Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Davorinova kolekcija - Jesen

Go down 
+21
fatjoe
Desamp
king1976
Brka
amaru
Suspiria
Leo
sinus
ibublic
milo
fra_Perica
darkoni013
420blackadder
darkokodar
Matko
Lodir
LenkoSmrk
ssekir75
imnik
misterno
Davorin
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty21.12.12 11:01

Svaka cast! To je to!!! Meni najdrazi oblik
Poija bi je kako dobro izgleda
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty21.12.12 14:45

Evo moran rec, ta pokerica je radjena prema mojoj narudzbi i naravno uz potpunu slobodu Sjor Davorinove kreativnosti. Konacan rezultat - Master piece! Svaka cast! I drago mi je da se i vama svidja!
Hvala mu ovin puten jos jednom, a ja s nestrpljenjen cekan da mi stigne da je nakrcan duvanon Laughing
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty21.12.12 15:42

To je taj recept... klasičan oblik, i majstoru Papa Štrumf dat kreativnu slobodu... garancija je za zadovoljstvo. Moja DMP pokerica radjena po istom receptu i svaki put kad mi padne u ruke i kad kad zapne za oko...zadovoljstvo i veselje nikad ne izostaje Very Happy



Marine ČESTITKE cheers

Puno hladnog dima i u zdravju iz nje dimio ti i tvoja djeca puffy

[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 56
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty21.12.12 16:16

Marine, puno gušta sa novom lulom a majstoru Davorinu svaka čast na kreaciji.
Mislim da bi Davorin i ostali majstori za lule mogli poneti i zvanje Graditelji Lula.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8303
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty21.12.12 17:45

Pa sada, bas Graditelj, mislim dobro zvuci, ali ja sam zadovoljan statusom na forumu koju su mi dali admini. Cool A pokerica je stvarno dobro izasla, da se ne ponavljam, klasika i klasika, nema vise puno mjesta za unapredjenje lula, sve komore za kondenzaciju, lule od brylona i pirolitickog grafita, razne Falkonice etc. a na kraju ipak je ostala obicna klasika od vrijesa, kao najprodavanija lula.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty21.12.12 19:36

Hvala svima Laughing
A sta rec Sjor Davorine, sve stoji od rijeci do rijeci, eto ja san ljubitelj klasike i virujen da je velika vecina, zato i jesu ovakve reakcije, jer koliko god ekstravagantni tili bit na kraju svatis da postoji nesto sta je besmrtno, a to je klasika, kako u glazbi tako u bilo kojoj drugoj umjetnosti kao i u izradi lula. Umjetnost ne poznaje granice al isto tako topla voda je odavno izmisljena. Ja san jednostavan covik i gledan prakticno, ova lula mi pruza sve sta mi treba. Em mi ne treba stalak dok je pusin, em je minimalno nakupnjanje kondezata zbog pravog kuta izmedju vrata i glave kao kod biljardice. Sam oblik lule je moj favorit i to je definitivno oblik kojim cu napunit cili stalak. Ne moran niti napominjat da me nista ne zanima osim DMP ili DBP, kao i do sad Laughing
Eksperimentiraj te, uzivaj te, i pronadjite svoju savrsenu lulu i uzitak ce van bit duplo veci!!!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty21.12.12 20:00

Davorin je napisao/la:
klasika i klasika, nema vise puno mjesta za unapredjenje lula, sve komore za kondenzaciju, lule od brylona i pirolitickog grafita, razne Falkonice etc. a na kraju ipak je ostala obicna klasika od vrijesa, kao najprodavanija lula.

amin!

[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 865
Join date : 05.01.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty22.12.12 8:56

Davorin je napisao/la:
vidim koliko vas je ova pokerica sve uzbudila.... i to je upravo ono o čemu uvijek trubim. Svi pravi lulaši su klasičari Cool Može mali odmak, ali jednostavna forma, samo malo uljepšana da se vidi da nije strojni rad, čisto drvo bez bajcanja, fini grain vrhunskog vrijesa..... pa što treba više da se bude zadovoljan Cool

potpisujem!
minimalizam, jednostavnost oblika, sklad, jasnoća linije...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8303
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty22.12.12 9:10

Jako mi je drago da se sa mojim razmišljanjima slaže večina.... ne mislim da su manje vrijedni oni koji se nisu ništa napisali Cool Ukratko klasika je ono pravo za PRAVE lulaše, kao što je napisao Marin. Iz jednostavnog razloga, jer se maksimalno funkcionalne, a imaju svoju bazičnu ljepotu.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty24.12.12 18:33

Davorin je napisao/la:
E sada jedna prava pokerica, fino pjeskarena, natur, s ringom od roga jelene, čista klasika, baš po mome guštu... Cool Ova je nastala malo priko reda Cool

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6195r

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6200w

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6204x

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6205pw

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6207y

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6208d

Upravo upusavan ovo cudo! Nema potrebe da je predstavljan pod Marinove lule kad vec iman slike ovde a ujedno je rad naseg majstora Papa Štrumf .
Ljudi vi ovo trebate vidit u zivo! Veca je dosta od prosjecne lule, a opet ne prevelika, prava Baby Jumbo! "Zidovi" zarnice su toliko debeli da ih breneron nebi uspija progorit Laughing, zavrsna obrada, sandblast Shocked Shocked , neman rijeci! Lula je pravi radni tovar! Od pocetka do kraja je u Davorinovom stilu, masivna, predivna, elegantna.... Hvala Davorine, sta rec! piva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty24.12.12 18:44

sreca pa nas cestiti Papa Štrumf ima standarde i kriterije od kojih nikako ne odustaje, i ne samo sto se tice lula!
pozivio nam jos sto godina!
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty24.12.12 18:55

Evala mu! gayparty gayparty Zivija Sjor Davorin!!!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8303
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty25.12.12 10:52

Velicina lule je nesto cega se drzim. Nas Marin je sve drugo nego mali covjek, a mala lula u rukama velikog covjeka izgleda, blago receno, smijesno. Very Happy ovo bi bila negdije velicina izmedju M i L, na kraju i nije preteska, za komad vrijesa kao ovaj.

Kao sto sam vec vise puta, male lule su vecinom nastajalle, u doba kada nije bilo vrijesa na trzistu. Prava aroma duhana se moze najbolje razviti u vecim lulama.

Ideja kod mojih lula je da moraju potrajati barem jednu generaciju, ako se paze i dvije tri Very Happy
Zavrsna obrada....... Po meni najljepsa. TO JE pravo drvo. Uglancano, bajcano..... Moze proci, ali onaj pravi vrijes, iz Mediteranskog krsa je ovakav. Marine, dugo je i sretno dimio.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty25.12.12 21:38

Hahah, hvala na lipin ricima i zeljama! To je to, ovakva zavrsna obrada je nesto najlipse sta san vidija, a i uistinu izgleda posebno ovaj nas vrijes, pari ko kamen Shocked pogotovo zbog ovakvog finisha.
Ne mogu se prestat divit i vrtit je po rukama!
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty26.12.12 21:31

predstavit ću svoju DMP, ka i Marin, u ovom topicu. nedavno ste ju vidjeli, par stranica unatrag, ali zaslužuje ponovno pojavljivanje.
trenutno, kruna moje kolekcije i stalna "alatka" kod pušenja, svima nam drage, latakije - moja karaka:

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 C20312a
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty26.12.12 23:26

bravo matko, uzivao u njoj dok god je budes mogao gledati!
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 42
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 12:06

Cestitan stari, ima tu materijala za tri narastaja pusaca lula hahaha
Uf sta volin DMP
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 12:59

uh i ah i oh!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8303
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 19:30

I još dvije vrijesuše,
jedan tulip i jedan free brandy

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6238yn

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6251s

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6248w

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6236b

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6243el

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Img6245n
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 21:12

jao eo ja ću ponovo!
UH i AH i OH! da dođe zlatna ribica prva bi bila pokerica, pa nešto ovako...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 22:36

obe su lepe, ali se meni vise svidja prva.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 22:40

Nisu moji favoriti što se tiče oblika, ali obrada i finish ne da je vrhunski, nego nemam riječi piva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 22:41

vec dugo nije bilo dvije ili vise fotki a da se ne bih mogao odluciti koju lulu bih prije zgrabio.

upravo se dogodio gore spomenuti slucaj!
Wink
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3189
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 22:55

Wow, sta reci...
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty27.12.12 23:28

Davorine, danas su mi bila puna usta hvale, a s ove dvi lule ste opravdali svaku moju pohvalu. prekrasne!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija - Jesen   Davorinova kolekcija - Jesen - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Davorinova kolekcija - Jesen
[Vrh] 
Stranica 9 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Davorinova kolekcija ljeto/ jesen 2013
» DMP - kolekcija, Ljeto -Jesen 2014
» Davorinova kolekcija No1
» Davorinova jesenska kolekcija
» Davorinova zimska kolekcija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: