Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Cornel & Diehl: Autumn Evening

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Cornel & Diehl: Autumn Evening Empty
PostajNaslov: Cornel & Diehl: Autumn Evening   Cornel & Diehl: Autumn Evening Empty01.03.11 21:05

[You must be registered and logged in to see this link.]
A Red Virginia cavendish cased with a delicate maple flavor. An exceptionally smooth aromatic.

Zemlja porijekla: Amerika
Sastav: cavendish
Jakost: 3/5
Oblik: trakice
Pakiranje: limenka, 2 unce
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Gledam malo po reviewima na forumu, dugo nitko nije nista rekao pa sam ja odlucio malcice tipkati.

Ovo sam kupio u Kanadi, od većine nama poznatog gospodina Richarda, vlasnika 4noggins-a.
Nisam kupio limenku nego bulk pakiranje i to zato što sam pogriješio kod shipping adrese (zaboravio sam da sam ostavio svoju, hrvatsku, prilikom narudžbe) pa smo kompenzirali razliku u cijeni na ovaj način.

Ono što me je ispočetka začudilo je da je duhan stigao u dosta usitnjenom stanju (vjerojatno sa dna posude/bačve) i gotovo čisto crne boje. Kako mi se jako svidio Town Topic tražio sam sličan duhan, koji ima aromu pečenih palačinki kad se puši i – nisam se prevario, od ovoga okolina zaista tako miriše, izvrsno.

Što se tiče samog okusa, originalni opis govori sve, bez ikakve sumnje. Vrlo ugodan i slatkast okus, aroma javorovog sirupa, pomiješan sa notom kvalitetne crvene virginije postojan je od početka do kraja. Ukoliko se netko pita što je sa grickanjem jezika ili bilo čime sličnim – nema govora o tome. Od početka do kraja lijepo gori i garavo crna boja lišća transformira se u bijeli pepeo na dnu lule.

Za onoga tko ima, preporučio bih ovo probati u meerici, ne mogu niti zamisliti kakav bi ovo bio doživljaj u slučaju da se ovi fini okusi još malo pojačaju, pa sve to još i uz dodatak nekog kvalitetnog crnog čaja, izvanredno.

Eto...
puffy
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Cornel & Diehl: Autumn Evening Empty
PostajNaslov: Re: Cornel & Diehl: Autumn Evening   Cornel & Diehl: Autumn Evening Empty08.01.19 9:08

Da rezimiramo.
Duhan je dosta sitan, ali ne gori vruće. Gori brzo i ne grize za jezik baš.
Ovo nije klasičan danski aromatik, niti klasičan američki aromatik. Do izražaja dolazi crvena virdžinija i u sprezi s aromom više podjeća na fini duhan za cigarete kakve su se proizvodile nekad.
Nikotinski je također solidan duhan.
Okus mu je više kremasto ugodan nego što bi se osjećala napasna aroma.
Zasad sam pušio samo u vrijesuši, i dobro mu paše vrijes. Pretpostavljam da ukloni grubosti ako ih ovaj duhan ima.
Jedino upozorenje jest: ako zabrzate nakon pola pušenja mogao bi imati okus po pepelu.
[Vrh] Go down
 
Cornel & Diehl: Autumn Evening
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Cornel & Diehl: Afterhours
» Cornell & Diehl: Sweet English
» Cornell & Diehl: Epiphany
» Cornell & Diehl: Mississippi Mud
» Cornell & Diehl: Old Joe Krantz

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: