Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Promjena percepcije okusa

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 2:24

Ja zaista gubim puno vremena po raznim forumima te mi se uslijed toga u glavi zadrzala informacija da se nama lulasima vremenom mijenjaju percepcije okusa pa tako i sklonosti prema odredjenim vrstama lisca.

Tajo, da li je to istina, sto mislis? Nekako mi je to sumnjivo...
Suspect

Ja sam nekako otkrio par mjesavina koje mi se zaista svidjaju pa to nastojim akumulirati koliko mogu i koliko mi to prilike dozvoljavaju ali jednostavno ne mogu vjerovati da mi se u buducnosti SQL ili Kamilica nece (toliko) svidjati...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 8:12

grga je napisao/la:
Ja zaista gubim puno vremena po raznim forumima te mi se uslijed toga u glavi zadrzala informacija da se nama lulasima vremenom mijenjaju percepcije okusa pa tako i sklonosti prema odredjenim vrstama lisca.

Tajo, da li je to istina, sto mislis? Nekako mi je to sumnjivo...
Suspect

Ja sam nekako otkrio par mjesavina koje mi se zaista svidjaju pa to nastojim akumulirati koliko mogu i koliko mi to prilike dozvoljavaju ali jednostavno ne mogu vjerovati da mi se u buducnosti SQL ili Kamilica nece (toliko) svidjati...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa nisam baš siguran da je tome tako; sve je to kapeličarenje. Ja sam generalno svoj ukus izgradio pred tridesetak godina i to je to. Može se dogoditi da mi više neki duhan ne odgovara onako kako mi je ranije odgovarao ili obratno, ali generalno je to isto kako je bilo i pred puno godina.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 10:01

Da, tako sam i mislio.
Po nekim ljudima ispada da ne bi trebalo skladistiti ono sto ti se svidja jer ti se kasnije nece svidjati.
Smile
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 11:05

Kapeličarenje.... jednostavno nije točno. Sve što je bayro napisao ... potpisujem.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 12:10

I meni je to izgledalo nevjerojatno od samog starta ali kako nemam iskustva niti godina ipak mislim da je bolje pitati one koji to imaju.
Smile
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 13:11

Budući da Papa Štrumf i moja malenkost imamo zajedno skoro 110 godina, a preko 60 godina lulaškog iskustva, mislim da smo ipak neki referentni okvir! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 13:14

I ne samo za pitanja vezana za ovu temu!
Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty07.07.11 13:31

evo mog iskustva: nekad mi se jako svidjao br viski, a samdne mogu da ga pomirisem, muka mi. sa druge strane, mb scottish me je u pocetku gusio, a sad dimim uglavnom njega i amforu. pa sad ne znam...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promjena percepcije okusa Empty
PostajNaslov: Re: Promjena percepcije okusa   Promjena percepcije okusa Empty

[Vrh] Go down
 
Promjena percepcije okusa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gubitak okusa Latakije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: