Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+53
dalam666
v.milan
Polerouter
Vortimejovrh
nick_praskaton
PerB
Profesor24
Slajs
Branislav
wranjo123
Davorin
ilustrišimuš Batorić
Pantarei
SanjinRI
Marko1980
oliohardi
bayro
svigi
ivek
Lakeman
paludamentum
fra_Perica
Leo
babaq
Gillette
Timro
Nino999
Vucko22
Suspiria
Ignoro
gregak
CortoM
IgorS
dejan68ks
Beki
Brada
Lodir
Lucky97
Zupnik
sr_ki
Joci
imnik
Civi
Tomo1978
Zmajevic
foksieloy
TheDude
Majka
G.S.Patton
Mr.Holmes
Rakija
Sarmageddon
dado
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next
Autor/icaPoruka
SanjinRI
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
SanjinRI


Broj postova : 166
Join date : 20.07.2019
Age : 44
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : G.L.Pease-Maltese Falcon

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty15.07.20 7:28

Meni je svejedno,limenke ili bulk,sve dolazi bez problema,nema razlike.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8271
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty15.07.20 22:09

prosto me dražite da iskušam sreću Web shop: Smokingpipes - Page 28 2235064407 makar ove zamjene, koje stižu iz Njemačke, uopće nisu loše
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty22.07.20 15:30

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mac Baren: Stockton 100g limited serija, 2000 tins

Ja sam porucio, kad sam se prvi put registrovao na ovaj forum citao sam revjue i balavio i secam se ovog sto je bayro napisao i evo prilike da probam Web shop: Smokingpipes - Page 28 2835865371

SanjinRI likes this post

[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2016
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty22.07.20 16:35

Ima ga cijelo vrijeme i na estervalu
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty22.07.20 16:46

istina ali je solidno skuplji
[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 41
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty22.07.20 18:17

Pošto paket nije stigao niti nakon 3 i pol mjeseca, obratio sam se SP i dobio povrat novca zajedno sa poštarinom. Svaka im čast na poštenju i profesionalnosti.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty23.07.20 11:53

Dok nam još SP ne makne Lijepu našu s popisa zemalja u koje šalje, ako bi još tko htio podijeliti 275g ovog duhana (nema manjeg pakiranja i zapravo ga rijetko uopće ima na lageru, a trebao bi biti odlična, ako ne i bolja alternativa Escudu i Deluxe Navy Rolls duhanima), nek se javi:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Izgleda ja još šalju, evo koliko bi došlo s poštarinom:

[You must be registered and logged in to see this link.]

That said, još uvijek mi nisu došle dvije pošiljke, od početka travnja i početka svibnja. Ograđuju se od komplikacija glede korone tako da je zapravo dvostruko rizično, em zbog naše carine, em zbog corone. :-(
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17169
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty23.07.20 15:33

Marko oprosti, devedeset odnosno čerdeset i pet dolara ne dam!
Za te pare odem u Trst, kupim Gawithov Commonwealth za 70 evra i još mi komotno ostane za vrhunsku kavu (veliku) i mineralnu u legendarnom caffeu "Rex"!  bayro

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

babaq, SanjinRI and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty23.07.20 15:58

Bayro, ni ja! 😁 I meni bi pola te porcije bilo previše za prvi put na slijepo. Ali već trećina... Tek ako bi stvarno opravdao reputaciju, tek onda u drugoj rundi ne bih imao ništa protiv cijele porcije. Jer Escudo mi je jako dobar, a ovaj je ipak i nešto jeftiniji od Escuda, ako sam dobro izračunao, jednom prije. I bolje će se nositi s godinama. No opet, malo teže će se naći još bar dvojica Escudoljubaca za podijeliti trošak i, možda bitnije, rizik.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17169
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty23.07.20 16:23

To i mislim. Teško ćeš naći još dvojicu Escudoljubaca, pa da dijelite i trošak i rizik.
Da će se bolje nositi s godinama - to stoji! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 41
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty01.09.20 20:34

Jučer mi je nakon 5 mjeseci stigao paket sa SP. Nevjerojatno Very Happy

bayro, Branislav, SanjinRI, Rale and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17169
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty01.09.20 21:18

E to je iznenađenje kome se više nisi nadao! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 41
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty01.09.20 21:20

Bome! Kako ih ne voljeti?!

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty01.09.20 21:20

Pantarei je napisao/la:
Jučer mi je nakon 5 mjeseci stigao paket sa SP. Nevjerojatno Very Happy
Ajme! Nadam se da moja nedavna narudžba neće toliko putovati!? Haunted Bookshop mi je stigao za oko tri tjedna, što mi je bilo vrlo ugodno iznenađenje! Cool
[Vrh] Go down
Pantarei
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Pantarei


Broj postova : 278
Join date : 22.09.2017
Age : 41
Lokacija : Šibenik
Omiljeni duhani : Artisan's blend, Frog Morton, FVF

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty01.09.20 21:31

Sa Super saver opcijom je sve moguće, ali u tome i je čar.

bayro and Slajs like this post

[Vrh] Go down
Profesor24
Prva lula
Prva lula
Profesor24


Broj postova : 23
Join date : 14.02.2021
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty15.02.21 14:53

Gospodo interesuje me zna li neko iz Bosne i Hercegovine koliko je duvana količinski dozvoljeno preko neta poručiti. Pošto sam uz kobice prije dvije godine dobio od tadašnje djevojke i 5 kesica stanwell sampler duvana od po 1.5 oz i znam da nije bilo frka nikakvih sa isporukom koliko mi je ona objasnila tada. Pa ako neko zna kakva je sada situacija bio bih vam zahvalan.
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 468
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty15.02.21 15:11

Van EU si pogledaj šta je i ako je ministarstvo ista objavilo na internetu
[Vrh] Go down
Profesor24
Prva lula
Prva lula
Profesor24


Broj postova : 23
Join date : 14.02.2021
Age : 26
Lokacija : Bosna i Hercegovina

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty15.02.21 15:37

Piše 50 grama je neoporezivo mada izgleda je i ovde situacija kako te zapadne dobra volja carinika.
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 468
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty15.02.21 15:44

Probaj ja sam nešto naručio iz njemačke pa ću vidit
[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 468
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty19.02.21 12:21

Ako sam u pravu smokingpipes.Com je USA, imam neka loša iskustva s carinom dok sam naručivao knjige is USA, dakle duhan koji od njih naručim je pitanje sreće hoće li ili ne biti zaustavljen na carini ili ima nekakva regulativa koja dozvoljava određenu količinu. Ovdje ima puno stranica teksta tako da nisam sve čitao, a vi imate više iskustva pa bih molio pomoć, savjet, prijedlog. Hvala
[Vrh] Go down
Slajs
Oblak dima
Oblak dima
Slajs


Broj postova : 1217
Join date : 02.08.2020
Age : 37
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : HU Director's Cut, Amphora Burley, Solani 656 Aged Burley Flake

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty19.02.21 12:41

Meni je do sada redovito prošlo do 100 grama! Ako ulove, onda vraćaju duhan, nema tu carine koliko mi je poznato!

PS I da, imaj u vidu da se prilično dugo čeka! Meni su recimo došli svi paketi koje sam naručio poslije 11. mjeseca, a jedan od 29.11. još nije! To znači da se uskoro približava tri mjeseca od te kupovine!

Marko1980 likes this post

[Vrh] Go down
PerB
Peče me jezik
Peče me jezik
PerB


Broj postova : 468
Join date : 12.02.2021
Age : 39
Lokacija : Štafilić- Kaštela
Omiljeni duhani : Još ne i već da

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty19.02.21 12:50

Hvala
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17169
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty19.02.21 15:32

Slajs je napisao/la:
Meni je do sada redovito prošlo do 100 grama! Ako ulove, onda vraćaju duhan, nema tu carine koliko mi je poznato!

PS I da, imaj u vidu da se prilično dugo čeka! Meni su recimo došli svi paketi koje sam naručio poslije 11. mjeseca, a jedan od 29.11. još nije! To znači da se uskoro približava tri mjeseca od te kupovine!

Slajs je u pravu. Ako si takve sreće, nema carine, nego duhan vraćaju bez pardona, samo dobiješ obavijest da je duhan vraćen. To vrijedi za EU.
Naši članovi foruma koji nisu EU građani su u ovoj situaciji u boljoj poziciji;  to prolazi ili bez carine ili te ocarine, ali ne vraćaju.
Problem je što na paketu piše da ga šalje SP, pa to i slijepi carinik vidi  Shocked , sve ovisi o sreći.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty19.02.21 16:15

Nije bas tako sjajno ni kod nas, vratili su mi 2 paketa do sad, dakle ima i toga.
[Vrh] Go down
nick_praskaton
Prva lula
Prva lula
nick_praskaton


Broj postova : 75
Join date : 13.02.2021
Age : 42
Lokacija : Solin (Salona) - Split (Spalato)

Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty19.02.21 18:05

bayro je napisao/la:
Slajs je napisao/la:
Meni je do sada redovito prošlo do 100 grama! Ako ulove, onda vraćaju duhan, nema tu carine koliko mi je poznato!

PS I da, imaj u vidu da se prilično dugo čeka! Meni su recimo došli svi paketi koje sam naručio poslije 11. mjeseca, a jedan od 29.11. još nije! To znači da se uskoro približava tri mjeseca od te kupovine!

Slajs je u pravu. Ako si takve sreće, nema carine, nego duhan vraćaju bez pardona, samo dobiješ obavijest da je duhan vraćen. To vrijedi za EU.
Naši članovi foruma koji nisu EU građani su u ovoj situaciji u boljoj poziciji;  to prolazi ili bez carine ili te ocarine, ali ne vraćaju.
Problem je što na paketu piše da ga šalje SP, pa to i slijepi carinik vidi  Shocked , sve ovisi o sreći.

Ovo nisam znao. Dobro je da ste to podijelili. Kad sam pročitao vaše postove, malo sam istraživao na internetu i stvarno: ako duhan dolazi iz inozemstva (izvan EU) u paketu koji je komercijalna pošiljka (kupovina putem interneta) i to carinik skuži, vraćaju ga. Duhan je jedino moguće uvesti iz vana putem pošiljke koja je nekomercijalna, dakle, pošiljke do 45 eura u kunskoj protuvrijednosti 330,00 kuna koje fizička osoba šalje fizičkoj osobi besplatno (bez plaćanja protuvrijednosti) i to s dodatnim ograničenjem u našem slučaju, dakle samo do 50 grama duhana za pušenje i u vrijednosti do 45 eura.

Iako se ovo što ću dalje navesti, ne odnosi na duhan, možda nije na odmet spomenuti. Naime, za komercijalne pošiljke zanemarive vrijednosti do 22 eura u kunskoj protuvrijednosti 160,00 kuna, one su oslobođene carine i PDV-a. Međutim, navedeno oslobođenje primjenjivati će se do 30. lipnja 2021., a od 01. srpnja 2021. na sve komercijalne pošiljke iz trećih zemalja bez obzira na vrijednost plaćati će se porez na dodanu vrijednost.
Prema tome, sve što god naručili (izuzev duhana) preko smokingpipes.com će se na to plaćati PDV. Sad ne znam što je s ovom smokingpipes.eu, je li roba sa te stranice dolazi iz EU ili ?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 28 Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 28 / 33.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Balkan Sobranie na Smokingpipes
» Web shop: Just For Him
» Web shop: Wesley's

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: