Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty19.02.24 10:51

Evo da ne bacam informacije amo - tamo otvaram topic za sjeverni dio RH.

Bio sam jutros u Daily Press kiosku u Čakovcu (Kaufland) jer mi je bilo usput pa reko da škicnem situaciju. Jedna jedina limenka Rattrayevog Black Malloryja stoji na polici uz 4 duhana u "pouchu" kojima niti ne znam ime.. Imaju Vauenovih čistača i to je to. Kaže gđa. Kioskić da bi nešto trebali dobiti uskoro ali naravno nema pojma što, kada, kako i koliko..

Nikša, GrⒶna, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty02.03.24 8:43

Opet mi je bilo usput, Daily Press u Čakovcu.. dobili su nešto skromno..Black Mallory jedna limenka još uvijek stoji na polici, nešto Savinelli Cavendisha, par piksi Rattrayevog Tower Bridgea i dvije Ashtonovog Artisan's Blenda...olakšao sam ih za piksu Artisan'sa po 15,53 €..[You must be registered and logged in to see this link.]

Polerouter, v.milan, Nikša and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 13:21

Daily Press VŽ, Kaufland.. "Ako me sad nije šlagiralo, nikad neće"... 😂[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, Igor ZG, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1226
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 13:27

Vidi može da se bira!

PurgerVž and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 13:46

Da, nije baš po mojoj mjeri ali veseli me količina jer veli draga Izabela da je pola prodala već i da je ovo sve što je ostalo...Kontor Tabak sam odgodio u petak za srijedu jer nemaju HUovog Night Owla do sredine tjedna...moram se pomalo popunjavati sa virdžinijama jer latakije imam na lageru plus 6 ili 7 piksi još neotvorenih...Ali blaga ovdje stvarno ima, Artisan's Blenda, CGa, Orientala, Latakia Flakea i ostalih McConnela raznoraznih..baš su me ugodno iznenadili.. 💞

v.milan, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 14:40

Baš ugodno iznenađenje.
Izbor je sasvim ok.

👍

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Saymoran
Hladan dim
Hladan dim
Saymoran


Broj postova : 821
Join date : 26.07.2023
Age : 52
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : EMP, Black Mallory, RMC The Original Oriental, Mac Baren Classic Roll Cake, TAK Moro Cake, C&D Haunted Bookshop cake, Gawith&Hoggarth American blend BC

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 15:29

“A dragi gledaoci, sa nama je večeras i nezaobilazni BENTLI…”

v.milan and PurgerVž like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17118
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 16:25

Taj "Bentley" je nešto prestrašno.
Našem neprežaljenom Dadi Slavoncu dado ga je poklonila gazdarica kod koje je živio u Kielu.
Na koncu ga je donio u Zagreb, nudio uokolo, mislim da smo svi malo probali i uljudno se zahvalili. affraid affraid
Najgore je što je gazdarica nastupila bona fide, jer je taj "Bentley" bio najskuplji u ponudi.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 971
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 19:45

Još uvijek je najskuplji ako se ne varam?
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty09.03.24 19:48

Ja nisam ni pitao za cijenu jer me ni ne zanima.. 😁

Nikša likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17118
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty10.03.24 9:22

Nikša je napisao/la:
Još uvijek je najskuplji ako se ne varam?


Mislim da je.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
PurgerVž
Hladan dim
Hladan dim
PurgerVž


Broj postova : 778
Join date : 01.09.2022
Age : 43
Lokacija : Varaždin
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Robert McConnell Oriental, St. Bruno, Amphora Virginia blend, HH Pure Virginia, Peterson Flake, MB mixture Scottish blend, HH Old dark fired, Peterson De Luxe Navy Rolls

Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty11.04.24 9:35

Bio sam maloprije u Tobacco Shopu na varaždinskom Korzu. I oni su se pojačali nešto sa limenkama od McConnella tipa Glen Piper, Red Virginia, Oriental i Latakia Flakea, Savinellijevim Balkancem, English mixtureom, Leonardom, Armoniom itd, pa i Ashtonovim Artisan's Blendom i CGom...za svakoga ponešto..Ja sam se naravno popunio friškom Amphorinom Virginijom..bio bi grijeh praznih ruku izaći van.. 😁

Zaboravih napomenuti kako su cijene duhanskih proizvoda išle gore, Amphora je poskupjela za 30 centi, sada je cijena 11.80€ kod nas.

bayro, v.milan, Nikša, Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu   Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Varaždinu i Čakovcu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: