Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Deblja li pušenje lule????

Go down 
+7
Davorin
Damir
ssekir75
gavran11
sinus
bayro
savate
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty19.12.10 18:19

Ljudi ovo nije šala!!!

Ako pogledamo realno, većina lulaša je "krupnije konstitucije", da nekažem pretilo!!!

Ja sam se sam počeo poprilično debljati odakada pušim lulu!!! E sada, neki će reći da je to čisti hedonizam, jer većina nas voli pojest', popit', a bogami i zaglamit' (jooooooj da ga vidim ko' će mi zabranit' cheers :primitive2: - tekst narodne poskočice)

Jeste li se Vi udebljali odkada pušite lulu???


:9


Zadnja promjena: savate; 19.12.10 18:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty19.12.10 18:34

Savate, ti si totalno puk'o! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty19.12.10 19:12

Nebi reko da je to od lule.Prije od zuba -pardon -od ispod zuba. Very Happy
[Vrh] Go down
gavran11
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
gavran11


Broj postova : 240
Join date : 15.12.2010
Age : 51
Lokacija : ljubljana

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty19.12.10 20:38

A meni se žena udebljala otkako samo kreno pućkati, ima nešto u tome! Nemojte čovjeka...gdje ima dima ima i vatre scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty19.12.10 21:30

Meni su poceli brze rasti nokti, sada ih rezem svaka tri mjeseca!
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty19.12.10 22:39

savate, ne pije ti vodu da su svi pa ni vecina lulasa "dao bog". cak i da je to istina, razlog treba traziti u smanjenju stresa prilikom pusenja lule, a svi znamo ad stres izaziva brze trosenje energije. tako da ista kolicina klope+nenerviranje=uzivanje Twisted Evil
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 0:43

grga je napisao/la:
Meni su poceli brze rasti nokti, sada ih rezem svaka tri mjeseca!
umrijet od smjeha
umrijet od smjeha Misliš naravno na nokte na nogama!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Damir
Peče me jezik
Peče me jezik
Damir


Broj postova : 431
Join date : 28.01.2008
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Frog morton, Night cap, 965, Early morning pipe, Balkan sobranie

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 2:43

Ja nisam debeo....imam teške kosti!!!
[Vrh] Go down
http://www.popupmedia.hr
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 7:47

Damir je napisao/la:
Ja nisam debeo....imam teške kosti!!!
A tko ti ih je vagao? Lokalni mesar? umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 9:12

ja se slažem sa savateom.... morati ću prestati pušiti lulu, što je tu je.... Mad
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 9:37

Ljudi preolako shvaćate ovu temu. Jedino je Davorin ozbiljan! Ovo nije zajebancija. Sagledajte činjenice. Svi smo debeli!!! Ako priznate biti će Vam lakše.

Evo ja ću prvi. Zovem se Igor, pušim lulu već godinu dana i od tada imam problema s viškom kilograma!!!

....jeeeeeeeeeee, eto!!!

Sekirče a što se tiče vode, Bayro pije samo vodu dok puši lulu,...... i prilično su mu "teške kosti"! Znači nije sve do alkohola! To sa smanjenjem stresa ima smisla!!!
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 15:02

znam, zato i kazem. navikli smo na stres i sad je problem kad ga nema. evo i ja sam nabio kilazu,ali to je zato sto ne izlazim iz kola otkada sam se preselio. umrijet od smjeha pa dobro,ajde da se sekiramo svi na gomilu zbog svega i svacega,da stancamo cigarete i da smrsamo? ocu, boli me uvo... takav sam kakav sam, ja sam motordzija a ne maneken.
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 15:12

U ime mršavljenja, ja odo trčat sad. Lijepo je vrijeme, topi se snijeg, idealno za trening.
A ne vjerujem da se od pušenja lule deblja. Možda ako puno sjediš i pališ jednu za drugom. To se ne bi čudio.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 18:04

u stvari primjetio sam da mi se više lijepe kilogrami od kada sam prešao na latakijske duhane. Navodno da konzumiranje latakije u većim količinama povećava apetit, trebao bi malo proguglati nekoć sam čitao nešto o tome. Savate počeo ozbiljnu temu a vi ovako.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty20.12.10 20:42

Pa ja sam ozbiljan.
Bio trčat. I mogu reći da odlično paše lula i kava poslije trčanja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 0:59

Ja sam debeo ali srecan Laughing
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 7:36

U prvih sest mjeseci mojeg boravka ovdje skinuo sam, sto vjezbanjem, sto restriktivnim hranjenjem, oko 14 kg (sa 108 na 96 kg). A pusio sam lulu svaki dan. Sad sam stalno na istoj kilazi, vjezbam redovito, al malo manje pusim, jer mi je zima stajati vani vuru vremena.

Dobro, nisam mozda mjerilo, uvjeti u kojima trenutno zivim i djelujem sigurno nisu uobicajeni i onakvi u kakvima vecina vas zivi. Laughing Vidjet cemo kako ce se stvari odvijat kad se vrnem doma i upadnem u rutinu i kolotecinu. Planiram nastavit s vjezbanjem, aktivnostima, zdravim zivotom (sto ni u kojem slucaju ne znaci prestanak pusenja!!!), ali kao sto je rekao jedan pametni covjek prije dosta godina, a radi se o njemackom feldmarsalu Moeltkeu: " Nijedan plan ne prezivi prvi kontakt s neprijateljem!"

Uglavnom, moje je misljenje da pusenje lule nema izravne veze s tjelesnom tezinom, no mislim kako ima veze s hedonizmom, kao sto navedose prethodnici u ovom topicu, jer je pusenje lule samo jedan od gusteva koje upraznjavamo.

Da, ko sto bi rekao moj sogor, nemam problema s kilazom, nego s visinom, prenizak sam za svoju tezinu (to kaj bi trebal imat dva i pol metra za ovu kilazu.... nema veze)

Jos jedan pozdrav iz daljine!
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 7:36

U prvih sest mjeseci mojeg boravka ovdje skinuo sam, sto vjezbanjem, sto restriktivnim hranjenjem, oko 14 kg (sa 108 na 96 kg). A pusio sam lulu svaki dan. Sad sam stalno na istoj kilazi, vjezbam redovito, al malo manje pusim, jer mi je zima stajati vani vuru vremena.

Dobro, nisam mozda mjerilo, uvjeti u kojima trenutno zivim i djelujem sigurno nisu uobicajeni i onakvi u kakvima vecina vas zivi. Laughing Vidjet cemo kako ce se stvari odvijat kad se vrnem doma i upadnem u rutinu i kolotecinu. Planiram nastavit s vjezbanjem, aktivnostima, zdravim zivotom (sto ni u kojem slucaju ne znaci prestanak pusenja!!!), ali kao sto je rekao jedan pametni covjek prije dosta godina, a radi se o njemackom feldmarsalu Moeltkeu: " Nijedan plan ne prezivi prvi kontakt s neprijateljem!"

Uglavnom, moje je misljenje da pusenje lule nema izravne veze s tjelesnom tezinom, no mislim kako ima veze s hedonizmom, kao sto navedose prethodnici u ovom topicu, jer je pusenje lule samo jedan od gusteva koje upraznjavamo.

Da, ko sto bi rekao moj sogor, nemam problema s kilazom, nego s visinom, prenizak sam za svoju tezinu (to kaj bi trebal imat dva i pol metra za ovu kilazu.... nema veze)

Jos jedan pozdrav iz daljine!
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 11:42

Kao što Aleksa kaže, ja sam isto debeo, ali sretan Laughing


Neznam dali to ima veze s lulom, pošto sam debeo i sretan bio i prije pušenja lule, a sad sam čak i omršavio. Zapravo, mislim da ima veze ukoliko zaista samo sjediš i ništa ne radiš. U tom slučaju i gledanje boje kako se suši deblja.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 13:32

Možda je mogući zaključak da smo mi, deblji ljudi, skloniji pušenju lule. Ja san siguran da moja težina ima više veze sa kobasicama, panceton i ostalim delicijama nego sa pušenjem lule.

Uglavnon od kada pušim lulu nisam primjetio nikakve promjene u težini.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 14:28

Uopće neznam o čemu vi tu pričate. Ja sam lijep, visok i vitak kao Đuka Čaić! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8287
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 14:56

a vi ste sve ovo ozbiljno shvatili? Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 15:06

Ja sam otkad pušim lulu, dobio 5 kila.
Nije istina da lula ne deblja, kad pušim aromatike više se debljam.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17292
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 15:55

Leo je napisao/la:
Ja sam otkad pušim lulu, dobio 5 kila.
Nije istina da lula ne deblja, kad pušim aromatike više se debljam.
Onda se prebaci na latakije.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty16.02.11 19:04

Sklon sam složiti se sa gosp. generalom: hedonisti su često osobe većeg opsega, a lula je tu samo još jedno od sredstava uživanja. Naravno, i ja sam prenizak za moju kilažu, pa što onda... Jednom sam (nenamjerno) izgubio nekoliko kila, pa sam se osjećao kao Samson nakon šišanja, bez snage. Kad sam nabio nazad tih 7-8 kila, preporodio sam se! Sad sam opet kao Obelix...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Deblja li pušenje lule???? Empty
PostajNaslov: Re: Deblja li pušenje lule????   Deblja li pušenje lule???? Empty

[Vrh] Go down
 
Deblja li pušenje lule????
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Rub lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: