Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+49
dovlaxx
fra_Perica
TheDude
imnik
Mr.Holmes
Pantarei
SašaZg
oliohardi
Sunka
dado
wranjo123
sr_ki
G.S.Patton
Lakeman
bluetrain
jam.hadar
Zupnik
Vander
ivek
Stole
nemesis
chulaf
Yolo1234
picipl
Suspiria
Morf
Rakija
paludamentum
svigi
Tomo1978
jaky1
fićo
Sarmageddon
gstaraz
Keko
Leo
kamarad igorrr
sinus
Elvis Beba
Lodir
foksieloy
zammboni
LenkoSmrk
Marin Split
Matko
Antiša
dean
bayro
Davorin
53 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty14.05.08 13:37

[You must be registered and logged in to see this link.]

Daklem ukratko. Naručio lulu preko njih 11.04, potvrdili transakciju, naravno i skinuli lovu s moga računa, ali od lule ni traga do danas. Ako su se brkata i Mile carinik preselili u Zagreb, ipak je previše. Nešto što me zbunjuje i ljuti, već na moj tri maila ne odgovaraju, tražim samo broj pošiljke i tvrtku preko koje su izvršili shiping. Bilo bi lijepo da čujem vaše komentare i moguće korake koji se mogu poduzeti. Naravno da sam otpisao tih 140 dolara, dobra škola za kupnju preko interneta. Inače svaka čast 4 noge, tri pošiljke i sve stigle u roku od 10 dana. Dakle ima i svijetlih primjera.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty14.05.08 13:48

Čudi me za Smokingpipes; ipak su oni renomirana firma, ovo im je crna mrlja... A sa 4 noge imam samo dobra iskustva...A opet s druge strane ni 140 dollara nije mala lova, što da ti kažem, budi uporan, svaki dan im šalji mail! To je kapilarni terorizam i jedino to pali!
Inače, suosjećam sa tobom, mogu si misliti kako ti je!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty14.05.08 13:52

Hvala na podršci, još malo pa počinju raditi, pa ću ponoviti mail. Slijedeći put im šaljem i virus Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty14.05.08 14:32

Koliko znam oni salju no-secure mailom, ili prevedeno da za izgubljenu posiljku ne odgovaraju. Sve to radi jeftinijeg shiping. Ja sam puno narucivao iz vana ali dosta stranica ima opciju biranja nacina shipinga

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty14.05.08 14:58

Znači moja opaska o 4 noge baš i nije točna? Neznam, malo mi je blesavo što ne odgovoraju, broj pošiljke valjda nije tajna za koju odobrenje daje Pentagon, a ono o 8 tjedana je bezobrazluk. Možda pošiljka za Tibet zadnja pošta Lassa, ali mi smo ipak u sustavu Europskih pošta.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty14.05.08 15:00

Stvar je u tome, da ti postar poplaši lulu oni ne odgovaraju

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty14.05.08 15:02

Deane, da ali odgovora pošta, normalno ne po cijeni koja je navedena ali imaju neku tarifu. Zato i trebam broj da mogu dignuti frku..... inače gdje se ti skrivaš? Nema te na druženju a slabo i na forumu.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 0:55

Davorine, ja se ipak ne mogu oteti dojmu da postoji tehnički problem s mailom. Sumnjam da je ono što Krešo veli, da ih boli ona stvar za neku Hrvatsku... Ameri jednostavno nisu tako odgojeni i njima je svaki kupac važan. Takva su bar moja iskustva. Ako ti opet ne odgovore na mail - pošalji im faks. To si siguran da su primili, pa ako i onda ne bude odgovora, e onda imaju problem... Btw. ja nikako ne bih otpisao niti lulu niti bakse. I ko zna gdje se to zavuklo - pa sjeti se Krunekovog iskustva: uvjeravali ga da pošiljka nije ušla u Hrvatsku, a lula ga čekala doma na stolu ... Malo je zapelo, al će stići. A što se UPS-a i praćenja pošiljke tiče, nije to ništa novo, ali ima svoju cijenu - što uključuje i brzinu dostave, a čuo sam da preko kurira puno jednostavnije prolazi carinu. Navodno imaju neki deal (nisam probao, ništa pouzdano...). Znam za priče da ljudima nisu stizali filmovi jer su ih bilmezi na pošti vadili iz omota... no ovo je ipak 'samo' lula. Bu došlo.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 8:03

E Fuby, u pravu si, ali oni redovno primaju moje mailove, Copy/paste

Your message

To: [You must be registered and logged in to see this link.]
Subject: Lost shipment
Sent: 5/13/2008 11:27 AM

was read on 5/13/2008 12:02 PM.

ali ne reagiraju. Moguće da im je pun kufer ovakvih mailova, ali kao što napisah, ovo se ipak razvuklo na mjesec i kusor. Krunek je ipak dobio svoju unutar mjesec dana. Pričekati ću još malo, i ako se ne jave napraviti prijavu na kartičnu kuću. Nema efekta ali će mi biti lakše.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 15:56

Davorine, to je odgovor automata, a ne rukom pisano (najvjerojatnije). Ja ti još uvijek vjerujem da to nije pročitano i da možda nisu niti svjesni tvog maila. Ko zna, možda netko neovlašten čita Chuckove mailove?
Je si probao i na [You must be registered and logged in to see this link.]?
Ako jesi, a nema odgovora, ja bih prije svega probao s faksom.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 17:19

jesam probao sam na sve adrese, a da je ono odgovor računala Fuby ipak imam neko 20 godišnje iskustvo s tim napravama. Definitivno da je bilo na zaslonu ali šute. Danas sam isto poslao na info.... i još je tišina. Moram pogledati kakva je procedura prijave kartičnoj kući ali to vjerovatno vrijedi nakon 6 mjeseci :-(((
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 17:36

ako se oni zastite sa 8 tjedana onda im nikaj nemres, jos ak imaju otpremnicu da su poslali znaci da je do poste. A taj spor dobit...

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 19:47

Ma upravo to, u stvari ipak si kao kupac j... strana
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 21:41

Davorin je napisao/la:
jesam probao sam na sve adrese, a da je ono odgovor računala Fuby ipak imam neko 20 godišnje iskustvo s tim napravama. Definitivno da je bilo na zaslonu ali šute.
Sa 20 godišnjim iskustvom trebao bi znati da s netom ništa nije 'definitivno'. ;o) Ma da ne drvinjam o tome, kolege iz CERT-a su mi svojedobno pokazivali što se sve može prilično jednostavno fejkati... Možda je nekim čudom tvoj mail zapeo na nekoj crnoj listi, spam filetru, pa se 'otvori' i automat odgovori, ali ga u stvari nitko ne čita ...

Samo mi nema logike - zašto bi te uzeli na zub? Ili im se key account manager za Hrvatsku razbolio pa samo otvara mailove, a ne odgovara na njih... To je prevelika kuća i premala lova da bi se oni igrali svojom reputacijom. Kako god da okrenem, meni to ipak smrdi kao neki tehnički problem, a ne kao namjerno zavlačenje. Baš ću im poslati neki bez veze mail da vidim kako će mi brzo odogovriti... Sad me ovo baš nacimalo. Profi deformacija, bit će.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 22:01

Fuby a zašto misliš da je to velika kuća? Na spisku ih ima desetak zaposlenih, nije baš GM ili slično, a da su me uzeli na zub isto nije vjerovatno, jedino ih zabole za nekog dripca iz tamo neke Croatie, s kojom su dosad napravili mali posao i nije im baš interesantno tržište. Mala je vjerovatnost da bi im došao u posjet s beizbol palicom iz Croatie za 140 dolara. Zar stvarno vjeruješ da su u Americi svi dobri i pošteni? Ma nema veze, ako dođe jednog dana dobro, ako ne isto dobro, neću propasti za 140 zelenih. Samo sigurno više od njih neću kupiti ništa.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 22:16

Davorin je napisao/la:
Fuby a zašto misliš da je to velika kuća?
Velika, uvjetno rečeno - prema tome kako im brzo idu rabljene lule, prema ponudi, prema tome što o njima govore na ostalim forumima ....

Davorin je napisao/la:
jedino ih zabole za nekog dripca iz tamo neke Croatie, s kojom su dosad napravili mali posao i nije im baš interesantno tržište.

Da, ali će 'mali dripac' proširiti glas u RH, pa će doći do Slovenije, pa na ostale forume ... i eto im 'reklame'. Sumnjam da se to njima isplati zboh 140 baksa.

Davorin je napisao/la:
Zar stvarno vjeruješ da su u Americi svi dobri i pošteni?

Naravno! ;o)))) Ma nema to veze s dobrotom i poštenjem. Tko zna koji Paki odgovara na mailove, pa kad gazda skuži, Paki ostaje bez posla (Paki samo figurativno).... Govorim samo iz vlastitog iskustva s CD shopopom kojeg je poslije pojeo Amazon - poslali mi pošiljku preko Beograda, pa nakon što sam im 'ljubazno' odgovorio da nisu normalni (ipak je to bilo krajem'90-tih) poslali mi ponovo DHL-om o svom trošku. Zato mislim da je problem tehničke prirode, a ne 'ljudske'. Ali ko zna, možda je tvoj crni scenarij ispravan... E to bi onda bilo :o((((( za smokingpipes.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty15.05.08 22:29

Crni ili bijeli scenario, nekako mi iskustvo govori da je tako. Kada smo krajem 80 išli kupovati računala u Munchen, koji je bio ondašnja Meka za to, redovno su problematične komponente dolazile nama kao kupcima. Tko bi mlatio još jednom radi reklamacije, prolazio ljubazne carinike ( Krunek - tvoja brkata i carinik Mile su čista poezija prema ondašnjim ) i tako to. Vjeruj da nas Amerikanci gledaju upravo tako. Kada sam negdije u to doba bio u bliskom (ljetno - morskom ) kontaktu s jednom Amerikankom, nije se mogla načuditi da na ovim prostorima žive i kulturni ljudi. U to vrijeme je bio popularan film: Sakupljači perija, i zapad nas je takvim smatrao ( mislim sve nas )
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty19.05.08 19:05

Evo počeli pomalo i odgovarati. Poslali mi konačno, nakon jedno 10 mojih mailova i puno dana zaje... tracking number. Poslao sekretaricu da ispita. Naravno prvo je otpilili, a kako nije osoba koja se da lako otpiliti, ipak je proroštano kroz kompjuter i taj tr. number nije ušao u Hrvatsku!!! Pošto je zakonski do moga primitka, pošiljka vlasništvo Smokingpipesa, oni su dužni pokrenuti potjeru. Uz put Chuck mi je odgovorio da oni to ne rade..... Inače po našim zakonima pošiljka se smatra izgubljenim nakon 6 mjeseci. Blago meni..... Nadam se da samo tu lulu puši netko tko zaslužuje...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty19.05.08 20:02

Ja još uvijek čekam lulu koju sam kupio na ebayu. Nakon više dobrih iskustva s ebayom, dogodilo se i to... nema je još od 15 XII 2007.... Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty19.05.08 22:06

E sada pazi, ipak bi trebala biti razlika između E-baya i Smokingpipes. Trebala, očito u praksi isti jebivetri.........
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty19.05.08 23:22

Dečki, a lijepo sam vam zborio i zborim isto već četiri mjeseca; lula se NE kupujue preko neta... Onda se događaju ovakve situacije, čovjek se živcira, birokracija je svugdje ista - nema razlike između Hrvatske, USA ili Burkine Faso! Lula se mora "osjetiti" provrtiti po rukama, vidjeti kako ti leži u ustima - ma tisuću stvari. Zato se radije strpim, pa kad me put nanese...
Duhani su drugo - nije niti tolika lova u pitanju, pa čovjek lakše preboli...
Ovako...samo sekiracija...
No to je samo moje skromno mišljenje - nikad nisam kupio lulu preko neta i nemam niti namjeru - za mene je kupovina lule doživljaj, atmosfera, što ja znam...
Davorine, sjećaš se i sam kako smo ih nekad kupovali kad je net bio samo mali dio NORAD-a!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty20.05.08 9:50

Ma Bayro potpuno si u pravu. Ovo je inače prvi ( i valjda zadnji ) put da sam lulu naručio preko neta. Malo su me povukli ovi naši odlikaši koji to normalno rade, ali valjda sam je takve k.... sreće.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty20.05.08 11:35

Nije stvar srece, nego principa....Nista od takvih stvari preko net-a!
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty20.05.08 14:51

A cuj meni je doslo za 6 dana

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty26.05.08 8:57

Krunek, jednostavni odgovor nema. Baš se i ne javljaju na mailove, danas sam ponovo poslao jedan, upravo prošlo 6 tjedana. Ako se jave ne pokazuju previše entuzjazma da nešto odrade. Ukratko prilično deprimirajuće.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   sipajjosjednudajdere - Web shop: Smokingpipes Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 1 / 40.Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Pipe-shop.net
» Web shop: Just For Him
» Upravo ste kupili/nabavili duhane...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: