Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Web shop: Smokingpipes

Go down 
+53
dalam666
v.milan
Polerouter
Vortimejovrh
nick_praskaton
PerB
Profesor24
Slajs
Branislav
wranjo123
Davorin
ilustrišimuš Batorić
Pantarei
SanjinRI
Marko1980
oliohardi
bayro
svigi
ivek
Lakeman
paludamentum
fra_Perica
Leo
babaq
Gillette
Timro
Nino999
Vucko22
Suspiria
Ignoro
gregak
CortoM
IgorS
dejan68ks
Beki
Brada
Lodir
Lucky97
Zupnik
sr_ki
Joci
imnik
Civi
Tomo1978
Zmajevic
foksieloy
TheDude
Majka
G.S.Patton
Mr.Holmes
Rakija
Sarmageddon
dado
57 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
Autor/icaPoruka
gregak
Prva lula
Prva lula
gregak


Broj postova : 87
Join date : 08.11.2018
Age : 41
Lokacija : Slovenija

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty04.12.18 20:16

bayro je napisao/la:
Pusti ti to! Vi ste mladi, pa ne znate, ali su najzaguljeniji carnici u bivšoj Jugi bili Slovenci! S njima nije bilo ni šale ni zezanja!
Srbi, Bosanci (svih konfesija!), Makedonci, Hrvati su bili mila majka prema Slovencima! Oni su bolje od nas znali što ima u kojem dućanu u Leibnitzu, Grazu ili Trstu!
Dobro, za lule i duhane nisu bili zainteresirani, ali sam platio masnu carinu kada su me na Šentilju oderali,  kad sam mislio švercati ZX Spectrum! Upućeni će znati o čemu govorim! umrijet od smjeha


hehehehe Web shop: Smokingpipes - Page 15 171190064
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty04.12.18 21:04

meni pise deklaracija na kutiji svega sto je unutra.
proslo bez nameta ...
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty04.12.18 22:09

Meni jos nije stiglo ni pismo ni razglednica od 8.11. Nadam se da ce ovih dana Rolling Eyes
[Vrh] Go down
gregak
Prva lula
Prva lula
gregak


Broj postova : 87
Join date : 08.11.2018
Age : 41
Lokacija : Slovenija

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty05.12.18 7:31

Konacno sam odlucio i narucio jedan paket sa PS. Prvo sam p***dio, da jim Paypal ne prima Mastercarda, pa sam narucio direktno, bez problema. Onda vidim, da sam zabrbljao sa postarino ( odkuco sam najdrazju). Pa opet p****m.
Onda mi u 1 minuti Cris salje mail, dali sam mozda pogresio, i da mi nudi najjeftiniju postarinu. Svaka cast care!! Ugodno iznenađen nad Amerikancima.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty05.12.18 9:54

Ajde, sve je dobro završilo, i kako bi jedan moj prijatelj rekao "sve je dobro kad se skupa svrši"!
Ma ako reagiraš na vrijeme, nema problema!
No ovo sa Paypalom mi je čudno; što njih briga koju će ti karticu teretiti PayPal. Oni ne bi trebali ni znati na koju ti je karticu vezan PayPal. scratch

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
gregak
Prva lula
Prva lula
gregak


Broj postova : 87
Join date : 08.11.2018
Age : 41
Lokacija : Slovenija

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty05.12.18 10:07

Bayro, kazem ti, kresne te na paypal stranico, onda vidis, da preko paypala moze samo sa visom i american expres.
Al direktno moze sa mastercardom.
[Vrh] Go down
gregak
Prva lula
Prva lula
gregak


Broj postova : 87
Join date : 08.11.2018
Age : 41
Lokacija : Slovenija

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty05.12.18 10:11

A narucio sam Chelsea morning i Kramer extra smooth.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty05.12.18 11:15

Može biti. Ja sam uvijek plaćao Masterom i nikad nije bilo problema! No dobro! Glavno da si naručio i riješio skupu poštarinu.
Inače dobro si naručio; Chelsea Morning je super medicina, a za Kramera ćeš javiti kad ga probaš! Very Happy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty06.12.18 9:54

Stigla porudzbina od 08.11. ! Ten russians , proper english , bullseye flake i merde de cheval .
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty06.12.18 12:04

Zanima me kakvo je to "konjsko govno". Kada ga probaš, javi!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty06.12.18 12:07

Naravno mislim da cu napisati recenziju kad ga budem isprobao . Ima jos ekipe zainteresovane za probu tako da mislim da komentara nece faliti
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty06.12.18 13:22

Mozda je to... bas po imenu 😜
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ivek
Peče me jezik
Peče me jezik
ivek


Broj postova : 497
Join date : 17.11.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, arango,english balkan

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty07.12.18 13:14

Moglo bi biti odlično i za latakijske duhane kažu da se dimi na sušenom devinom govnu pa su duhani odlični
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty07.12.18 13:37

Otvaraamo ga u ponedeljak u klubu pa ce se sve znati i videti ! Po sastavu meni lici da bi trebao biti u najmanju ruku ok, a ako nije ucite na mojim greskama lol!
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty07.12.18 15:04

Sustigle se posiljke,stiglo 6oz Old profesor, 4oz 965, 2oz S17 English Luxury i konzerva London mixture.Naravno bez carine,kad narucim 3 konzerve po 2oz ocarine.
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 12:25

Čini se da ću popušiti 5 limenki duhana koje mi frend treba donesti iz Amerike jer je paket zapeo u nevremenu u sjevernoj Karolini i neće mu stići do subote u Kaliforniju. Ima tko kakvu ideju kako da se izvučem?
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 14:47

wranjo123 je napisao/la:
Čini se da ću popušiti 5 limenki duhana koje mi frend treba donesti iz Amerike jer je paket zapeo u nevremenu u sjevernoj Karolini i neće mu stići do subote u Kaliforniju. Ima tko kakvu ideju kako da se izvučem?

''Izvučeš'' iz čega?

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 15:27

Iz toga da ne ostanem bez svega. Jel postoji opcija da mi se preusmjeri paket prije nego ga dobijem ili nešto slično?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 16:38

Opet te ne pratim. Šta te se tiče Kalifornija? Frend je u Kaliforniji i čeka, ili.....

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2210
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 17:42

wranjo123 je napisao/la:
Iz toga da ne ostanem bez svega. Jel postoji opcija da mi se preusmjeri paket prije nego ga dobijem ili nešto slično?

A čuj, ovo što ću predložiti je ono baš radikalna ideja ali šta je tu je: Probaj pitati tamo gdje si naručio, vjerujem da će oni bolje znati. lol!
NHF

Web shop: Smokingpipes - Page 15 2235064407

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8259
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 19:42

Sigurno, lokalni ce znati najbolje...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 20:34

Ja znam da su Wranjini problemi zanimljivi, i nadasve inspirativni, ali samo da vam skrenem pažnju da su na SP-u Cornell & Diehl duhani u bulku na popustu, pa eto, za informaciju....
Ja uzeo 4 unce Star of the East i 4 unce Sutliffa Rum & Maple, jbg, čovjek labilan... bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
gregak
Prva lula
Prva lula
gregak


Broj postova : 87
Join date : 08.11.2018
Age : 41
Lokacija : Slovenija

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 21:55

Al nema Saint Nicholas u bulku?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17113
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 22:38

Pogledaj.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 2008
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty11.12.18 23:26

Da, frend mi je u Kaliforniji i vraća se u subotu. Baš dobio obavijest da je prošla oluja u sjevernoj Karolini i da bih sve trebao dobiti na vrijeme.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Web shop: Smokingpipes   Web shop: Smokingpipes - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
Web shop: Smokingpipes
[Vrh] 
Stranica 15 / 33.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
 Similar topics
-
» Web shop: Smokingpipes
» Smokingpipes EU
» Web shop: Pipesandcigars
» Web shop: Just For Him
» Pipe-shop.net

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Web-shopovi // On-line kupovina-
Forum(o)Bir: