Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Online kupovina duhana u 2023.

Go down 
+13
dado
Borut
DeathSpade
PerB
Saymoran
Vortimejovrh
Polerouter
v.milan
PurgerVž
bayro
wranjo123
Slajs
Vlaj
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 781
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty17.04.24 10:30

Dobio sam e mail od HPa da imaju paket za mene od DHLa. Pošiljatelj: Gerd Jensen, i koliko sam skužio broj za praćenje pošiljke šljaka tek kad HP zaprimi paket iz inozemstva..uglavnom, sutra je tu jer je pošiljka danas otpremljena prema unutarnjem prometu. Ako bude sutra sve ok to će biti šesti dan od narudžbe do isporuke. Odlično!

bayro, Polerouter, v.milan, Nikša, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
FrancoRi
Prva lula
Prva lula
FrancoRi


Broj postova : 60
Join date : 09.01.2024
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Mac Barren OC, Navy Flake, amphora no2. Peterson 3 y.o. virginia mixture, holmer knudsen's

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty27.04.24 12:08

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ovo je ponuda duhana iz Zadra. Cuba Libre. Sestra bila u prolazu pa mi je kupila Cavendish. Ima i lula nesto
[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Pajper
Prva lula
Prva lula
Pajper


Broj postova : 4
Join date : 11.01.2024
Age : 34
Lokacija : ZG

Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty30.04.24 13:47

Da se pridružim pohvalama za pfeifendepot.de, Gerd je poslao 150g duhana u roku keks, bilo je na adresi za 6 radnih dana.

Jedini problem je bio što je narudžba bila 200g, poslao sam mail isti dan, to ne gledaju, imaju broj telefona na koji se javi Franz i riješi problem (odnosno povrat love) kroz par dana.

Polerouter, v.milan, PurgerVž and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Online kupovina duhana u 2023.   Online kupovina duhana u 2023. - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Online kupovina duhana u 2023.
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Kupovina duhana online unutar EU
» Kupovina preko interneta
» Internet kupovina
» Kupovina na Aukcije.hr :)
» Kupovina u Antverpenu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: