Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prva lula - izgleda kineska...

Go down 
+6
imnik
Davorin
420blackadder
milo
bayro
ssekir75
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty22.09.12 14:52

lepa lula. izgleda da jeste brebbia
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty22.09.12 19:04

Nisam znao kad sam kupovao, ni prodavac mi nije znao reći - kad sam ga pitao ko je proizvođač rekao - ne piše ništa!

https://dl.dropbox.com/u/49359529/IMG-20120922-00173.jpg

https://dl.dropbox.com/u/49359529/IMG-20120922-00175.jpg



Ali divna je, baš guštam sa njom, uz Amphora red koji sam uzeo na istom mjestu

[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty22.09.12 19:14

99,9% da je Brebbia.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty22.09.12 23:05

imam dve brebie i znak je taj, ali su slike katastrofa
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty23.09.12 7:01

kako god, 100% brebbia.
Wink
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty23.09.12 9:54

ma brebbia, nema ti se mislit.
[Vrh] Go down
darkoni013
Prva lula
Prva lula
darkoni013


Broj postova : 73
Join date : 06.03.2012
Age : 54
Lokacija : Pančevo

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty23.09.12 11:04

imam takodje dve brebbie, ovo ti je to. brebbia. sjajne lule
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty29.09.12 16:46

Jeste stvarno sjajna, guštam je već nedjelju dana i pravi je to užitak...
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty30.09.12 23:58

cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty02.10.12 11:37

Kako radim po cijeli dan uglavnom - studije i posao, obaveze, gužva i drugi ljudi mi oduzmu većinu vremena - jedini period dana za lulu mi je uveče, prije spavanja.

To mi dođe kao neka meditacija, svođenje računa nad proteklim danom i planiranje narednog ili samo prazna glava i mentalni odmor. kad je lijepo veče, onda napolju. dobar način da se smire misli i da se čovjek oslobodi stresa, ali i da se stvarno uživa u finom duvanu i luli.

Moja mala Brebbia mi je dobar kompanjon u tim večernjim sesijama
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty02.10.12 12:31

potpisujem isto sve od riječi do riječi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty17.12.12 20:51

Drugari, imam neku ponudu da za 120€ nabavim ovu Petersonku, Donegal Rocky 05:

http://www.tobaccopipes.com/peterson-donegal-rocky-05-tobacco-pipe-fishtail/

Ne stojim ponajbolje s novcima, ali mi se stvarno sviđa i rado bih je uzeo, samo ne znam da mi nisu obračunali neku previsoku cijenu

Jeste smorno pitanje, ali ako neko može dati savjet je li previsoka cijena za ovu ljepoticu, bio bih zahvalan
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty17.12.12 21:16

pa jedno dupla...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty17.12.12 22:15

Auuh, ako je duplo, onda ništa, malo mi je falilo da se bacim u dug
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty17.12.12 22:54

peterson je već mnogo puta na ovom forumu spominjan kao radni konj, ali cijena je previsoka. čak se u nas u tiska može nać za 400kn.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty17.12.12 23:00

pogledaj po netu, cena mu se krece oko 60-70e. taj je bas hteo da zaradi na tebi.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty17.12.12 23:05

E baš vam hvala, zamalo je i zaradio na meni, i to prilično

Nisam znao o čemu se radi nego čuo PETERSON i poletio da kupim, pa kakva god da je cijena.

Sačekaću da me put nanese negde van CG pa da kupim za pristojne novce...

Hvala još jednom !
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty17.12.12 23:51

Matko je napisao/la:
peterson je već mnogo puta na ovom forumu spominjan kao radni konj, ali cijena je previsoka. čak se u nas u tiska može nać već za 249kn.
Fix'd Very Happy
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty18.12.12 0:55

eto, moržu, vidiš. Very Happy
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty18.12.12 1:04

Potpisujem sve što su gospoda prije mene rekla. Tek sad vidjeh o čemu se radi, i bome bi te dobro oženili da si dao taj novac. Čak i na Ebay-u imaš novih, znači nepušenih, za puno manje para. Recimo da sam viđao Peterson Kilarney ili Trinity za okvirno 68 dolarjev.
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty18.12.12 1:13

420blackadder je napisao/la:
Potpisujem sve što su gospoda prije mene rekla. Tek sad vidjeh o čemu se radi, i bome bi te dobro oženili da si dao taj novac. Čak i na Ebay-u imaš novih, znači nepušenih, za puno manje para. Recimo da sam viđao Peterson Kilarney ili Trinity za okvirno 68 dolarjev.

upravo tako. imaš raznih linija, raznih finiša - zelenih, crvenih... po 60-ak dolara, na ebay-u.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty22.12.12 14:43

Hvala još jednom svima na upozorenjima, ovo je bio moj pokušaj da preko Amazona kupim ovu lulu, ali preko nekih tipova koji rade dostave, jer je za Crnu Goru amazon još uvjek klimav... Sačekaću pa ću negdje po normalnoj cijeni uzeti...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prva lula - izgleda kineska...   Prva lula - izgleda kineska... - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prva lula - izgleda kineska...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula
» Prva lula

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: