Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Bilo se jucer malo u Vienni...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty22.06.11 15:00

...pa se u povratku kuci svratilo malo do Bratislave u Mosteovu trgovinu.
Inace, nije klasicna trgovina nego po mom shvacanju veleprodaja.

Kupio sam limenku Presbyteriana za 10€ i to samo radi reda, ima i svega ostalog ali preskupo, skoro 40% skuplje nego kod nas.

P.S. rezultat obilazenja rute; placena kazna policiji 20€ radi neimanja Vignette (nije mi bilo niti na kraj pameti, kupio sam madjarsku i austrijsku, od austrijske granice do Bratislave i iz Bratislave do madjarske granice svega par km auto ceste...) i razbijeno vjetrobransko staklo zbog kamencica koji je bacio kamion ispred...

Evo fotkica:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 52
Lokacija : Zagreb

Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Re: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty22.06.11 16:19

Uf, lijepo! Ja bi ove sve male kutijice flejkova i 3P na dnu polica.... naime napravio sam si veliko zlo, probao sam flejkove i 3P i sad mi je večina drugih mješavina li-la, kamilica. Smile
Čekam pošiljku ovog i onog Dunhilla, Vintage sirian latakie.... mislim da će to spasiti stvar.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17291
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Re: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty22.06.11 18:01

A što nisi krenuo za Češku preko Znojma pa navratio do Excalibur city-a i uzeo Stanislawa "pure latakia" za male nofce, ovako Svigi i ja moramo gore! E to te Bog kaznio pa si morao platiti kaznu za vinjetu! Za staklo ne kažem - jbg, događa se...

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Re: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty22.06.11 18:45

Nije se imalo toliko vremena, naime, ovo mi je produljilo put nekih 50-ak km i sat vremena. Bolje bi ispalo da sam malo okrenuo prema Pipatoriumu kad sam vec prolazio pored ali jebga...
Wink

Ukoliko sogi dobije vizu eto mene u Pesti!
Smile
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Re: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty22.06.11 20:54

Uf ovo je stvarno dobro.
Sto se tice kazne, ne znam sta da ti kazem, a stakla, jbg.dogadja se.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Re: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty19.11.11 8:56

Al mi suze oči kad ovako nešto vidim...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Re: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty19.11.11 12:06

da, zgodno izgleda ta mala sobica Smile

problem je sto je to neka vrsta veleprodaje i zapravo je sama trgovina prilicno skrivena od ociju javnosti, pronasao sam je nakon tri pokusaja a GPS me je sva tri puta (tocno) doveo na isto mjesto.

sreca je sto je netko (kad sam treci put dosao) u medjuvremenu zatvorio vrata na zgradi pa se vidjelo da pise "MOSTEX" na vratima. inace je sa otvorenim vratima izgledalo kao i svaka druga zgrada te ni pocemu covjek ne bi mogao zakljuciti da se tu krije ovoliko krasota...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bilo se jucer malo u Vienni... Empty
PostajNaslov: Re: Bilo se jucer malo u Vienni...   Bilo se jucer malo u Vienni... Empty

[Vrh] Go down
 
Bilo se jucer malo u Vienni...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako je to nekada bilo
» Malo nostalgije....
» malo ezoterike!!!
» Malo se eBayalo...
» Malo povijesti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: