Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Avenue Mall - Churchill Shop

Go down 
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:26

[You must be registered and logged in to see this link.]

Dakle u okviru ovog novog hrama potrošačkog društva je i Churcill Shop, jako dobro opremljen lulama i to isključivo Savinellicama...
Ima ih od Autogrphica po 2700 kuna, pa do skromnijih modela, ali je vrlo lijepo uređen, ima i svih ostalih gadosti koje tako volimo; čistača raznih vrsta i fela, pepeljara, pa čak i freza sa skidanje suvišnog cakea po vrlo prihvatljivoj cijeni od 200 kuna... Nalazi se u prizemlju, lijevo od glavnog ulaza, a curice koje rade su pristojne, susretljive i prije svega strpljive...
Sve vrste kartica su dobrodošle!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:29

Zgodno,idem to u ponedjeljak malo proškicati.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:32

[You must be registered and logged in to see this link.]

Imaju čak i najnoviju limitiranu seriju "Leonardo da Vinci" koja i nije tako dramatično skupa - oko tisuću kuna - za naše slovenske prijatelje oko 140 eura.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:38

Krasna lula...rajcaš me žestoko Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:41

Tesko mi je suzdrzati se od komentara, znam da je ponuda siromasna, ali mislim da je odnos kvalitete i cijene prilicno poremecen. Jednostavno je pitanje zasto "autographica"
kosta toliko puno, a lula ( tamno obojena) s malo usminkanim usnikom, lijepom kutijicom
recimo, ne bas skromnih 140 eura?Tu nesto ne stima.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:44

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ova skroz desno me podsjetila na pipu koju je Branko Deanu napravio...Samo joj je cijena paprena, Autographica je, pa mislim da joj je cijena oko 2000 dlakavaca...
Mili, ako ćeš u ponedjeljak ići malko škicnuti, pogledaj malo tu frezu u sredini, je li čemu...
Inače ima i raznih tunkalica, upaljača i ostalih krasota!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:46

E moj Branko, tvoja pitanja prelaze moje mentalne kapacitete... Možda zato jer je nova serija, pojma nemam, niti kolike su marže, niti kolika je nabavna cijena!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:49

Ova lijeva billiardica mi dobro izgleda...se sjećaš možda koliko perja?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 0:49

Ovu frezu u sredini imam i ja. Nije losa. Osim toga, ima i svrdlo za vrat (3,5mm), i funkcionira. Problem su velike lule s vecim dijametrom, ali dovoljno je uzeti sa sobom, nejvecu i probati.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 1:02

Imaš dobar ukus i oko mili! Ona lijeva billardica je isto Autograph i cijena joj je oko 1500 kunica, a ona do nje, ne znam koja je serija je mislim oko 800 kuna, shape je 110, pa si pogledaj u njihov shape card...
A ako je freza čemu, uzmi mi ju, znaš da imam povjerenja u tebe, pa ti dam lovu čim se vidimo...Uostalom, procijeni sam!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 1:07

Ista freza ovdje dodje oko 28-30 eura. Inace sto se tice razlike izmedju autographica i ostalih Sav. lula, ista je prica ovdje. Vidio sam jednu njegovu "lepezu", s nista narocitom
venaturom, 670 eura. Besmisleno, ja sam ih napravio par, imale su ljepsu venaturu i za napraviti su zbilja "giocco dai ragazzi". Mislim da je to igra za vanjsko trziste. Ovdje ne znam tko kupuje njihove autograpchice.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 1:09

Budem se zaletio motorinom nakon posla ako prestane ta vražja kišurina...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty08.06.08 1:16

Ako stigneš, ništa obavezno...Nije nikom krava na nogu stala krava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Avenue Mall - Churchill Shop Empty
PostajNaslov: Re: Avenue Mall - Churchill Shop   Avenue Mall - Churchill Shop Empty

[Vrh] Go down
 
Avenue Mall - Churchill Shop
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Cigar shop Churchill otvoren u Arena Centru
» Web shop: Just For Him
» Gentelman Shop
» Web shop: Wesley's
» Web shop: Smokingpipes

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: