete osetiti puno drugih aroma osim kiparske latakije, mozda malo sena iz virdzinije, a cavendisha nikako ili ga toliko malo ima cisto da zatupi ivice latakije. Ne grize jezik, gori do kraja i odlicno ide uz hladan lager.  Nekako mislim da ce cigaretasima (medju kojima sam i ja) ovaj blend pasti lakse zbog puno nikotina i jednolicnosti u ukusu. Nemojte misliti kada ovo kazem da mislim nesto lose , stavise ovo mi je jedan od najlepsih duvana koje sam probao i vec odlucio da ce ovaj duvan biti moj svakodnevni na neodredjeno vreme.

Toliko od mene za sada a popodne kad izadjem sa posla i zapalim jednu lulu Ten Russians-a ako budem imao sta da dodam, dodacu! lol!  Captain Earle's - Ten Russians 2235064407

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 11:04

piva
Odlična recenzija. Ja tu ne bi' ništa dir'o;), što kaže Čola;)
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 11:18

super recenzija, ja ga vec duze planiram naruciti. jedino sam ocekivao da je puno jaci po opisima, ali ti kazes da je slabiji od nightcapa. captain earle se pokazuju kao odlicni blenderi. mi u klubu dimimo već neko vrijeme bayrin mystic blend koji je isto vrhunski. doduše, meni su uvijek bolji tudji duhani. imaju onu neku slatku notu lol!
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 13:05

Znas kako Wranjo dosta je jak ali sam i ja po recenzijama sa tobacoreviews ocekivao mnogo mnogo jaci duvan. Ipak desi mi se i od Ten Russians-a da ostavim lulu jer mi je dosta nikotina pa je opet pripalim posle dvadesetak minuta, tako da jak je dosta ali drugaciji
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 13:10

izgleda interesantno... za probati svakako
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 13:29

Ak nist drugo, interesantno je ime Smile
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 14:47

I meni se čini dobra mješavina!
Vidim da Bogu hvala, imam nasljednika za pisanje recenzija! Vrijeme je za novu generaciju, da mi stari vukovi odemo u penziju! bayro
Odlična recenzija!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 15:59

Suvislo je reći da je to bila rođendansaka torta na prvom rođendanu Društva beogradskih lulaša;)
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 16:48

Već? Kad prije? Svaka čast! Čestitam! puffy  Captain Earle's - Ten Russians 905071718  Captain Earle's - Ten Russians 905071718  Captain Earle's - Ten Russians 905071718  Captain Earle's - Ten Russians 905071718

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 19:35

I ja... kod nas je deset godina isto brzo proslo😜
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 20:54

Ispravak: više od jedanaest! Prvi sastanak je bio polovicom siječnja 2008....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 21:09

evo vidiš kako vrijeme ide... Rolling Eyes još godina viška...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 21:29

Da ide...leti!
No to se na nas ne odnosi! Ipak smo se mi borili u bici kod Hastingsa 1066, samo se više ne sjećam na ćijoj strani smo bili! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha
No sada smo stvarno debelo zabrazdili Off topic

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty21.03.19 23:59

Pa Bayro se još kod herodota pominje-doduse u fusnotama,uz Broja 1
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty22.03.19 0:59

Meni se čini da sam negdje pročitao da je to najjači (nikotisnki) latakijski duhan, uz Billy Bud koji ima cigare unutra.
To je boljka svih duhana s puno latakije, na kraju se ne osjeti ništa drugo osim latakije, eventualne iznimke tomu bile bi Da Vinci i Gaslight.
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty22.03.19 9:35

bayro je napisao/la:
I meni se čini dobra mješavina!
Vidim da Bogu hvala, imam nasljednika za pisanje recenzija! Vrijeme je za novu generaciju, da mi stari vukovi odemo u penziju! bayro
Odlična recenzija!

Hvala na komplimentu, trudicu se da sa jos vise recenzija opravdam ovakav Vas stav! Cool
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty24.03.19 15:09

Odličan
[Vrh] Go down
Sponsored content





 Captain Earle's - Ten Russians Empty
PostajNaslov: Re: Captain Earle's - Ten Russians    Captain Earle's - Ten Russians Empty

[Vrh] Go down
 
Captain Earle's - Ten Russians
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Captain's choice
» Captain Black "Royal"
» Captain black duhani u Zagrebu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Latakije-
Forum(o)Bir: