Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Zdravo,Svima dabar vecer!!!

Go down 
+10
bingo
imnik
ibublic
fatjoe
Matko
LenkoSmrk
420blackadder
misterno
ssekir75
Taras
14 posters
Autor/icaPoruka
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty10.10.12 20:45

Ja sam Mladen iz Surcina,imam 15/16 godina.Imam nameru da pocnem da pusim i ako treniram.Nadam se da nije toliko stetno kad se pucka duvan.Veliki pozdrav!!!Nadam se da cemo lepo saradjivati!!!!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty10.10.12 20:59

iskreni savet, nemoj ni da pocinjes. ako si vec resio, kreni odmah sa lulom i prirodnim duvanima.

i dobro dosao na forum! jedan latentni
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty10.10.12 21:04

To i zelim samo malo po malo kradem vase savete!!!neznam koja lula bi bila naljboja i koji duvan. Hvala PUNO!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty10.10.12 21:06

lijep pozdrav i dobro dosao na forum.

molio bih te da popunis podatke o sebi u skladu s pravilima foruma koja mozes procitati ovdje.
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty10.10.12 21:29

Nadam se da je sad sve ok!!!uradjeno i to.
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty10.10.12 22:55

dobro došo!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty10.10.12 23:14

Taras je napisao/la:
To i zelim samo malo po malo kradem vase savete!!!neznam koja lula bi bila naljboja i koji duvan. Hvala PUNO!!!

prouci forum, ima dovoljno saveta oko lula. od duvana da ne bacas pare uludo idi kod nikole i kupi macabren scottish ili crvenu amforu. to ima uvek. mozes i erinmore ako ima. nemaoj navy flake, ipak on trazi neko iskustvo. od ovog legalno sto sada ima jedino je pusljiv larsen sweet aromatic. sve ostale ZAOBIDJI, cista hemija.

p.s. sta je bre ovo, sinoc upoznam zemunca koji dimi lulu, sad ga evo jos jedan Twisted Evil
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 2:45

Dobro nam došao Taras Cool
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 50
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 6:08

velkam puffy
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 8:26

Dobrodošao!
[Vrh] Go down
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe


Broj postova : 492
Join date : 30.11.2011
Age : 44
Lokacija : Rijeka

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 8:28

Dobrodošao Laughing
[Vrh] Go down
ibublic
Peče me jezik
Peče me jezik
ibublic


Broj postova : 375
Join date : 02.06.2011
Age : 42
Lokacija : Zagreb

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 11:00

Dabar došao! Smile
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3169
Join date : 05.11.2009
Age : 49
Lokacija : Beograd

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 11:01

Dobrodosao
[Vrh] Go down
bingo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
bingo


Broj postova : 152
Join date : 20.09.2010
Age : 53
Lokacija : Okolica Zaprešića

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 17:56

Dobrodošao
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 18:16

Dobrodošao!!
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty11.10.12 18:36

Hvala puno svima!!!!ali ja moram navesti da sam ja iz Beograda/Surcina.Puno ti hvala ssekir75 ali treba se snadji,jos uvek hvatam neke cake!!!!
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty26.03.13 20:40

dobrodošel,
Zdravo,Svima dabar vecer!!! Image005
dečec
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Taras Buljba-Mladen   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty18.12.13 17:00

Ja sam Mladen,dolazim iz Surcina imam 17 godina idem u srednju ,,Brodarsku Skolu** Brodo Masinskog smera-klonfer maister.A pritom imam i nekoliko aktivnosti a to su:Ikonopisanjem kojem se bavim vec sest/sedam godina,Realnim Aikido/m osam godina nosilac decijeg crnog pojasa 2 dan a starije plavi,i organizator Unije Srednjoskolaca sto u prevodu znaci poboljsanje srednjih skola bilo to strucnih ili nekih drugih u smislu kao Djacki Parlament,A zbog cega sam ovde,evo ga i odgovor...Pradeda mi je pusio na lulu mamin stric poreklom iz Hercegovine,volim da znam nesto o svom pokolenju ko su bili moji i sta su radili.Pradeda je pusio Dunhil lulu kolko sam mogao majku da shvatim pusio je svoju skiju u njoj a dok je za tanper i cistac koristio malo poveci ekser.Do dana danasnjeg nisam uspeo da je pronadjem negde gore u ocevoj biblioteci jer svega ima u izobiju.A ja ovako mlad/zelen neiskusan u nekim stvarima tvrdoglav ulogovao se jednog dana u Oktobru prosle godine,tu sam naucio neke osnove pusenja na lulu neke trikove pre svega i samo odrzavanje same lule.Proslo je nepunih mesec dana odkako sam pazario jedan duvan nazvan po imenu ,,W.O. Larsen Golden Drem** i kupio po kile domaceg duvana na pijaci.To je sam bio pocetak,posle sam probao Da Vinci/a,Clan,Night Cap,Black Capetan,Good Morning-Dunhilov duvan i neku latakiju nesecam se bas.Imam tri,cetri lule racunajuci sto sam napravio i onu poslednju od Gline na koju sam izuzetno ponosan i Zahvalan Igoru u smislu pomoci i termicke obrade,a i ostalim priljatejima sto su me prihvatili ovakog neozbijnog decaka.Ako je bilo nekih losih trenutaka ili nekih nejasnina molim vas da mi izvinite,ako imate neko pitanje samo izvolite.Zelim vam Sretne praznike puno zdravlja,duvana i naravno hladnog dima.
Mladen Stepihar-Taras!!!
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty18.12.13 18:14

Dobro je, Mladene.
Imali smo tokom godina raznih provokatora na forumu pa pušemo i na hladno.
Svima si nam drag, ali nekada si nejasan i neodređen u pisanju što može dovesti do popriličnih zabuna i upitnika (npr. to da pušiš lulu već 30 godina!)

Ovdje ima mjesta za sve one dobre volje pa tako i za tebe! Smile

Tipkamo se dalje i svako dobro također!
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty23.12.13 19:14

ne razumem, u čem je problem?  scratch pa već si se predstavio.  bounce 

a provokatore, samo FIK i gotovo, što kaže radovan III
[Vrh] Go down
Desamp
Peče me jezik
Peče me jezik
Desamp


Broj postova : 344
Join date : 27.10.2012
Age : 56
Lokacija : Beograd-Rio de Žarkovo

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty24.12.13 12:07

Pa malo je proširio biografiju....
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty25.12.13 22:54

Ax bio sam i clan biblioteke,i tamo pio,jeo troje njih je poginulo pozdravjaljuci me.

Salu na stranu,zato sto sam ponekad malo ne jasan u nekim postovima ili pak odgovorima na temu.A i moj profil koji stoji ovde na forumu mora da stolji najmanje 18godina.A inace,Zaklela se zemja raju,da se sve tajne odaju.Pozdrav Mladen
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty
PostajNaslov: Re: Zdravo,Svima dabar vecer!!!   Zdravo,Svima dabar vecer!!! Empty

[Vrh] Go down
 
Zdravo,Svima dabar vecer!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zdravo svima
» Zdravo svima...
» Zdravo svima
» Zdravo
» Zdravo zdravo!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Za nove korisnike :: Upoznavanje & predstavljanje-
Forum(o)Bir: