Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje i kako kupiti u Beogradu?

Go down 
+31
Gillette
herrkaleun
wranjo123
Horla
dejan68ks
sr_ki
Lakeman
oliohardi
Zmajevic
Karlo
Suspiria
Rakija
fatjoe
kamarad igorrr
Taras
Juan da Nova
PecaLula™
Desamp
Alanon
Marin Split
Leo
MOVESHAKER
savate
imnik
ssekir75
milo
Nunki
dean
Antiša
Davorin
bayro
35 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty06.11.12 21:21

eto, sveti grgur ti je sve odgovorio... kupi lulu koja ti se svidja i za koju imas para, i ne opterecuj se previse.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty06.11.12 21:31

Iscitao ja par tema ko lektiru,i sad mi jasnije...hvala grgi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty06.11.12 21:32

tako se to radi!
Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty06.11.12 21:33

kratko, ali... Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty19.12.12 15:53

Jel zna neko možda da li kod Nikole u BG ima crvena amphora i koliko košta? Ja sam bio juče, al sam bio u žurbi, i potpuno sam smetnuo sa uma da ga pitam za to... šibanje
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty19.12.12 19:43

dejane, malo forum break , pa ces videti. sve sto pitas vec je nekoliko puta receno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty20.12.12 0:13

Ma da, ali je i dosta toga bilo pre godinu-dve, pa reko, možda se promenila situacija.
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty20.12.12 17:38

Trebalo bi da kod Nikole ima crvene Amfore samo je drži ispod tezge (nije u vitrini na izvolte) pa moraš da ga pitaš, naj zgodnije je ako ste ti i Nikola sami u prodavnici. Cena je 800 din.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty20.12.12 22:16

pa ako se nesto promeni to se i naglasi, ne brini. stanje je isto, jedino sto mozda naletis kad bas nema nekog duvana, ali u globalu to je to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty21.12.12 1:00

Ok hvala, to mi je sledeća meta za kupovinu.
[Vrh] Go down
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 19.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty24.12.12 17:21

Bio sam danas kod Nikole i počastio se za sve nadolazeće praznike... ma počastio sam se do proleća. Laughing

[You must be registered and logged in to see this image.]


Uzeo sam Mac Baren-ov Scottish Blend - 1600din limenka od 100grama. Ostalo je legalno. Kesa je 650din - 50grama. Kristali su oko 300din. Pokazivao mi je crvenu Amforu - 800 dinara, ali je drži ispod tezge. Nažalost, nema je u limenci.

Kad odeš da se počastiš frljaj se malo terminima tipa marke lule, marke duvana... i najbolje da počneš kupovinu od čistača, tampera, kristala... Tako će biti otvoreniji i znaće da si pušač, a ne tržišni inspektor maskiran u pušača. lol!


Inače, Nikola je vrlo predusetljiv, fin, kulturan stariji gospodin (ili drug) i ne bih ga menjao. U odnosu na Novosađane je trgovac par exellence.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty24.12.12 22:20

nikola je pravi trgovac. takvi su, po pricama mog deda obrena, bili predratni trgovci (pre drugog svetskog rata, da se razumemo). zna cak "stipsama" ko sto sam ja i dooobro da spusti cenu,samo da obrne lovu Wink a bogami, kupi i stalnu musteriju. nemoj dase frljas kod njega, ispasces smesan. nikola UZASNO MNOGO ZNA. jednostavno udji, trazi sve sto ti treba, direktno, znas da ima, cuo si na forumu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty24.12.12 22:41

Baš u četvrtak treba da idem tamo, da vidim šta ima od luličaka, i da kupim amphoru. Odmah sa vrata ću mu reći "Nikola, ne sprdaj se, ssekir mi je rekao šta sve imaš ispod tezge!" Very Happy
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty25.12.12 0:27

umrijet od smjeha

pa kazi mu, sto se mene tice Very Happy zna i on da mi sve znamo, kako da ne znamo kad se svi snabdevamo kod njega Very Happy
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty25.12.12 16:16

ssekir75 je napisao/la:
nikola je pravi trgovac. takvi su, po pricama mog deda obrena, bili predratni trgovci (pre drugog svetskog rata, da se razumemo). zna cak "stipsama" ko sto sam ja i dooobro da spusti cenu,samo da obrne lovu Wink a bogami, kupi i stalnu musteriju. nemoj dase frljas kod njega, ispasces smesan. nikola UZASNO MNOGO ZNA. jednostavno udji, trazi sve sto ti treba, direktno, znas da ima, cuo si na forumu.
Potpisujem, mene je kupio svojom ljubaznošću i hoće da posavetuje početnika.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty25.12.12 16:56

da, ali ponekad i "pogresno" Shocked onako, trgovacki ("clan je najbolji na svetu")
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty26.12.12 0:57

Jesi ssekire beše rekao da kod njega ima da se kupe aldo morelli ili adsorba?
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty26.12.12 21:14

ssekir75 je napisao/la:
da, ali ponekad i "pogresno" Shocked onako, trgovacki ("clan je najbolji na svetu")
Pa, ako je početnik totalno ne obavešten sam je kriv.
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 55
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty26.12.12 21:17

dejanldv je napisao/la:
Jesi ssekire beše rekao da kod njega ima da se kupe aldo morelli ili adsorba?
Trebalo bi da ima i jedne i druge.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty26.12.12 22:33

bilo je. da li sad ima ne znam, rekoh da nisam bio kod njega od sv. save.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty27.12.12 11:25

Idem danas, pa se nadam da ću naći nešto primamljivo, za pristojnu cenu Smile
Javljam šta sam pazario Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty28.12.12 1:54

Kupio sam aldo morelli (ako sam ga dobro razumeo:) ) pošto sam se dvoumio između dve lule. Lep je luličak, sviđa mi se, a sad ću i da je isprobam Smile Nažalost, sa filterom je, ali sve su mu sa filterom...Tako da sad, šta je tu je, nisam hteo, al ću morati da probam Smile
[Vrh] Go down
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 19.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty28.12.12 5:01

Koliko para? Neki dan sam gledao neke od 3600, ali sve su Secondine...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty28.12.12 8:46

Ovde su bile secondine od 2700 i jedan simpatični spitfire od 3200. Ova moja je bila 4600 + 590 za filtere. Pitao sam ga za seconde, nije ih baš nahvalio.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty28.12.12 18:46

Aaman, koj ce ti rog filteri??? nista se luli nece desiti ni ako pusis bez filtera. ja to radim godinama ilule su u savrsenom stanju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje i kako kupiti u Beogradu?   Gdje i kako kupiti u Beogradu? - Page 10 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje i kako kupiti u Beogradu?
[Vrh] 
Stranica 10 / 16.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Gdje i kako kupiti u Amsterdamu
» Gdje i kako kupiti u Estoniji?
» Gdje i kako kupiti u Ghentu (Belgija)
» Gdje i kako u Mariboru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: