Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)

Go down 
+27
PerB
Vortimejovrh
Profesor24
dado
Lodir
LukasCha
v.milan
Lakeman
Rale
Horla
Majka
Sokreos
paludamentum
Polerouter
ilustrišimuš Batorić
Leo
Matko
SanjinRI
imnik
wranjo123
fra_Perica
babaq
Pantarei
ssekir75
Slajs
Branislav
Marko1980
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1196
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty05.03.21 20:19

Mac Baren Burley London Blend, Sauvignon Blanc.

Lodir, Marko1980 and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty05.03.21 22:04

4noggins Butternut Burley i voda.. on je na tapeti iducih par dana

bayro, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty05.03.21 22:31

Lodir je napisao/la:
4noggins Butternut Burley  i voda.. on je na tapeti iducih par dana

Taj mi je duhan ostao u lijepom sjećanju, fina slatka ( ne u smislu "sladunjava") mješavina na bazi Burleya. Doduše pušio sam ga posljednji put pred jedanaest godina u klubu, nadam se da Rich Gottlieb u međuvremenu nije pokvario mješavinu.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Rale likes this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1196
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty06.03.21 14:27

Davidoff Danish Mixture iz Johs crkvenjaka, Jim Beam. Što bi bayro rekao, može se.

Lodir likes this post

[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty06.03.21 19:59

bayro je napisao/la:
Lodir je napisao/la:
4noggins Butternut Burley  i voda.. on je na tapeti iducih par dana

Taj mi je duhan ostao u lijepom sjećanju, fina slatka ( ne u smislu "sladunjava") mješavina na bazi Burleya. Doduše pušio sam ga posljednji put pred jedanaest godina u klubu, nadam se da Rich Gottlieb u međuvremenu nije pokvario mješavinu.

Je, bas je ukusan, makar mislim da ga necu vise kupovati. U moru aromatika pronaci cu mozda neki bolji za kad se zazelim tako necega. Ovo su stare zalihe, dok je jos Rich bio vlasnik 4nogginsa. U medjuvremenu je dosao novi vlasnik, radi iste recepte, no npr Bald Headed Teacher sigurno nije isti jer je koristio McClelland virginiju. Sad je unutra neka zamjena. Narucio sam 8oz pa cemo vidjeti kakvi su i novi Celavac i novi blender.
[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty06.03.21 23:20

Pred kraj druge lule GLP Windjammera i... Oh boy! Nažalost ne stignem se raspisati jer imam dosta posla za kompom i to će još potrajati kroz noć, ali ovaj duhan je iznanađenje na više fronta. Nadam se da će mi se [You must be registered and logged in to see this link.] pridružiti sutra negdje na nekoj terasi u mom kvartu da degustira friško iz limenke jer ako mu samo odvadim za probu, neće dobiti pravi dojam što je sve u limenki. Naime, aroma ruma se izgubi brže nego napunim lulu, a ostane prvoklasni all-day blend. Pred kraj se može pričati o nekoj asocijaciji na rum, ali navučeno. Iz manje lule bez filtera zahtijevao mi je nešto više dopaljivanja nego bih želio pa drugu rundu pušim iz DMP Giganteae. Perika ima, što znam samo zato što sam prvu lulu napunio tako da je ostalo više crnog za najgornji sloj i to se osjetilo, no inače u cjelini je odlično izbalansiran i "utopljen". Obilno dimi i naprosto moli da ga se brže puši dok istovremeno ne znam koji drugi duhan gori hladnije od ovog! Lula jedva da se i malo zagrije! Idealno je (nepre)vlažan, baš kao i MB Burley London Blend, no isto lijepo mekan i elastičan. Ne ostavlja skoro ništa vlage, baš me zanima koliko ću primijetiti vlage u balsa filteru u ovoj drugoj luli, no prva bez filtera je bila potpuno suha. Drugu limenku ću vjerojatno ostaviti da odstoji koju godinu. Ne da je uopće potrebno, ali kad sam već naručio dvije, zašto ne.

Usput budi rečeno, prije ove dvije lule sam bio pripalio C&D XX Flake Dark, onaj koji je odstajao skoro godinu dana u podrumu kako bih procijenio ima li napretka u odnosu na kad je bio svjež, a s ozbirom na to da ću jednom i morati odlučiti kad otvoriti Carolina Red Flake w/ Perique za koji pretpostavljam da sadrži sličnu Virginiju koja mi baš nije legla svježa. Dok su oba bila svježa, XX Flake mi je bio bolji od XX Flake Dark koji me grizao za jezik. Više to uopće nije slučaj. Vrijeme je išlo u prilog Dark verziji i sad mi je Dark bolji. No ono što je ostalo od oba ionako će wranjo cijeniti više od mene dok je meni Windjammer bolji od oba XX Flakea i srećom, nije limited edition. No uspoređivati XX Flake i XX Flake Dark s GLP Windjammerom zapravo i nije fer. OK, reći ćemo da ih ionako sve proizvodi C&D, ali Pease me još nije uspio razočarati svojim receptima, dok za Reevesa ne mogu reći isto. Trebalo bi usporediti Windjammer i Dan Tobacco Salty Dogs (koji tvrdi da ima rum topping, no realno i nema baš), no potonjeg imam samo još jednog neotvorenog u podrumu, tako da će prava usporedba još dosta pričekati. Windjammer je naravno daleko praktičniji jer ovaj broken flake se prektički razlista u ribbon cut (za razliku od svih drugih broken flakeova koje sam imao, s kojima ipak ima malo više posla), dok bodove za osjet perika dobija Salty Dogs. Kao i zbog činjenice da se ne suši kad ga se otvori, budući da je plug. Ovo je ispalo i duže nego sam planirao, ali ajde, dobro mi došla pauza.

Branislav, wranjo123, Slajs and v.milan like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty07.03.21 9:48

Sreca pa se nisi raspisao [You must be registered and logged in to see this link.] lol!

Drago mi je da jesi, napisi jos neku kad prodise duvan.

Ja sam na Peter Heinrichs Golden Sliced iz Oldenkot lulice i espresso (etiopija).

Marko1980 and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1205
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty07.03.21 13:23

[You must be registered and logged in to see this link.]

Posljednji St. Bruno + Earl Grey

Branislav, Marko1980, Rale, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty08.03.21 7:58

Navy flake, kafa

Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty08.03.21 9:01

Erinmore i Cejlonski čaj.
Može se.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty08.03.21 15:26

Peter Heinrichs Golden Sliced i americano UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 2235064407

Marko1980, SanjinRI, Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty08.03.21 21:28

Butternut burley i nescaffe.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Marko1980, ilustrišimuš Batorić, Rale, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
ilustrišimuš Batorić
Prva lula
Prva lula
ilustrišimuš Batorić


Broj postova : 71
Join date : 25.04.2020
Age : 33
Lokacija : Zagreb

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty08.03.21 21:38

Ja sam na nightcapu i na nekom đubretu od malvazije UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 171190064 (benvenuti)

SanjinRI and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty09.03.21 4:40

Krasna lula.

Lodir je napisao/la:

[You must be registered and logged in to see this link.]

ssekir75, Lodir and Rale like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty09.03.21 11:59

Black Mallory iz DMP koju mi je naš Papa Štrumf poklonio prilikom odlaska u mirovinu i Ahmadov Ceylon.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Može se.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Branislav, wranjo123, Marko1980, ilustrišimuš Batorić, Slajs, Rale, Polerouter and v.milan like this post

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty09.03.21 16:50

bayro , ovako na ovoj slici podsećaš me na mog pokojnog profesora istorije starog veka. uživaj! UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 2235064407

bayro likes this post

[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty10.03.21 8:25

Orlik s pinku burleya, kafa

PerB likes this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty10.03.21 15:31

Stirling Flake kurtuoznošću [You must be registered and logged in to see this link.], hvala! Pravo otkriće, oooodličan blend!

Slajs and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1205
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty10.03.21 19:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

Orthodox Mixture (2019) + Earl Grey*

*hvala [You must be registered and logged in to see this link.] na OM-u! Odlična mješavina! Svaka pohvala svima vama koji ste pridonijeli u njezinoj izradi; počašćen sam!


Zadnja promjena: Slajs; 10.03.21 22:17; ukupno mijenjano 1 put.

ssekir75, Rale and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1196
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty10.03.21 20:04

Amphora virginia, crni čaj.

ssekir75, ilustrišimuš Batorić, Rale and Polerouter like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty10.03.21 22:05

Ispravak mog lošeg rukopisa, to je edicija Božić (EDIT: Martinje?) 2019, ne 2010. Prvo sam ga pušio "friškog" (mada je tad već i bio odležao u preši), ali onda sam ga ostavio godinu dana da se još izgladi jer mi nije bio tako dobar kao onaj iz 2018. Recept može biti isti, ali komponente očito nisu bile. Na kraju sam ga odlučio pokloniti dalje do prvog kome se svidi i eto prvi pa pogodak, drago mi je da ti se sviđa! Mislim, nije ni da ga je puno ostao, popušio sam sve do nekih 25-30 grama kako mi se čini, nisam vagao... Uživaj imenjače!

Slajs je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Orthodox Mixture (2010) + Earl Grey*

*hvala [You must be registered and logged in to see this link.] na OM-u! Odlična mješavina! Svaka pohvala svima vama koji ste pridonijeli u njezinoj izradi; počašćen sam!

Lodir and Slajs like this post

[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty11.03.21 6:14

HH Rustica, kafa
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 461
Join date : 12.02.2021
Age : 38
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty11.03.21 9:24

Ptrsn UnvstyF. Ethiopia muda tatesa (moka)
[Vrh] Go down
Polerouter
Peče me jezik
Peče me jezik
Polerouter


Broj postova : 445
Join date : 24.11.2020
Age : 49
Lokacija : Vrbovec

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty11.03.21 12:11

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mac Baren Navy Flake, kava

Branislav, Marko1980, Slajs and PerB like this post

[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty11.03.21 15:46

Peter Heinrichs Golden Sliced i espresso (etiopija) UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 2235064407

Marko1980, Polerouter and PerB like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)   UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :) - Page 27 Empty

[Vrh] Go down
 
UPRAVO PUŠITE.....I PIJETE :)
[Vrh] 
Stranica 27 / 40.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: